KUDRET

Maestro*

Kılıç Ustası
KUDRET Klanı olarak oyunda olduğu gibi arkadaşlarımızla forumda da gülüp eğlenmeye klanımızla ilgili postları başka başlıkların altında aramayalım bi başlık oluşturalım dedik.Çetin savaşın geçtiği 42.Dünyada ki tüm dosta düşmana selamunaleyküm. Tüm dostların baltasına kuvvet diyelim :)

KUDRET ailesine sevgiler...

DeletedUser50138

Ziyaretçi
hemen cevap bekleme emrullah ayak oyunları bitsin öyle gelirler :)

DiOny SoS

Hafif Atlı
hemen cevap bekleme emrullah ayak oyunları bitsin öyle gelirler :)

Yani başından beri tebrik ediyoruz demekki adam akıllı tebrik etmek sizin bünyenize ağır geliyor o zaman anlıyacağınız dilden yazayım bizim dünya başından beri 2 cephemiz var kudret tarafına aktif bakan kaç oyuncumuz var şuanda ? 20-25 oyuncu anca çıkar onun için bu kadar fazla palazlandınız sesinizde fazla çıkıyor ama artık yeter tepemize çıkmaya başladınız. Başından beri dediklerinin adamı ol lafını 2 günde değiştirip değiştirip gelme buraya

Maestro*

Kılıç Ustası
Kudret tarafına aktif bakan kaç oyuncumuz var şuanda ? 20-25 oyuncu anca çıkar onun için bu kadar fazla palazlandınız sesinizde fazla çıkıyor ama artık yeter tepemize çıkmaya başladınız.

Peki sorarım biz 100 kişi ile mi savaştayız. Arkanızı barbarlara yaslamışsınız . Köylerin içinde geride kalan pasiflerin çiftlikleri köylerde ? Durmadan yağma atıp altın basabiliyoruz , şimdi bizi 20 klan galaxi ile mi kıyaslıyorsun :)

DeletedUser55758

Ziyaretçi
Diony sos çok fazla forum yorumlarınla karşılaşıyorum hepsinde de çok ciddi bir üslupla giriş yapıyorsun. Burdada aynısını yapmışsın sence bu kadar parlamaya gerek var mı ? Alp orda hoş bir çekişme çıkması için emojisinide koymuş zaten. Niye bu kadar memleket meselesi gibi algılıyosun gül geç işte çok zor değil.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Peki sorarım biz 100 kişi ile mi savaştayız. Arkanızı barbarlara yaslamışsınız . Köylerin içinde geride kalan pasiflerin çiftlikleri köylerde ? Durmadan yağma atıp altın basabiliyoruz , şimdi bizi 20 klan galaxi ile mi kıyaslıyorsun :)

Bizim dolu dolu 20 klanımız yok şuanda bir düzenleme ile klanlar birleştirsek 9 klanda toplanıyor tüm oyuncular. Oyun başından beri sürekli bir savaş içinde olduğumuz için pasif temizliği gibi konularada vakit ayıramadık bunun için bu klanlar içinde pasif oyuncularda var fakat bu bizim değil rakibimizin avatajıdır. Bu dediğim 9 klanın 3 tanesi arka kesimde duran oyuna kazandırmak amaçlı aldığımız oyuncular bizim herhangi bir savaşımıza şuanda yararları savunma açısından var. 4 klan toki cephesinde 1 klanda 34 ve 44 den trolle ilgileniyor yani sizinle aslında ilgilenen 1 klan oyuncu var şuanda ve siz 2 klansınız yani bizden sayı olarak bölgede daha çoksunuz aslında. Pasiflerin savunmasını alıyorsunuz falan demişsin ama benim şuanda savaşta olduğum 3 cephe var hepsine savunma gerekiyor aksi halde geldiğiniz köyde çakılır kalırsınız e siz bunun yanında trollden de savunma alıyorsunuz bu konuda da fitleştik e o zaman bizi şuanda klan sayısı olarak üstünüz bizim savaşımıza etki eden bir durumuda yok bu işin. Bu şekilde gelirseniz her zaman muhabbetimizi sohbetimizi ederiz ama bu alparslan gibi imalı konuşursanız ona göre cevap alırsınız

Diony sos çok fazla forum yorumlarınla karşılaşıyorum hepsinde de çok ciddi bir üslupla giriş yapıyorsun. Burdada aynısını yapmışsın sence bu kadar parlamaya gerek var mı ? Alp orda hoş bir çekişme çıkması için emojisinide koymuş zaten. Niye bu kadar memleket meselesi gibi algılıyosun gül geç işte çok zor değil.

Ben öyle çok ciddi bi insan değilim aksine gülerek eğlenerek savaşmayı daha çok severim. Oyundan yazan rakip oyuncularlada fazlasıyla muhabbet ediyoruz ama benim yorumlarımdan çok bu arkadaşınızın yorumlarını bi takip edin sürekli bir ima vs. olduğu için artık bizim gösterdiğimiz saygıya karşılık saygısızlık olarak algılıyoruz ister istemez

Saygıszılık yapmadan yapılan her yorum her muhabbet başımız üstünde şu alparslan dışında kudretten böyle ters yorum yapan başka arkadaşlarda görmedim ben açıkçası o yüzden kudret klanlarına başarılar

DeletedUser56577

Ziyaretçi
Galaxy geldiğine göre yok şöyle yapıyorsunuz yok böyle yapıyorsunuz gibi sözlerle kendilerini üst görme ve polemik yaratmaya çalışıyorlar.

DeletedUser61632

Ziyaretçi

Arkamizi barbarlara mı yaslamışız:) Ne çabuk unuttunuz sw kuzeydoğu klanini falan KUDRETLI STAR WARRIOR neyimdi hani :) Ayyildizi sw yi onu bunu kazıdık bırak da biraz arkamizi yaslayalım hiç değilse sizin gibi trolle yaslanmıyoruz kendi yagmamiz olan barbarlara yaslıyoruz kimseye eyvallahimiz yok

Tebrik ettikçe başımıza çıkan olursa bu iyi niyeti suistimaldir karşılığı da aynı şekilde olur. Ayak oyunu dersen bende sana siz de savaşıp yayılsaydınız barbar alma yasağı koysaydiniz sizde altin para bassaydiniz derim. Klanlar genel forum burası,ağlama duvarı değil:)

Gülücüklü de koyayım al sana hoş bi çekişme mesajı ciddiye almayın :):):)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DiOny SoS

Hafif Atlı
Galaxy geldiğine göre yok şöyle yapıyorsunuz yok böyle yapıyorsunuz gibi sözlerle kendilerini üst görme ve polemik yaratmaya çalışıyorlar.

Keşke barbar toplamak yerine sınıra gelseydiniz de bizi bu kadar konuşturtmasaydınız. Ama eminimki gelseniz kesin yapardınız :)

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Yani başından beri tebrik ediyoruz demekki adam akıllı tebrik etmek sizin bünyenize ağır geliyor o zaman anlıyacağınız dilden yazayım bizim dünya başından beri 2 cephemiz var kudret tarafına aktif bakan kaç oyuncumuz var şuanda ? 20-25 oyuncu anca çıkar onun için bu kadar fazla palazlandınız sesinizde fazla çıkıyor ama artık yeter tepemize çıkmaya başladınız. Başından beri dediklerinin adamı ol lafını 2 günde değiştirip değiştirip gelme buraya

Hasan herşeyi üstüne alınmana gerek Yok tebriğe de ihtiyacımız Yok hele hele senin tebriğine hiç ihtiyacımız Yok.

1. Git yönetimine sor gökana sor Recep'e sor özellikle derdimi adam olan herkesle adam gibi konuştuğumu görürsün.

2 . Dünya başında hor gördüğünüz artistlik yaptığınız klanı şuan tebrik etmen hala samimi gelmiyor .

3. Olarak her zaman siz ima yapmayacaksınız orda emojiyi de koymuşum emrullahın dediği gibi bu kadar artistlenmene ya da sert çıkmana gerek Yok

4. Oyunun başından beri galaxy ile savaşacağımı söyledim siz gittikten sonra trolle de savaşacağımı söyledim yani öyle 2 günlük bir değişim göstermiyorum 3 aydır böyleyim

Son olarak yazdığım sana çok ağır geldiyse veya bir problemin varsa eğer numaram elbet yöneticilerinizde vardır oyunu da adımla soyadımla oynuyorum her zaman arayabilir ya da yazabilirsin .

Maestro*

Kılıç Ustası
Arkamizi barbarlara mı yaslamışız:) Ne çabuk unuttunuz sw kuzeydoğu klanini falan KUDRETLI STAR WARRIOR neyimdi hani :) Ayyildizi sw yi onu bunu kazıdık bırak da biraz arkamizi yaslayalım hiç değilse sizin gibi trolle yaslanmıyoruz kendi yagmamiz olan barbarlara yaslıyoruz kimseye eyvallahimiz yok

Tebrik ettikçe başımıza çıkan olursa bu iyi niyeti suistimaldir karşılığı da aynı şekilde olur. Ayak oyunu dersen bende sana siz de savaşıp yayılsaydınız barbar alma yasağı koysaydiniz sizde altin para bassaydiniz derim. Klanlar genel forum burası,ağlama duvarı değil:)

Bayram kimseye yaslandığımız yok :) savaşımızı yapıyoruz oyundanda yazmaz oldun darılmadım değil;(

DeletedUser50138

Ziyaretçi

Galaxy den bir seni bir de honey badgerı seviyorum valla yoksa sana da emojili bişeyler yazardım :)

DeletedUser55758

Ziyaretçi
Burası çok gergin ve ciddi oldu. Nadir yorum yapardım ve bidahada davosa gelmem