Kudret Klanı ne zaman dağılır ?

S.D.44

Baltacı
Dediğim kelime de terbiyesizlik olduğunu düşünüyorsanız kusura bakmayın. Lakin bu cümleyi günlük hayatta neredeyse herkes kullanır ve hakaret değildir. Bunu anlayacak bilgiye ve görüşe sahip olduğunuzu düşünüyorum. Yanılıyormuyum?

madem hakaret değil buradaki kurt biz olalım köpekte sen ol olur mu?

Se7eN

Okçu
madem hakaret değil buradaki kurt biz olalım köpekte sen ol olur mu?
Sen bu alıtılamayı bana kullan ben tek kelime etmem. Konu ile alakalı olmalı lazım tabikide. Dediğim lafın ''üzüm üzüme baka baka kararır'' gibi bir deyimden farklı yok. Bunu sen benim kadar bilirsin. Lakin şöyle bir durum var. kişi kendinden bilir işi diye. İçiniz art niyetli olduğu için her şeyi farklı algılıyorsunuz.

C e m a l H a N

Baltacı
sen daha portakalda vitaminken biz o gruptaydık.
sen benim muhattabım olmadıgındandır ÜYElere sorunları söylemiyoruz biz kurucu ve yönetici kişilerle konusuyoruz o yüzden herşeyden haberin olmasını bekleme

Çocuk senin oyun hayatın kadar benim yöneticilik yapmışlığım var, sende yöneticilik adabı yok, yaptığın küçümsemeyi ergenliğini tamamlamamış çocuklar yapmıyor, üye diye küçük gördüğün çoğu kişiye saygı göstermeyi öğren. Kendim için demiyorum senin klanında bulunan yaşı senden 10 15 yaş büyük olan abilerin var unutma aklında bulunsun.

nasıl yöneticiler olduğunuzu gördük :) yönetim hakkında gel bir ara ders vereym
Destek nasıl istenir
Op nasıl yapılır
Op bilgisi nasıl toplanır
Destekleri istedigin kordilere nasıl attırırsın

bunlar hatırladıgım kadarıyla sizde yoktu.
Op hedeflerine giderken iç sorun yasandı gitmediniz opa (benim yönetimimde 1 kez iç karısıklılıgından opum iptal olmadı )
Tüm w deki diledigimiz Tüm sınırları BARZO olarak destekledik 1 tane klandasm bile atmam demedi ama doğru 7 k köyle 100 çif sav cıkaramadınız

Şimdi bana iyi yöneticiymiş gibi konusma örnekler artar ama sonuc değişmez..

Çocuk senin oyun hayatın kadar benim yöneticilik yapmışlığım var, sende yöneticilik adabı yok, yaptığın küçümsemeyi ergenliğini tamamlamamış çocuklar yapmıyor, üye diye küçük gördüğün çoğu kişiye saygı göstermeyi öğren. Kendim için demiyorum senin klanında bulunan yaşı senden 10 15 yaş büyük olan abilerin var unutma aklında bulunsun.

Şunu belirteyim

reel hayatta yaşa saygı hürmet gösteririm ki bunu reelde tanıyanlar bilir.

oyun ahlakıma gelince yaş cinsiyet ırk dil din hiç sorun yok benden iyiyse saygı gösteririm benden kötüyse oynamasın zaten bu oyunu ben cevremdeki oyuncular arasnda en kötüsüyüm benden kötüsüne de saygım olmaz

Prometheuse

Mızrakçı
Ben yaparım ama etkisi olur mu bilmiyorum sonuçta koku yayılmış, diğer ulaşan kişilere de bakmak lazım :)

Banazlı

Acemi
Enteresan çünkü biz cin ile gece gündüz savasirken cin ile içli dışlı olup bizi her firsatta vurmak için firsat kollayip her seferinde tarih isteyen sizdiniz. Eger ornek almamizi istediginiz ahlak buysa biz almayalim cemal sagolasin. Ama dedigin gibi olan oldu biten bitti uzatmayalim
çok boş konuşuyorsun sus bari