Koca Yürekli Kendo

• Konuyu başlatan DeletedUser14924
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendi icimizdeki arkadaslar diyosun. Hesap sildigimiz dk sa yaptiniz adamlari sen daha ne konusuyosun. Hikaye okuma buralardan.

DeletedUser59276

Ziyaretçi
sizde nasıl bir beyin var ? nop savaşı olmasa sizi şöle yapardık böle yapardık demişsiniz galaxy klanına nop a savaş actınız yenildiniz zor değil yapamadık 2 cephede savaşamadık diyin cekin gidin. Nop un arkasından iş cevirende sizsiniz noldu savaş başlayınca zor mu geldi. 2. cephe acılınca olmadımı 2 cephede boş boş bahaneler üretmeyin galaxy e de bişey yapamadınız nop a da bişey yapamadınız kısacası oynayamadınız bahaneler üretip boş laf kalabalığı yapmayın fırıldak olan tek klan acemi tarafıdır. Nop la müt kalıp nopun yıktığı dumrul&manas&aztek(yakındır) bunlarla neler planladığınızı bilmeyen kaldımı kimin eli kimin cebinde demişssin önce kendi klanına bak sen arkadan iş cevirirsen böle gelir gönderirler adamı daha fazla boş yapmayın

DeletedUser

Ziyaretçi
Sen yirtik dondan cikar gibi cikmayi ne kadar cok seviyosun bole :) yazdigiklarimin hicbirinde nop klanina dair biseler oldugunu ben gormuyorum. Sabah sabah elini yuznu yika bidaha oku yazilanlari.

DeletedUser37444

Ziyaretçi
Nop klanı oyuncuları acemi klanı ile olan görüşlerini "koca yürekli kendo" başlığı yerine Nop-Acemiyiz başlığında paylaşırsa çok sevinirim. Bu başlık acemi ile olan savaşımızı ortaya dökeceğimiz bir başlık gibi durmuyor, diğer başlıkta yazmak daha doğru olacaktır.

DeletedUser59276

Ziyaretçi
benim yazdıgımın tümünü kendi üstüne alınman ? neyse konuşmaya gerek yok zaten sonuç ortada bye bye

DeletedUser

Ziyaretçi
@samboucris

ya hayırdır ya sen neyin artistliğini yapıyosun. yok kimin eli kimin cebinde belli değilmiş. biz galaxy klanından size ya da müttefiklerinize bir tane mesaj attık mı ? sen savaş halinde olduğun ve bizim müttefiğimiz olan kabus yöneticileriyle aynı whatsapp grubunda olup onlardan destek çekmiyo muydun ? bi de beş kişi o kadar köy almış miş miş miş de mış mış mış..

kamileri nd, maybe sallasın, savunmayı kabus taksın, zaten mevcut oyuncu sayım galaxy nin beş katı. bi de aztek i düşman eklettirip desteği ikiye bölerim. ben de paşalar gibi keyfime bakayım. bu kafayla oyna. sonra oyun keyfimin içüne ettüler ühü ühü. sonra burada çıkıp beş kişiyle sizi ezdik taaam mı.. biz iki aydır hem sizle, hem aztekle, hem merkezdeki klanlarla savaş halindeyiz. burada sesimizi çıkarmadık. siz köylere 50k-50k mızrak kılıçları döşerken sabırla, çakılsak bile her defasında oynamaya devam ettik. op. yaptınız kıtayı tuttuk elimizde. köy kaybeden başka yerden köy aldı, yine bırakmadı.

siz ? ulen iki hafta çift taraftan ateşe dayanamadınız. destekler erir erimez hemen topuk topuk topuk. şimdi gelip buraya günah çıkartın. biz senle geçen ay ne konuştuk. ben ne dedim ? sırf galaxy i yıkmak için beş yüz kişi saçma sapan paktlar yapmışsınız. bir tane adam tanımıyosunuz kendi klanınızda oynayan. sen ne dedin ? benim için bunlar önemli değil, ben bir saatte köylerime defans doldurabiliyo muyum evet, benim için bu önemli.

heh çekseydin şimdi o defansları köylerine ? ne kaçtın gittin. op.ta on köy aldın filan yapmışsın. eee ? dönüşünde oradaki oyuncuları kevgire çeviriyoduk, tüm köyler boştu. bastın gittin. üç gün daha direnseydin görürdün kaç köy gidiyor.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
:) yukardaki yorum yapan arkadas kimsin necisin bilmem. 2 ayda sadece 5 hesap 200 koy aldi sizden.
Bak okadar kendini bilmez bi insansinki burada bile hala hain filan fistana dusuyosun. Sen evinde fosur fosur yatarken ben dagda nobet tutuyorum canim turk bayraginin altinda. Cok uzatmicam isine gucune bak 15 yildir oynadigim oyundan soguttunuz beni

İlk olarak yazmışsın ki necisin bilmem ardından evinde fosur fosur uyuyorsun ? Müneccim ile sanırım bi samimiyetin var.
Sen askerim demeye getiriyorsan ben sana diyim bütün gece bize mis çıkıp oyuncularımıza mesaj atıp ulan nerden ne koparırda şunları yıkabiliriz acaba bütün geceni mesajlarla geçirip sonra ben dağda nöbet tutuyorum diye bana hikaye yazma burada. Az lafını bil öyle konuş kendimizi çıkaralım derken daha çok sıvıyosunuz.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Köylerinde 30k 30k savunmayla oynuyan oyuncular kendini oyuncu sanıyor ya bnde buna bitiyorum.
Destekle her oyuncu oyunur köyü savunur maksat desteksiz köyde neler yapabildigindir.

Yani boş konuşup şurda yazı yazmayın yok 15 yıl oynadıgım oyundan soguttunuz falan filan geçiceksin bunları
Yenildiniz tebrik edip geciceksiniz yok silmeseydik yenemezdiniz diyenlerde olmuş dünya başından beri bünyelere kıtılan klanların haddi hesabı yok rahat rahat oynayıp savaş başladıgında yok bn böyleyim yok bn şöyleyim diyenlerde vardı ama sonuç hepsi sildi gitti.

Sonuç Galaxy kazandı.

Köylerinde 30k 30k savunmayla oynuyan oyuncular kendini oyuncu sanıyor ya bnde buna bitiyorum.
Destekle her oyuncu oyunur köyü savunur maksat desteksiz köyde neler yapabildigindir.
Şöyle saçma sapan düşünmeden yorum yapmayın ya.Adamın imkani varsa,destekler boş mu yatsın?."Yok ben destek istemiyorum adamlar laf ediyo oyuncu saymıyolar" mı desin :) Oyunun adı da klanlar,destek alır verirsin.İki tarafinda belli başlı sınır köyleri zaten dolu.

DeletedUser

Ziyaretçi
Şöyle saçma sapan düşünmeden yorum yapmayın ya.Adamın imkani varsa,destekler boş mu yatsın?."Yok ben destek istemiyorum adamlar laf ediyo oyuncu saymıyolar" mı desin :) Oyunun adı da klanlar,destek alır verirsin.İki tarafinda belli başlı sınır köyleri zaten dolu.

Kalabalıkta efelenenin tenhada özrü kabul olmaz diye bir tabir vardır. Sanırım cuk oturdu. Kimseye köylerini destekleme boş bırak denilmiyor ancak arkadaş madem ortalığı kasıp kavuran bir oyuncuydu destekler çekildiğinde de usul usul uzaklaşmak yerine efelenmeye devam edebilseydi keşke.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tutenstein
Sen hic konusma :) oyuncuyum hele hic deme gorduk oyunculugunu.anca kendinizi toplayarak biyerlere gelirsiniz siz hesap sildikden sonrada yok sole yikdik yok bole yikdik hic yakismiyor op gununuz ayin 8 i idi ayin 11 inde hesap sildik oyuncu dosyasi orada bak bakalim hesap silene kadar kac koy almissiniz.
Ultrakasap sanirim sende diony sos un biz sana etkisiz eleman diyorduk kendi aramizda :) nedense savasirken 1 tane bile koy alamamis arkadaslar burada hala saksakcilik yapmaya devam ediyor.
Son olarak galaksi klanindaki arkadaslar yok okadar klanla bas ettik yok ole savastik bole savastik gecin bu isleri son yaptiginiz opdada 80 saatten deli klanina mis attiranda bendim demi :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi

Şimdi ilk önce düşünmeden yorum yapan ben miyim sen misin karar vermedim istersen bir dolaş gel beynine oksijen gitmiyor sanırım.

Kimse burda destekleniyor neden destekleniyor diye bir cümle kurmadı ama 30 k 30 k varken laf yapıp destekler gittik bittikten sonra oyundan soguttunuz derse bn burda başka anlamlar cıkartırım.

Sen çıkartamıyorsan bilemem düşünce farklı .

Herkes e bir mualefet olmaya çalışıyorsun yapma gerek yok düşünceni dile getir ama boş yorumlarda yapma.

Hadi şimdi oyununa bak.

Luciferr

Dük
Tutenstein
Sen hic konusma :) oyuncuyum hele hic deme gorduk oyunculugunu.anca kendinizi toplayarak biyerlere gelirsiniz siz hesap sildikden sonrada yok sole yikdik yok bole yikdik hic yakismiyor op gununuz ayin 8 i idi ayin 11 inde hesap sildik oyuncu dosyasi orada bak bakalim hesap silene kadar kac koy almissiniz.
Ultrakasap sanirim sende diony sos un biz sana etkisiz eleman diyorduk kendi aramizda :) nedense savasirken 1 tane bile koy alamamis arkadaslar burada hala saksakcilik yapmaya devam ediyor.
Son olarak galaksi klanindaki arkadaslar yok okadar klanla bas ettik yok ole savastik bole savastik gecin bu isleri son yaptiginiz opdada 80 saatten deli klanina mis attiranda bendim demi :)

Canım benım bir şey sormak istiyorum sana.

Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun ? Hani sen bize burda şakşakcı diyorsun da diğerleri sana kazandı gözüyle mi bakıyor ? Sefa abi çok yerinde söylemiş. op yaptık kamıler döndü, vurduk 3 gun ee sonra, elde savunma kalmayınca padişah kendala kostunuz. oda yok diyince tamam bizden bu kadar dedınız ve olay bitti yani. Hesap silen bizler değil sizlersiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
:) etkisiz elemanin biri daha konustu sen savstinmiki konusuyosun ?
Bak kardesim birseyi kanitlama gibi bi niyetim yok cok sukur worldle bir bagimda kalmadi. Ama burada bilen var bilmeyen var konusyosunuz yaln yanlis seyler alayinizin kapasitesini biliyorum ben merak etmyin.

Nedense iftira atan arkadaslarla suan sa yaptiniz gorecegizki yakinda ortakda hareket edersiniz. Bu yazdiklarim burada duruyo. Cok konusmaya gerek yok zamanla karakterlerinizi muttefikiniz nopda gorur butun worldde gorur inan ozaman gene burada olup size karaktersizsiniz diyecek ilk kisi ben olacagim. Simdi cok bos yapmayin hic birinize cvp yazilmicak clasic acildigi zaman hepinizi tam kadro bekliyorum.

DeletedUser56118

Ziyaretçi
Sanırım benim de bir şeyler yazmam gerekiyor. Aslında yazmam gerekmiyor ama anlaması veya vatan sevgisi zayıf bazı arkadaşlar arkamdan tonla laf ediyorlar, 'hain' diyorlar. İşte bu yazım kimin hain olduğunu anlayamayacak seviyede daha doğrusu seviyesiz şahsiyetlere hitabendir.

Bir Kendal var ortada. Sosyal paylaşım sitelerinden terör örgütü propagandası yapıyor.

Bir ARMUT var ortada. Kendalın bu paylaşımları eline geçiyor ve Kendalı gönderiyor.

ARMUT 'Hain'
ARMUT 'Klan böldü'

Ulan adam ülkeyi bölmeye çalışanlara, askerimizi, polisimizi şehit edenlere destek çıkıyor. Ama bunu öğrenince 'ben senin klanında oynamam' diyen ARMUT 'Hain'. Eğer vatanseverlik hainlikse evet beyler ben 'Hain' in en önde gideniyim. Kimse kusura bakmasın klan dağılacak diye de böyle bir şahsiyetin altında oynamazdım, oynayamazdım.

Evet doğru. Dotaylama ile samimiyetim var. Onun da belirttiği gibi bu samimiyet mazotçu dan geliyor. Ama bu ne fark eder ki ? Siz hiç arkadaşlarınızla cs oynamadınız mı ? En sevdiğiniz dostunuza headshot atıp 'hehehe ne takla attın la öyle' demediniz mi ?

Daha fazla söze gerek yok. Son olarak bi link atacağım.

http://tr.twstats.com/tr34/index.php?page=player&mode=conquers&id=5135254&type=gain&pn=-1

Galaksi ile aramdaki samimiyeti anlatan güzel bi tarihçe ;)

Kalın sağlıcakla.

DeletedUser

Ziyaretçi
@samboucris

Ya bak birincisi, çocuklara hain, bize kışkırtan muamelesi yapıp iftira atan sensin. Son yaptığımız operasyonda ben 7 köye gittim. O hain dediklerinle alakasız bir bölgeye. Hain dediğin adam sabaha kadar süre bekleyip 6 köye mis atarak bölgeyi kurtardı. Bunu da ilk defa geçen gün skype ta konuştuk. Ayrıca bu durumu Kendal da biliyor. Şimdi adam bunu yaparken, sen op.ta köy alamadınız diye burada şekil yap. Kendini göklere çıkar, sonra adama hain de. Hayır anlamadığım, Kendal dediğiniz adam klanında kaç tane oyuncuyu çıkarı için harcamadı mı ? Kaç kişiyi atıp toplattınız. Çöktünüz köylerine saçma sapan düzenekler kurdunuz. Bi de üstüne Kendal ın oyun dışı hayatı var tabi. Abi sizi kim niye sevsin ? Size niye saygı duysun ? Ki ona rağmen laf attığın adamlar son ana kadar da ellerinden geleni yaptı. Vakti zamanında ben klanda on kişiyi tanırım gerisi umrumda değil yazmıştın bana. Şimdi ne ağlıyosun adamlar gitti diye ?

Biz Delü klanından son ana kadar yardım istemedik. Sen Kabus klanından oyun boyunca faydalandın, adamlar müttefikimizken kandırıp whatsapp gruplarından yazı yazarak faydalandın. He biz bir defa müttefiklerimizle ortak harekat yaptık, patates olmanıza yetti zaten..

Ben bu dünyada kısıtlı vaktimle yapabileceğim maksimum performansı sergiledim. Çok da başarılı bir world geçirdiğimi söyleyemem. He bu benim kendim için yaptığım kıstasımdır. Onun haricinde hem oyuna ilgi, hem klan yönetimi konusunda şu dünyada en iyi performansı sergileyen 20-30 kişinin arasında yer aldığımı düşünüyorum.

Madem bu kadar övünüyosun kendinle, klasiklerde görüşeceğiz merak etme. Ensende olacam. Ama dikkat et, orası zibilyon tane klanı rahat rahat kullanabileceğin bir yer değil. Büyük konuştun, altında kalma.

DeletedUser59276

Ziyaretçi
adamsın armut yanında kalanlarında kendal ...................................... farkı yoktur zaten

DeletedUser47380

Ziyaretçi
O oyuncu değil bu oyuncu değil diyen arkadaş desteklerin eridikten sonra oplarda arkasına takarak yaptığın 1 milyon puanın kaç saatte eridi be ? Sen egonun tatmin etmeye çalışıyorsun daha da biz sizi postaladık gülüm neyin kafasındasın sen daha ? :D

DeletedUser57690

Ziyaretçi
Tutenstein

Bu dünyada 78 saatten uzağa mis atamazsın,dengeli salla misleri o_Oo_O