KUDRET

DiOny SoS

Hafif Atlı
@lucifer5591 tam da o konular bilmediğiniz konular demek ki işte 36 da yapılan hareket 34'ün cevabı oldu bunu bilsen yeterli sanırım

Galaksynin sözcüsü honey olsun. dionysos çok ciddi hazır olda okuyorum mesajlarını irkildim

Olsun valla ne yazmışız o kadar :)

unutmadan çok çok merak ettim troll den onların klanı oldugumuzu kim söyledi ? dogrulugunu ispatlayabilirmisin bu kişinin adını verebilirmisin ?yoksa ara bozuculuk peşindemisin ? ? :)

Kurucularına sor söylesinler kimin söylediklerini ispat edemiyeceğimiz birşeyi buraya yazmayız dostum

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Udw başkanı Mustafa nın köyünün gitmesi.

Olay şu Mustafa nın sabah sınavı vardı bazı arkadaşlar udw çatısı altında büyüyüm hemde ne tesadüf birileri Mustafa nın yanına davet etmişler veya köyü taşımışlar.Mustafa on mu değil mi diye tüm sosyal medyadan bakıyorlar biriyle de konuşuyor Mustafa diyor ben yatıyorum yarın sınavım var o da ne klandan çıkıyorlar sabah 5 sularında Mustafa nın köyünü alıyorlar.Olay bu iş çevirenlerin kim olduğunu herkes biliyor isim vermeyeyim .

Eski konuları açıp polemik yaratmak istemiyorum herkese iyi oyunlar.Merak eden varsa w42 den mesaj atsınlar.

Mustafanında diplomasi çakallıklarını anlatayım mı ben sana o zaman? :D

DeletedUser53776

Ziyaretçi
Ablayı görünce şaşırdım vallaha o_O
Porsuk abla mıymış cevap istiyorum :D