Koca Yürekli Kendo

• Konuyu başlatan DeletedUser14924
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Acemi beleşçi sinerji eibo jopcular şamarcılar ... klanlarının yegane kurucusu serdarın yaveri ,tek derdi nop olan ama abi nolur abi nolur çeken 150 puanlık klanlar oyuncusu(!) ,müttefiğini arkadan vuran klandaki adamları birbirine kırdıran aztekle kolpa çeviren çılgın stratejist, World başında galaksinin arkasına vip ye çember attıran sonuna doğru miralaya çember attıran efsane dost(!) koca yürekli kendo başkan aramızdan ayrılmıştır. Birleşelim yoksa hesap sileriz taktiği bu sefer tutmamıştır. Galaksi klanı verdiği sözü tutup 150 puanlık hesaplara kucak(!) açmamış olmanın sıkıntısını önümüzdeki 20 yıl yanında taşıyacaktır. Buradan geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Olur da agartacıklar olarak bir kaç ay sonra gelip bu worldü karıştırırız diyorsanız ,
Başımızın üzerinde:D yeriniz var.

DeletedUser

Ziyaretçi
yVda4L.png

DeletedUser14924

Ziyaretçi
hahahahaha onur kur bakem birdaha vip yi :D düttürelim :D asdadsad :D lan yazıcak sadece adasd yazasım geliyor :D

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Kendo başkan
24 yaşında
skype ta uns rolü çekmediği zamanlarda klanları sabote ediyor

DeletedUser

Ziyaretçi
kendal reyize yazık olduk. o hesabı o puana getirebilmek için kim bilir kaç kontör kaç dk harcadı.

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Kaç konferans konuşması oldu ? Kaç uykusuz gece ?
Ve radyasyon...
Kör olasıca radyason...
Radyoaktif kendo

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Ahahahahha sesli güldüm resmen

Bitiriyimmi galaxy sileyimmi onymlove yi napıcan 150 puanla bana mı saldırcan :p:p:p

AvB.

Hafif Atlı
Bak sinirlerim bozuldu o kadar uğraştım resim atmaya bu ne la tırnak kadar ? Yetkilileri göreve davet ediyorum. Acemiden daha önemli bir konu var şuanda

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Onuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur onmylove burda
fakat
kendo başgan yohtır :D asdasdsadas :D qeqeqweqweqw :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Nedemek yoktır :p:p:p

Kendo başkan buraya 3 lü çektir tayfaya :D :D

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Bu oyunu oynayın kurdugunzu arkadaşlıkları kenara koyarak söyluyorum kapattıgınız w yada yaptığınız diplomasiler hiçmi hiç bi anlam ifade etmiyor.Burda kazanılan savaşlar olsun aynı şekilde..Ülkemiz,ümmetimiz etrafında dönen tezgahlar karşısında ben burada suni kendimi tatmin etmeyi bıraktım.Darısı başınıza..