Kudret vs Bro

DeletedUser55582

Ziyaretçi
Klan nasıl ayakta tutuluyor bronun köpek dediği pts oyuncularını alıp beraber savaşarak mı tutuluyor anlatta bizde bilelim :D
peki 1 dünya beraber oynadigin arkadaşinin ta yek zamani hakaretli mesajlarini 30 kami gördün diye niye şikayet ettin :D

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Şimdi gençler siz biz bu bro yu nasıl böleriz diye sağa sola koşturup el etek öpüyosunuz ya Gerek yok bunlara M36 ya verin bi hesap daha sizin klanı en iyi o yönetir en layık isim

DeletedUser68959

Ziyaretçi
Klan nasıl ayakta tutuluyor bronun köpek dediği pts oyuncularını alıp beraber savaşarak mı tutuluyor anlatta bizde bilelim :D

Sen var ya çok komiksin küçükken de böyle komiktin hiç değişmedin. Az geliştir kendini dengede durmayı öğren artık siz kendi aranızda 5 kişi oynarsanız klanın geri kalanı umurunuzda olmazsa böyle yapacak bişeyiniz kalmaz ptsden broya geçenleri koparmaya çalışırsınız. Yekten geçenleri koparmaya çalışırsınız öyle naylon gibi esnek esnek takılmakla oynanmıyor bu oyun. Multi hesapları her gün tur dönmekle de olmuyor. Kudret klanında elbet de iyi insanlar vardır onları tenzih ederek söylüyorum 3-5 kişi varsınız şu klanda klanlar tarihinin en rezil oyununu sergiliyorsunuz. Seviyeler desen yerlerde. Size yakın zamanda incesaz hesabının mevzusunu da anlatacam işte o zaman beyninize kurşun gibi saplanacak anlayacaksınız mevzuyu. Xenasın pislik yapmasına gerek olmadığını bizden daha iyi biliyorsunuz. Düm düz oynasa yine sizden en az 2 gömlek üstün. Kaldı ki abi gel kudreti içerden bitirelim mevzusuna da hiiç girmez. O şahsın o hesabı nasıl aldığını herkes biliyor da bi sizi kandırmış xenasa sallayarak. Sizin de gözünüz o kadar dönmüş ki direk yakıştırmışsınız xenasa. Kusura bakmayın ama sonunuz hüsran. Hatta xenasın klasına yakışır rakipler değilsiniz siz 3-5 saz arkadaşları olarak. Kudret klanındaki iyi insanları tenzih ettiğimi tekrardan belirtmek istiyorum. Hadi 2 klana da iyi savaşlar....

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Xenas bu world de kime savaş açtıysa tarih vermiştir önceden.
Oyunculuğu ile başa çıkamayıp konuyu saptırmayın şimdi.
Ben dedim kudretteki 5 hesabımızı çekelim gerek yok diyor adam relax
Pencereci abim sen yetkili birine benziyorsun al şu çöpleri forumdan klanın nasıl bi yapıya sahip olduğunu ifşalayıp kendi ayaklarına sıkmasınlar. Faruq gibi duygusal değilim ben benim adım At Jack atar çekerim ona göre

citricasid

Mızrakçı
reisler bu ne siniri ahmeti bende severim muhabbetim de var en azından ben öyle düşünüyorum oyunculuğunu da takdir ederim bro da da gayet sevip muhabbet ettiğim kişiler var da neden bu kadar agresif yaklaştınız bana onu anlamadım ne hata yaptım ise kusura bakmayın ben mesajları gülerek yazdım da o mesajı bildiğin kin kusmuşsun oyun oynuyoruz bu kadar sinirli yaklaşmazsanız daha sağlıklı olur.

Maestro*

Kılıç Ustası
Ahmetin Kudrette 5 hesabı varsa buyursun çeksin . Ne biz yorulalım ne Bro oyuncuları yorulsun. 1 yılı aştı dünya yaşı artık kapanmaması içinde bir nedeni kalmaz . 5 hesap Kudreti bitirir mi ? Evet bence bitirir , Ahmet çek hesaplarını bu savaşı bitir. Bunun üstüne diyecek lafım kalmamıştır.

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Bro dan hesap banlatırken iyiydi güzeldi abim.. Suyu biraz da biz bulandıralım.
Siz sadece bütün world şerde kendininiz oynadınız biz sadece burda başladık diye düşünüyorsunuz. Sizin tanıdığınız adamlara belki oyunu biz öğretmişizdir ne dersin paşam... Ağlama duvarı arka sokakta sizin ördüüünüz hani hadi selametle :p

DeletedUser50138

Ziyaretçi
Bro dan hesap banlatırken iyiydi güzeldi abim.. Suyu biraz da biz bulandıralım.
Siz sadece bütün world şerde kendininiz oynadınız biz sadece burda başladık diye düşünüyorsunuz. Sizin tanıdığınız adamlara belki oyunu biz öğretmişizdir ne dersin paşam... Ağlama duvarı arka sokakta sizin ördüüünüz hani hadi selametle :p

Yaş kaç aga ?

Maestro*

Kılıç Ustası
Yavaş ol bakalım paşanda yok ağanda yok . Bi laf atıyorsan hodri meydan çek 5 hesabını kapat dünyayı. Çekemiyorsan 5 hesabı lala luga yapma yeri değil burası boş yapacak post kasma başlığının altına yaz

DeletedUser68952

Ziyaretçi
Yavaş ol bakalım paşanda yok ağanda yok . Bi laf atıyorsan hodri meydan çek 5 hesabını kapat dünyayı. Çekemiyorsan 5 hesabı lala luga yapma yeri değil burası boş yapacak post kasma başlığının altına yaz
Opet diye ağlama sonra vakti zamanında ben sirkü çekerim hepiniz okursunuz şimdilik oyları saymaya devam

DeletedUser56998

Ziyaretçi
bakliyoruz güzel haberlerin paradoxss
fazla kalp kırmadan kinayeli latifeli bi ortam olsun inşaallah

DeletedUser68952

Ziyaretçi
An itibari ile sanırım Kudret ten bir ban haberi daha geldi yönetimin sır gibi sakladığı isim halen klandan ihraç edilmiş değil.
Üyelerden barbara düşene kadar saklama gayreti içinde olan yönetim 2 hesabınız daha gg wp 3 güne :p