Kudret Klanı ne zaman dağılır ?

sen daha portakalda vitaminken biz o gruptaydık.
sen benim muhattabım olmadıgındandır ÜYElere sorunları söylemiyoruz biz kurucu ve yönetici kişilerle konusuyoruz o yüzden herşeyden haberin olmasını bekleme

Evet Allah a şükür karakter sahibiyim, ne oyunda ne reelde menfaat peşinde koşmam dostlarımı satmam, bana hiçbir dostum bugüne kadar çıkıp cemal bizi sattın arkamızdan iş çevirdin demedi. Bu oyunu da muhabbetine oynuyorum, burda kazandığım dostlar benim için puan ve köyden çok daha önemli. Şimdi sen bana karakter den bahsediyorsun ben sana soruyorum eğer yanlışlarımız varsa whatsap grubumuzda yanlışlarımızı neden söylemedin, son güne kadar o grupta duramazdın madem biz arkadan iş çeviriyoruz bunu görüyorsun ve hala grupta durabiliyorsun? , söyle bakalım genişlik bende mi sende mi? Arkadan vuracağın kişilerin grubunda nasıl durabildin merak ettim, Alparslan sizi şutlamasaydı çıkacak değildin sen bana ahlak dersi verebilecek kapasitede değilsin konuştukça batarsın.

Se7eN

Okçu
@Tibelda Arkadaşa gereken cezayı vermeyinde biraz daha dalga geçelim sayın Mod'um.

bro oyundasınızda tepki yok işde :D
Yapacak birşey yok ben elimden geleni yapıyorum şu an :) Bu arada tekrar söylüyorum dediğim deyimden kötü bir anlam barındırmak yanlış. Hakeret değil ortamın yarattığı durumdan ibarettir. Yukarıda da bucümle ile alakalı açıklamamı yaptım.

Se7eN

Okçu
Köy salmak dedigin sey olasi bir diplomaside muttfegini sinira çekmekti :)

Eger bundan korkup benimle diplomasi yapildiysa zaten yazik ki maşa olarak gorme gibi bir durumda bu olasi.

Bunlar savaşsın ekmeğini biz yiyelim zihniyeti belki hatirlarsin @SARI TUTKU dan.
Farkındaysan konuşuldu dedim. Net bir bilgim yok. Ha şu da var. Müttefiği sınıra çekmek derken anlatmak istediğiniz klan cin ise eğer şu anda ki duruma bakınca çok da yadırgamıyorum. (Eğer öyleyse)

Farkındaysan konuşuldu dedim. Net bir bilgim yok. Ha şu da var. Müttefiği sınıra çekmek derken anlatmak istediğiniz klan cin ise eğer şu anda ki duruma bakınca çok da yadırgamıyorum. (Eğer öyleyse)

Evet cini kastediyorumda iyi oku olasi bir diplomaside yani cin ile diplomasi yapsaydim demek oluyo. Umarim bu sefer anlamissindir

MQKOKO

Kılıç Ustası
doğru kardeşim aksini söylemedim :D kuzenler önemli artık :D
barış kankam sal burayı ilk kez savaş kaybetmdeniz son kezde olmayacak bu oyunda kazanmayı kaybetmeyi değil bizler zevk almayı biliyoruz senin seviyen değil burası boş ver bana Jack kargola .)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
barış kankam sal burayı ilk kez savaş kaybetmdeniz son kezde olmayacak bu oyunda kazanmayı kaybetmeyi değil bizler zevk almayı biliyoruz senin seviyen değil burası boş ver bana Jack kargola .)
doğru dedin kankam :) jack işini boşver şiimdi o senin sözündü :D