Konsey-Kuralsızlar Tüm Dünya Okusun

Vezir001.

Ağır Atlı
Haklısın ama DaDaŞ mevzusunda, bu adamın ne suçu var? Sen 1 kişiye kızgınlığın konudunda onlarca insanın ahını aldın.

Ne demişler; alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste :)

Hepimize gerek yok ben tek uğrarım bir ara :D

Daha uzatmayacağım kolaysa başınıza gelsin diyorum :D

nexusyusuf

Acemi
Yahu senide hiç anlamıyorum abi. Bir haklısınız diyorsun bir böyle diyorsun ikili oynamayı bırakın. Gelin savaşın benle bakalım hadi bekliyorum hepinizi.

12 yaşındaki bir çocuk gibi fevri hareketler... Diplomasi basittir arkadaşlar, eğer ortada bir SA varsa adı üstünde saldırmazlık anlaşması bunu hiçbir BAHANE ile geceden bozup sabahtan saldıramazsın. Ha eğer saldırıyorsan da burada gelip milletin oyun ahlakına laf edemezsin

Murtii

Mızrakçı
Gizli saklı kapılar arkasında yapılan anlaşmalardan sonra bir gece haber vermeden bozulan s.a ve 1 birimden mis atıp köy almak ve yüzsüz gibi burada paylaşmak valla bravo kendinize yakışanı yaptınız :) siz bunlarla övünmeye devam edin delikanlıca savaşacağınız zaman haber verirsin karşına ekibimle çıkarım :) tabi cesaretin olursa :)

Gazaragorni

Okçu
Haklısın ama DaDaŞ mevzusunda, bu adamın ne suçu var? Sen 1 kişiye kızgınlığın konudunda onlarca insanın ahını aldın.

Ne demişler; alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste :)

Hepimize gerek yok ben tek uğrarım bir ara :D

Daha uzatmayacağım kolaysa başınıza gelsin diyorum :D

alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

coskun99

Yasaklı
Bu cevap üzerine ayrıca cevap vermeyeceğiz , gereken gerektiği gibi duyurulmuştur. Karşı tarafın düşüncelerini değiştirme gibi bir duruşumuz yok biz kendimizi ifade ettik onlarda nasıl gördüğünü ifade ettiler.

Klanımızdan hiç bir üyemiz bu mesaj üzerine , cevap vermeyecektir.

Seviyenin bittiği yerde öfke vardır bizim de öfkeyle işimiz yokturdur kalın sağlıcakla.

Ağlıyon mu lan gene savunma atın diye ?

Charmander

Kılıç Ustası
AgoreMasifi ve Encesur222 konuları için çağdaşa telefonda gerekli açıklamayı yapmıştım.

Sizlere de açıklamayı yapayım ;

Özgür ve Güngör , ekibimin değerli üyesidir. 64.Dünya'ya 20 kişi girme kararı aldıktan sonra çoğu oyuncumuz ekipte yer bulamadı ve dolayısıyla başka klanlara düştüler , hiç bir casusluk faaliyetini klanıma yakıştırmam ve casusluk yaptırtmam .

Asıl konu şu haritadan katılan bir oyuncuya nasıl değer verdiğiniz benim daha önceki dünyalarda oynadığım oyuncu mücahit ya beni alırsın klana ya da hesap sil yapacak seviyeye geldim artık klan güvenmiyor alakasız yerlere savunma istiyorlar sürekli sorguluyorlar , sende ekibe dahil etmezsen bir daha oynamam diyorsa ben dünyayı düşünmem oyuncumu düşünür ve ekibe dahil ederim.

Ayrıca , dolaylı yoldan diplomasi yaptığımız için bağlılığımız eray üzerindendi , erayın ekibine yapılan saldırılarınızdan sonra size hiç bir şekilde savaş ilanı verilmedi veya teşebbüste bulunulmadı savaş ilanı saatine ve saldırı saatlerine bakarsan bu diplomasinin nedeni telefon numaram sizde olmanıza rağmen , arayıp benimle konuşmak yerine KURALSIZLAR hakkında sert üslupla konuşman ve ithamlarda bulunmandı.

KURALSIZLAR klanı olarak hiç bir klandan çekincemiz veya korkumuz yoktur , bu bir oyun kazanmak da var kaybetmek de ben çağdaşla gülerek eğlenerek konuşabiliyorken senin bu üslupta oynaman ve forum savaşlarında tahrik etmen oyunu oyun olmaktan çıkarır ve amaçsız bir hırsa döker bu da insanların kalplerinin kırılmasına neden olur böyle bir şeylerin de yaşanmaması üzerine bu açıklamayı yapıyorum.

Her zamanki gibi boşun da boşunu yapmışsın. Senin yorumlarına inanan varsa oyunu silsin zaten.

Charmander

Kılıç Ustası
Bir insana karaktersiz diyerek karakterli dik duruşta durduğunu sanan insanlar ve o butonu beğenerek bunu onaylamak nedir ?

Her şeyden önce seviyemizi unutmayalım stratejik olarak bir hamle olarak algıladınız ve bunun cevabını gelip foruma karaktersizsiniz diyerek veriyorsunuz alkışlıyorum sizleri gençler , doğru yoldasınız böyle devam edin .

Beyler bayanlar kimse şu yukarıdaki ırkçı ve hakaret etmekten çekinmeyen şahıstan ne karakter dersi ne oyun dersi almak zorunda. Takmayın bu tip insanları. Oyununuza keyfinize bakın, zira bitmiyorlar , bitmiyorlar...

Charmander

Kılıç Ustası
İlk defa böyle bir durumla karşılaşmış olamazsınız. Oyunun temelinde var bu zaten. Öyle ve ya böyle, kimin dediği doğru fark etmez. Geniş strateji açıklarının olduğu bir oyunda hangi klanın ne düşünerek hareket ettiğini bilemezsiniz. Kendi önlemlerinizi almalı refleks geliştirmelisiniz. Yönetim ekibinin klan içerisinde ve haritada aktif rol alması her zaman bu riskleri engeller. Casuslar, truvacılar her zaman vardı ve her zaman da olacaklar.
Naber lan Truva ?