Konsey-Kuralsızlar Tüm Dünya Okusun

WolfRicar

Milis
evet gereken cevabı başkan vermiş ama bende birşeyler ekliyeyim madem adım kullanılmış sevgili arkadaşlar alicengiz oyunu derseniz bunca yıldır bu oyunu oynuyanlar diplomatik durumların harita şekillendikçe değişime uğruyacağını bilir ve buna diplomasi yada politika denilir bilindiği üzre siyaset denilen durum bırakın oyunda reelde bile böyle işler (kafa oyuncunuz için dediğim gibi baron gereken cevabı vermiş size ) bakın biz bu wye tıpkı sizler gibi eğlenmek amacını öncelikli tuttuğumuz için 20 kişilik bir ekiple katılım gösterdik her türlü savaşırız son askere kadar yani bu konuda problem yok kimseden çekineceğimiz bir durumda yok sonuçta bu bir oyun :)

yalnız bu oyunda dikkatimi çeken fakat burda nick beyanı veremiyeceğim türlü olayları takipliyorum öncelikle anlaşmalı akademili el değişimi geçiren köyler zaten bu kişileri tespit ederek yetkililere şikayet ediyorum w64 akademi sistemine baktığımızda anlaşmalı köyler yada multi köylerin hepimizin emeğini çabasını yazık ettiğini düşünüyorum yetkililerin bunları takipte hassasiyet göstericeğine olan inancım halen var .

(bana göre asıl ali cengiz oyunları budur ve onlar kendilerini çok iyi biliyorlar hepinize iyi oyunlar. )

Tekrar diyorum siz çok ciddiye alıyorsunuz ama ne hikmetse 2 kelimeden birisi "oyun bu, eğleniyoruz" oluyor. Ayrıca konu ne ara akademili köylere geldi canım ablam :)

II.kılıçarslan

Mızrakçı
Ama buradaki konu yani çok alakasız bence yani sebepsiz bir konu olmuş. Bir sabah üyenizin secret diye klan kurup sağa sola atışması gibi olmuş :) Siz o üye hakkında ne yapmıştınız mesela? Casus çıkmasın o dikkat edin ben olsam onda yoğunlaşırım :D
Söyleyebilirsin sıkıntı yok o gün dediğim gibi yanlışlıkla olan bir haraket ortalık karıştırmaya gerek yok :)

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası
Tekrar diyorum siz çok ciddiye alıyorsunuz ama ne hikmetse 2 kelimeden birisi "oyun bu, eğleniyoruz" oluyor. Ayrıca konu ne ara akademili köylere geldi canım ablam :)
ahbee canım kardeşim ne ara beni forumda her savaşımda veryansın derken gördünüz siz savaşımları bu bölüme taşıyorsunuz ve isim kullandığınızda cvp hakkı doğuyor ister istemez cevap veriyorum bence ciddiye alan kim yazılımlarınızı tekrar okuyup karar verin:)

Vezir001.

Ağır Atlı
Bir konuda da eleştirimi ekleyeceğim, özel konuşmalar özeldir, keşke foruma kişisel veriler zımbırtısı kanununu düşünerek koymasaydınız diyecektim unuttum gerçi ss world oldu burası ss i burda bir koyuyor birisi 4 kıta dolaşıp bana dönüyor :D

:D:D Herşeyi sen başlattın reis zaten :D Dediğim gibi ben bir yanlış görüyorsam bu yanlışı bitirine kadar peşini bırakmam... Yanlış insanlar yanlış kişiler olarak hatırlansınlar bana yeterli :)
[/QUOTE]

Neyi ben başlattım yahu komando gibi telsiz kapatıp forum operasyonuna çıkıyonuz her kafanıza estiğinde :D Bence bu mesele çekirdek kolalık değil taraflar taraftarlarını çağırıp konu bizim fenerin bursadan gol haberimi var mevzusuna dönmeden kapayın :D

Lord Züllkarneyn

Mızrakçı
Neyi ben başlattım yahu komando gibi telsiz kapatıp forum operasyonuna çıkıyonuz her kafanıza estiğinde :D Bence bu mesele çekirdek kolalık değil taraflar taraftarlarını çağırıp konu bizim fenerin bursadan gol haberimi var mevzusuna dönmeden kapayın :D
[/QUOTE]

olmas herkes bir yaptığından utansın sonra kapatıcam konuyu hala olayı farklı yerlere çekiyorlar
Bu arada kvkk durumunu benden iyi bilemezsin kimsenin özelini etkilicek oyun haricindeki hic bir konusma burada paylaşılamaz buna moderatörler de izin vermez sende konuyu kaydırma

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası
ehhh demekki kimse ayranım ekşi demiyecek deyilmi kardeşim ;)
sen nicklerle gelirsen bende aynını yaparım alınmaca yok :)
aa bu arada ahlaksızlık sorgulaması yapan arkadaşlar bence çirkinleşmeyin oyun için etik deyil deriz geçeriz ama kimsenin ahlakını karakterini sorgulamak haddimizde haddinizde deyil saygılar.

YALNIZBARON

Yasaklı
Bir insana karaktersiz diyerek karakterli dik duruşta durduğunu sanan insanlar ve o butonu beğenerek bunu onaylamak nedir ?

Her şeyden önce seviyemizi unutmayalım stratejik olarak bir hamle olarak algıladınız ve bunun cevabını gelip foruma karaktersizsiniz diyerek veriyorsunuz alkışlıyorum sizleri gençler , doğru yoldasınız böyle devam edin .

Huysuz KraLiçe

Kılıç Ustası
Yazdıklarınızı gördükçe hepinizin adına utandım. Bu kadar boş gereksiz muhabbetlere bu kadar yoğun biçimde hiç bir dünyada rastlamamıştım.
forumdan çekiliyorum beyler buyrun sahne sizin istediğiniz gibi yazıp çizin gentlemen haklı konu gittikçe çirkinleşiyor kendi adıma özür diliyorum iyi oyunlar.

Esesyeşil26

Acemi
Akademili
Adam bana küfür etmiş ben Konsey klanında ilk defa oynuyorum olarak gelmişim atın dedim atmadılar vurdum aldım zaten saldır diye tehdit ediyorlar yandaki köy aldım akademisi yoktu pre ile akademi bastım boş yapma boşuna hamur aç sen savaş size göre değil boş muhabet yapıyorsun konu agote masif ile cesur222 klanda büyüyüp arkamızdan vurması akademili köye ne ara geldik yaaa şaka gibi