Kudret vs Bro

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Kudrete başarılar diliyorum.
Brothers ta özellikle 3 5 tane kumda oynaması gereken insanlar var.
Baltanız keskin olsun yiğitler vurduğunuz topaç olsun

Leo Minor

Acemi
Kazananın dünyayı kapatacağı bir savaş olmuş. Başarılar iki tarafada. Dünyadaki diğer klanların tutumu nasıl hangi klan hangi tarafta yer alacak

uyznlar

Ağır Atlı
sabırlı olanın kazanacağı savaş baya uzun sürecek gibi uykusuzluktan gözler kanlanacak :)

citricasid

Mızrakçı
Tüm dost klanların dikkatine paçası yiyen savaş açsın yazıyor o yazı bro klanları profiline itina ile savaş metni hazırlanır yazısına istinaden yazıldı burada olayları tek taraflı görerek anlatmazsanız daha sağlıklı bir ortam olur gerginlikten uzak güzel bir savaş olur

DeletedUser55288

Ziyaretçi
Dünya sonuna kadar müttefik olarak gelen 2 klan savaş kararı almış o veya bu nedenlerle. Muhtemelen dünyanın son savaşı olacaktır. İki tarafta da fazlasıyla bireysel dostluklar mevcut, inşallah bu zamana kadar geldiği gibi dostluklara zarar gelmeden ilerleyen bir savaş olur. Burada iki klan arasında gereksiz tartışmalar olacağını zannetmiyorum.Herkese başarılar...

citricasid

Mızrakçı
dostluklara zarar gelmemesi düşünülse idi dünya başından beri müttefik olan 2 klan birbiri ile konuşurdu savaş için, kudret Klanı bronun savaş istediğini düşman klanı ile yapmaya çalıştığı mütlük anlaşması ile düşmana savaş kapıda sizde kudrete geçecek çürük yumurta var mı mesajlarının ss ile öğrenmezdi o yüzden burda dostluklar katılmadan 5 Mart’ta savaşın güzel geçmesi dileği ile yazıp kapatalım iki tarafa da başarılar

Prensahmet

Acemi
hocam biz duyum almasak sizin konuşdugunuza dair öyle bi konusma gerçekleşmezdi sizinde bildiginiz gibi telefonla arıyarak aranızdan ismi lazım değil bir kişi konusuyor savaş için taraflarında olmalarını söylüyor ama red yiyor adamlar o konusmayı gerçekleştiren bana diyor ki biz nolursa olsun kudretle yanyana olmayız bende bizle olurmusunuz diye sordum siz deneyip yapamayınca biz deneyip yapınca biz neden kalleş oluyoruz sizde iyi biliyorsunuz ilk konusan sizdendi ilk başda öyle bi konusma olmadı dediniz daha sonra konuşan sadece üye dediniz yavaş dönün ümmet hızınıza yetişemiyor :)

citricasid

Mızrakçı
hocam biz duyum almasak sizin konuşdugunuza dair öyle bi konusma gerçekleşmezdi sizinde bildiginiz gibi telefonla arıyarak aranızdan ismi lazım değil bir kişi konusuyor savaş için taraflarında olmalarını söylüyor ama red yiyor adamlar o konusmayı gerçekleştiren bana diyor ki biz nolursa olsun kudretle yanyana olmayız bende bizle olurmusunuz diye sordum siz deneyip yapamayınca biz deneyip yapınca biz neden kalleş oluyoruz sizde iyi biliyorsunuz ilk konusan sizdendi ilk başda öyle bi konusma olmadı dediniz daha sonra konuşan sadece üye dediniz yavaş dönün ümmet hızınıza yetişemiyor :)
Gerçekten bunlara inanıyor musun bizden kimse konuşmadı becermek becerememek önemli değil sabaha kadar yanınıza çekin daha yeni adamlar köyleri alın burdan çekiliyoruz dedi bizim öyle bir niyetimiz olsa size yanlış yaptı diye oyuncu mu atarız azıcık düşünün tartın ona göre konuşun bu konuyu uzatmaya gerek yok 5 Mart’ta başarılar

Prensahmet

Acemi
biz böyle bi konuyu gündeme getirme tataftarı bile degildik siz gündeme getirdiniz biz gülüp geçmişdik halbuki neyse 5 martda görüşücez dediğin gibi herkese başarılar

MrTroya.

Casus
@Rakan* haklıdır. Bu davaya baş koymuştur. Kimseye de kalleşlik yapmaz. Worldde olmamamıza rağmen olan her şeyi duyduk. Şimdi BROTHERS bizi sattı laflarına hiç girmeyin. Satacak olsa, yek savaşında kendi üyelerinize çıkamadığınız 30ar, 70er çiftlik savunmayı sizin üyelerinize çıkmazdı. Bütün hayal gücünüzü kullandınız bu savaşa bi kılıf uydurmak için. 5 martta vurun da şanınız yürüsün.

citricasid

Mızrakçı
Sana vurmuşlar heralde hala konuşuyorsun burada olmadığın worlde dışarıdan yorum yapıp ortamı germe işte bak yoluna savunma attılar kimse inkar etmedi ki bunu onlar bize yardım etti bizde onlara yardım ettik atmadılar demedi kimse bunlar konuşulacaksa eğer bende bir tane gelsin wp de pts bro içini toplarken wp den habire ne zaman vuracaksınız düşman içimizi topluyor vurmayacaksanız hesap silelim sizin için duruyoruz diye kudret yöneticileri yazmadı olmadığın world için konuşursan da devam edeceksen et bende ederim devam ama oynamayan birisi olarak gelip geçmişin acısı ile yazdığın şey savaşı gerer sadece sen yine geçmişte vurulduğun ile orda burada yazmaya devam edersin