Konsey-Kuralsızlar Tüm Dünya Okusun

Charmander

Kılıç Ustası
Hangi dünyada yedin sopamı da bu saygısız, laubali üslubu kullanıyorsun ?

Casusu ve truvayi normallestirene gül mü atacağız da benim haberim yok ? Düzgün oynayın şu oyununuzu işte.

Istediğim üslupla konuşurum birader sizde karakter yokken çok da koymaz size zaten.

*Alpagu

Yasaklı
Casusu ve truvayi normallestirene gül mü atacağız da benim haberim yok ? Düzgün oynayın şu oyununuzu işte.

Istediğim üslupla konuşurum birader sizde karakter yokken çok da koymaz size zaten.

Yav çöp! Bu oyunun başlangıcından beri var bu olaylar zaten neyini normalleştiriyorum ben ? 2003 ten beri truva da var casusluk da var rakip ve ya başka klandan oyuncu çekme olayı da var. Artık kara borsada truva ekipleri bile var. Küsküyü yiyip yiyip buralarda ağlamanıza tahammülüm kalmadı. Gözyaşlarınızı içinize akıtın.

Charmander

Kılıç Ustası
Yav çöp! Bu oyunun başlangıcından beri var bu olaylar zaten neyini normalleştiriyorum ben ? 2003 ten beri truva da var casusluk da var rakip ve ya başka klandan oyuncu çekme olayı da var. Artık kara borsada truva ekipleri bile var. Küsküyü yiyip yiyip buralarda ağlamanıza tahammülüm kalmadı. Gözyaşlarınızı içinize akıtın.

Aynen kuskuyu yedik gelip burda sana ağlıyorum :-D Kendinizi ne sanıyorsunuz oğlum siz hayırdır forumda iki süslü laf ettiniz diye bir şeye mı benzediniz?

Kim yapıyor casusluk truva olaylarını? Yine senin gibi düşünen insanlar. Normallestirme dediğim bu.

*Alpagu

Yasaklı
Aynen kuskuyu yedik gelip burda sana ağlıyorum :-D Kendinizi ne sanıyorsunuz oğlum siz hayırdır forumda iki süslü laf ettiniz diye bir şeye mı benzediniz?

Kim yapıyor casusluk truva olaylarını? Yine senin gibi düşünen insanlar. Normallestirme dediğim bu.
İsteyen istediğini yapar. Bu bir strateji oyunu. Zekasını aklını kullanan kazanır. Bu konuda kendine dön bir bak noksanın ne diye...

Charmander

Kılıç Ustası
İsteyen istediğini yapar. Bu bir strateji oyunu. Zekasını aklını kullanan kazanır. Bu konuda kendine dön bir bak noksanın ne diye...

Beyler karakter yoksunu = zekasını aklının kullanan olmuş.

Oyunda Truva veya casusla bağı olmayan bütün oyunculara gerizekalı ibaresini uygun görmüş bulunmakta bu arkadaş :-D Valla çok zavallisiniz ne diyim ki daha :-D

*Alpagu

Yasaklı
Beyler karakter yoksunu = zekasını aklının kullanan olmuş.

Oyunda Truva veya casusla bağı olmayan bütün oyunculara gerizekalı ibaresini uygun görmüş bulunmakta bu arkadaş :-D Valla çok zavallisiniz ne diyim ki daha :-D
djfkghsjfd yav seninle tartışmak IQ rejimi gibi bir şey . Git bana bulaşma lütfen

selamimillet

Milis
Koca devletlerin koca devletlerde bile casusu varken
Şu casus meselesini ne uzattıniz ya almasaydiniz tanımadığınız oyuncuyu ki adam casus bile değil.

Bizim içimizde de sürüyle casus vardı noldu bu bizi yıktı mı? HAYIR.

Casus meselesini bu kadar büyütmeyin klanlar oyununun metasidir casus.
Klaninda casus istemeyen KURALSIZ klanının yaptığı gibi 20 kişi girer olur biter.

***TABUTCU06***

Mızrakçı
Bu tür olaylarda hiç-bir zaman suçluyu bulamazsın kimi dinlesen o haklı. Yalnız haritadan oyuncu aldıysan başına geleceklere de katlanacaksın. Insan kaç yıllık arkadaşlarını satıyor burada. Ama tabiki onun yaptığını da onaylamıyorum çünkü delikanlı gibi konuşmussun adama başka klandaysan geç demişsin. Çoğu klan yoneticileri o riski göze almazdı bunu hissettikleri anda bir gecede tepesine çökerlerdi. Gerçi bu kezde çökülen gelip burada mağduru oynuyor. Bu kezde insanlar size sallayacaktı Allahın garibanını neden topladınız diyerek.