Kudret Klanı ne zaman dağılır ?

Banazlı

Acemi
oyunla alakan bile yok beleşçiler oyundayım ve savaşıyorum tabi sen beleş peşinde olduğun için kim savaşıyor bilemezssin

oyunla alakan bile yok beleşçiler oyundayım ve savaşıyorum tabi sen beleş peşinde olduğun için kim savaşıyor bilemezssin

Oyunla ne kadar alakam oldugunu bana yakin olanlar sınır olanlar biliyo :)

kac tane dusman koyu aldin sinira gelmek için ne yaptin? Ya bak birader senin yasli huysuz olduğunu herkes soyluyor zaten heryerde. Eger firsat bulabilselerdi seni ve ekibini de toplicaklardi zaten ama senin yüzsüz olduğunu soylememislerdi onuda ben gördüm :)

Biraz yaşından başından utan en arkada yatip yatipta millete belesci deme :)

Fsociety

Baltacı
gudret dağılmadı arkadaşlar kendisine tek attı. gudret ittifağa alınıp başka bir klana karşı 3 klan ile beraber savaş verdiği zaman açıklama yapar merak etmeyin

HÜKÜMSÜZ2

Acemi
Arkadaşlar şuan 59 haritasında kalan kudret isimli klanların hiçbiri kudret değil. Kudret klanının yönetimine güvenip onların kşmlerle ne planlar yaptığını bilmeden onlarla dünyaya başlayıp YÜCE KUDRET KURUCULARI KAÇIP GİTTİKTEN SONRA ORTADA KALAN TAYFADIR. buna bende dahilim. T.C klanı olarak feğiştirdik hatta klan adımızı çünki KUDRET KLANLARININ kalan son günkerdeki savaşımızdan nemalanmasını istemedik. Birdaha kudret klanlarıyla kudret klanlarının 59 daki tanıfığım oyuncularıyla asla ama asla selamlaşmam. Hatta mümkünse KUDRET adı altında kudretsizce oynamayı onlarda bıraksın bence klan adına yakışır bi oyun tarzları yok malesef.