Kudret vs Bro

DeletedUser68952

Ziyaretçi
36 da abim 15 dünya kapadım 43 güne herşey net olur abim 6 tane adam getirdim hücumdan adam buldum diye diye banlandı gitti.
Eden bulurmuŞ.
Şimdi ben de bi laf diyeyim o zaman herkes oyuncu biz oduncu.
Hesap banlatıpaşağıda köy toplayarak nereye kadar gideceksiniz bakalım.
Kudret ağır çöp:p

beykoz61

Ağır Atlı
şu yeni forum hesabı açıp gelenler orjinal nicklerini de bi yazsınlar hele kimler karalıyor bilelim

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Abim sabret abim 33 gün 6 saat 21 dakikaya herşey net olur :p

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Abim sabret abim 33 gün 6 saat 21 dakikaya herşey net olur :p
Abi sen oynarsın al abi incesaz hesabı al abi lamazi hesabı al abi şu hesabı hepsini al ki kudreti devirelim abi gd yi çektik abi zaten Turan da bizden sende gelirsen anca o zaman deviririz abi hadi abi :)

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Lamazzi bizim hatamız değildi diyenler bakıyorum eteğini döküyor yavaş yavaş..
Abimize bi hesap daha verin oynasın abim sizde boş hesap çok nasılsa
Bi Mehmet 36 kolay yetişmiyor çok lazım size :p

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Lamazinin incesazın şifreleri ben verdim aynen aynen:) daha şifre vereyim mi kaç hesap istiyorsun :) ağlama duvarı diye başlık açtım daha oraya gideceksiniz burda çok enerjini harcama :)

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Alpcim ben de derim ki büyük konuşma :)
Şimdi Mehmet abime hangi hesabı verdiniz gerçi o kendini belli eder 2 fake atınca yazar hemeN Muhtarlığı bırakıp duvarcı ustası mı oldun sen canım..
Klanında ban yiyen adamlar var
Klanında oyuna girmeyen adamlar var
Klanında hesaba bulduğun ama oyundan zerre anlamayan adamlar var
Klanında wp de dc de napıcaz asker kalmadı diyen adamlar var
Sen hala çıkmış burda psikolojik savaş vermeye çalışıyorsun
Kirletelim mi savaşı biraz dahA?
Yapma alpcim klan böyle ayakta tutulmaz

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Sende bilirsin ki muhtar herşey bi kıvılcım a bakar :) Ne dersin ne zaman ateş edeyim :p

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Valla senin ateş etmen belki bir kıvılcım çıkartır 2 tane tahtayı birbirine sürtersen daha faydalı olursun :)

DeletedUser66877

Ziyaretçi
Millet boşa almış yokuş aşağı gidiyor baya eğlenceli forum devam gençler :):)

citricasid

Mızrakçı
Alpcim ben de derim ki büyük konuşma :)
Şimdi Mehmet abime hangi hesabı verdiniz gerçi o kendini belli eder 2 fake atınca yazar hemeN Muhtarlığı bırakıp duvarcı ustası mı oldun sen canım..
Klanında ban yiyen adamlar var
Klanında oyuna girmeyen adamlar var
Klanında hesaba bulduğun ama oyundan zerre anlamayan adamlar var
Klanında wp de dc de napıcaz asker kalmadı diyen adamlar var
Sen hala çıkmış burda psikolojik savaş vermeye çalışıyorsun
Kirletelim mi savaşı biraz dahA?
Yapma alpcim klan böyle ayakta tutulmaz
Klan nasıl ayakta tutuluyor bronun köpek dediği pts oyuncularını alıp beraber savaşarak mı tutuluyor anlatta bizde bilelim :D

RadyasYon*

Milis
Klan nasıl ayakta tutuluyor bronun köpek dediği pts oyuncularını alıp beraber savaşarak mı tutuluyor anlatta bizde bilelim :D
Ben anlatayım sana aslan parçası, abi dediğin adamı her operasyon şifreni vererek kullanıyorsun, köyleri tutmaya çalışıyor işi bitince de arkasından sövüyorsun.. aaa pardon siz zaten böyle tutuyordunuz demi ))

citricasid

Mızrakçı
Ben anlatayım sana aslan parçası, abi dediğin adamı her operasyon şifreni vererek kullanıyorsun, köyleri tutmaya çalışıyor işi bitince de arkasından sövüyorsun.. aaa pardon siz zaten böyle tutuyordunuz demi ))
:D:D:D köpek dediklerinizi inkar etmediğin için seni dürüstlüğünden tebrik ediyorum ve hiç kimsenin arkasından sövmedim ve şifremi vermediğimi sana özelliklere söylüyorum öyle bir şey varsa yapanlara konuş bana değil

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Hesap banlatma işi tutmayınca pts ekibini mi koparmaya çalışıyorsunuz ısımasınlar sizi gençler :cool::p Ph değerin mi düştü senin bakim hiç iyi görmüyorum seni

RadyasYon*

Milis
:D:D:D köpek dediklerinizi inkar etmediğin için seni dürüstlüğünden tebrik ediyorum ve hiç kimsenin arkasından sövmedim ve şifremi vermediğimi sana özelliklere söylüyorum öyle bir şey varsa yapanlara konuş bana değil
Ben pts muhabbetini bilmem sadece kudret vs bro bilirim, sen sordun klanın nasıl elinde tutulduğunu bende sana söyledim ama sizin klanın nasıl tutulduğundan senin bile haberin yokmuş ))

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Abim abim bi hesap daha banlatıtıyorum kesin kazanıyoruz abim.
Eğleniyor muyuz gençler :p