KUDRET

DiOny SoS

Hafif Atlı
Hasan herşeyi üstüne alınmana gerek Yok tebriğe de ihtiyacımız Yok hele hele senin tebriğine hiç ihtiyacımız Yok.

1. Git yönetimine sor gökana sor Recep'e sor özellikle derdimi adam olan herkesle adam gibi konuştuğumu görürsün.

2 . Dünya başında hor gördüğünüz artistlik yaptığınız klanı şuan tebrik etmen hala samimi gelmiyor .

3. Olarak her zaman siz ima yapmayacaksınız orda emojiyi de koymuşum emrullahın dediği gibi bu kadar artistlenmene ya da sert çıkmana gerek Yok

4. Oyunun başından beri galaxy ile savaşacağımı söyledim siz gittikten sonra trolle de savaşacağımı söyledim yani öyle 2 günlük bir değişim göstermiyorum 3 aydır böyleyim

Son olarak yazdığım sana çok ağır geldiyse veya bir problemin varsa eğer numaram elbet yöneticilerinizde vardır oyunu da adımla soyadımla oynuyorum her zaman arayabilir ya da yazabilirsin .

1. Sen burada kimsenin adamlığını sorgulayacak birisi değilsin. Eksiğin varsa zekaatını ben veririm. Zamanında oyundan yazdın adam akıllı konuştuk muhabbet içinde her zaman yazabileceğini söyledim bu saatten sonra yazarsan bile cevap alamayacaksın.

2. Sürekli olarak bahaneniz hor görme vs. fakat 1-2 oyuncunun yapmış olduğu konuşmayı sürekli olarak önümüze getiriyorsunuz bitirmeden usanmadan.

3. Bizim herhangi yaptığımız bir ima saygısız bir konuşma varsa buyur önümüze koy. Biz diyeceğimizi direk olarak söylüyoruz evirip çevirmeye gerek duymuyoruzç

4. Trol dünya başında gelip kudret-sw bizim klanımız dedi. Sen konuşmaya devam edebilirsin.

5. Senin gibi çamur at izi kalsın modunda tonla insan var hepsine vakit ayırıp tek tek arayıp laf anlatacak bir vaktimizde yok

Son olarak bizimle alakalı elinizde bir arkadan iş çevirme, herhangi bir saygısızlık varsa koyun buraya bizde görelim herkesde görsün onun dışında daha burada muhattap alıp cevap vermiycem.

DeletedUser50138

Ziyaretçi
1. Sen burada kimsenin adamlığını sorgulayacak birisi değilsin. Eksiğin varsa zekaatını ben veririm. Zamanında oyundan yazdın adam akıllı konuştuk muhabbet içinde her zaman yazabileceğini söyledim bu saatten sonra yazarsan bile cevap alamayacaksın.

2. Sürekli olarak bahaneniz hor görme vs. fakat 1-2 oyuncunun yapmış olduğu konuşmayı sürekli olarak önümüze getiriyorsunuz bitirmeden usanmadan.

3. Bizim herhangi yaptığımız bir ima saygısız bir konuşma varsa buyur önümüze koy. Biz diyeceğimizi direk olarak söylüyoruz evirip çevirmeye gerek duymuyoruzç

4. Trol dünya başında gelip kudret-sw bizim klanımız dedi. Sen konuşmaya devam edebilirsin.

5. Senin gibi çamur at izi kalsın modunda tonla insan var hepsine vakit ayırıp tek tek arayıp laf anlatacak bir vaktimizde yok

Son olarak bizimle alakalı elinizde bir arkadan iş çevirme, herhangi bir saygısızlık varsa koyun buraya bizde görelim herkesde görsün onun dışında daha burada muhattap alıp cevap vermiycem.

ya sen ne anlatıyorsun ya derdin ne senin çok mu ağır geldi ? Zekat verecekmiş de bilmemneymiş de diyorum ki derdin varsa yaz anlatıyım sana burda şov yapmana gerek Yok . Al hatta hiç uğraşma 0542 525 42 03

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Galaxy den bir seni bir de honey badgerı seviyorum valla yoksa sana da emojili bişeyler yazardım :)

Honeyi biz bile sevmiyoz sen neyini sevdin :p

Kalp kırmaya gerek yok oyun içi şeyleri tartışalım edelim önemli olan saygımızı kaybetmeyelim. Polemik yapmayın emrullahla ben yaparız onu :D

DeletedUser56577

Ziyaretçi
Keşke barbar toplamak yerine sınıra gelseydiniz de bizi bu kadar konuşturtmasaydınız. Ama eminimki gelseniz kesin yapardınız :)

Ben oynamaya gelmedim ve profilime bakarsan hep barbar toplamışım dostlarımı desteklemek için buradayım Hasan Başkan.

Beni dostlarım tanıdıklarım arkadaşlarım dışındakiler ilgilendirmez...

DiOny SoS

Hafif Atlı
Ben oynamaya gelmedim ve profilime bakarsan hep barbar toplamışım dostlarımı desteklemek için buradayım Hasan Başkan.

Beni dostlarım tanıdıklarım arkadaşlarım dışındakiler ilgilendirmez...

Tamam peki birde bana bizim kendimizi övdüğümüz diğerlerini hor gördüğümüz konuşmaları yazışmaları yada imaları atar mısın sana zahmet ? Sen bizim içimizde bulundun mu hayır. Bizimle ciddi bir savaş içine girdin mi hayır. Mesaj atıp herhangi bir oyuncumuzla iletişim kurmaya çalıştın mı ? orasını bilmiyorum. Ama gelip burada kendilerini üst görme yazıyorsun cidden merak ediyorum artık nerede üstün görüyoruz kendimizi. O abilerinizin dolduruşuna gelmeyin şayet belkide siz bu oyunda yokken biz onlara abi diyorduk ama zaman geçtikçe kim nedir öğrendik. Bence sende bizi tanıyana kadar duyduğunla yorum yapma ismini bilmediğim arkadaşım :)

DeletedUser56577

Ziyaretçi
Tamam peki birde bana bizim kendimizi övdüğümüz diğerlerini hor gördüğümüz konuşmaları yazışmaları yada imaları atar mısın sana zahmet ? Sen bizim içimizde bulundun mu hayır. Bizimle ciddi bir savaş içine girdin mi hayır. Mesaj atıp herhangi bir oyuncumuzla iletişim kurmaya çalıştın mı ? orasını bilmiyorum. Ama gelip burada kendilerini üst görme yazıyorsun cidden merak ediyorum artık nerede üstün görüyoruz kendimizi. O abilerinizin dolduruşuna gelmeyin şayet belkide siz bu oyunda yokken biz onlara abi diyorduk ama zaman geçtikçe kim nedir öğrendik. Bence sende bizi tanıyana kadar duyduğunla yorum yapma ismini bilmediğim arkadaşım :)

Başkanlar eleştiriye açık olmalı :)
Forumda her konunun altına bakın sizin ekibin hep şu şöyle yaptı bu böyle yaptı diyorlar.Şuan savaş istatistiklerinde öndesiniz tebrik ediyorum.
Ben kimsenin gazına gelmem galaxy klanlarının içinde kaç yıllık arkadaşlarım var ister oyundan olsun ister reelden.Kimseden de bilgi istemem bana ters ama sizin ekipten bazılarının yaptıklarına bizzat şahit oldum w36 da abi dediklerin milletin arkasından iş çevirmesinler.Yorum yapmayacağım artık tanışmak istersen ben sizin klandaki dostlarıma mesaj atarım onlar beni tanıdır.

İyi oyunlar...

DeletedUser65746

Ziyaretçi

unutmadan çok çok merak ettim troll den onların klanı oldugumuzu kim söyledi ? dogrulugunu ispatlayabilirmisin bu kişinin adını verebilirmisin ?yoksa ara bozuculuk peşindemisin ? ? :)

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Başkanlar eleştiriye açık olmalı :)
Forumda her konunun altına bakın sizin ekibin hep şu şöyle yaptı bu böyle yaptı diyorlar.Şuan savaş istatistiklerinde öndesiniz tebrik ediyorum.
Ben kimsenin gazına gelmem galaxy klanlarının içinde kaç yıllık arkadaşlarım var ister oyundan olsun ister reelden.Kimseden de bilgi istemem bana ters ama sizin ekipten bazılarının yaptıklarına bizzat şahit oldum w36 da abi dediklerin milletin arkasından iş çevirmesinler.Yorum yapmayacağım artık tanışmak istersen ben sizin klandaki dostlarıma mesaj atarım onlar beni tanıdır.

İyi oyunlar...

W36da nolmuş :D

DeletedUser56577

Ziyaretçi

Udw başkanı Mustafa nın köyünün gitmesi.

Olay şu Mustafa nın sabah sınavı vardı bazı arkadaşlar udw çatısı altında büyüyüm hemde ne tesadüf birileri Mustafa nın yanına davet etmişler veya köyü taşımışlar.Mustafa on mu değil mi diye tüm sosyal medyadan bakıyorlar biriyle de konuşuyor Mustafa diyor ben yatıyorum yarın sınavım var o da ne klandan çıkıyorlar sabah 5 sularında Mustafa nın köyünü alıyorlar.Olay bu iş çevirenlerin kim olduğunu herkes biliyor isim vermeyeyim .

Eski konuları açıp polemik yaratmak istemiyorum herkese iyi oyunlar.Merak eden varsa w42 den mesaj atsınlar.