Koca Yürekli Kendo

• Konuyu başlatan DeletedUser14924
  • Başlangıç tarihi
oğuz oynamadığım dünya ile ilgilenmiyorum pre kasıp gittim. yüzümü asacak daha hiçbirşey yaşamadım

yorum yapıp geçtiğim bi dünya hee klanlar ekibine sardığım yok olan her haksızlığı da yapılan her doğru hareketi de yerinde söyledim..

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Yerinde söylemişsin biz de yeri geldi söylüyoruz onur :D
Niye bu kadar sinirlisin yani :D

DeletedUser46998

Ziyaretçi
Ben oğuz ve sametten ziyade daha müstehcen bir yorum yapmak istiyorum;

Ankara297 karakterini saymazsak çok iyi bir performans sergiledi.Aynı zaman sambou ve serdar hesaplarıda çok uğraşlar verdiler,hatta bir ara K45'i bayağı bi ittirdiler,3 op üst üste yaptılar,arkadan destek atan 4 tane büyük klan var tabi.Nop savaşa dahil olduğu an işler değişmeye,o hayvani destekler mecburen çekilmeye başlandı,tek opta K45'in tabiri caizse içinden geçtik daha sonra bu arkadaşlar başladılar (ne kadar doğru yanlış bilmiyorum) kendi içimizde sıkıntılar var,yönetim içinde kavga ediyor vs vs.

Son operasyondan sonra sambou ile yaptığımız küçük sohbette çok güzel bir op yaptığımızı söyledi ve tebrik etti, ben bu hareketinden ötürü kendisini tebrik ediyorum

Ben diplomasi işininden anlamam yada kendalın çevirdiği dolaplarla ilgilenmiyorum ama sambou,serdar,kohlidi,lord deaconfrost hatta Ankara297 hesabındaki arkadaşları tebrik ediyorum,çok güzel mücadele ettiler.
autocad kronos orjinal pikacuuu hesapları sizde oyun anlamında saglam arkadaslar karakter yonuyle ben kimseye atıp tutmadım sadece olanları soyluyorum inanın son yaptıgınız opda 22 köyüme geldiniz tek bi köyde savunma vardı diğer savunmalar nop sınırında faruk hesabındaydı ara yaparak 2 gun uykusuz kaldım o arada canımı sıktı gundelık hayatımda sporcu oldugum için antremana odaklanamadım falan ama 22 köyu de kurtardım kronos bebeğim hemen mis cıktı sonra autocad mis cıktı 2 günün uykusuzlugu spor yapamama falan sıktı beni o yüzden bide kendala atılan iftiralar zaten gercek bi ekip olamamıstık iyi oyuncular var her ekiptede guzel savastı

Oncelikle girmedim kaç gündür oyuna ve foruma , su forumda yüzeysel olarak birkaç mesajı okudum geçtim .

Herkes güzel yazmış çizmiş , Galaxy klanları acemiyiz i yıktık ettik gibi laflar kullanmis , ama yikildiysak bunu sadece kendinize mal etme amacıni geçin . Savas basladigindan beri onde olan bir ekiptik ki . Sizde çok iyi biliyorsunuz ki 50 yıl ugrassaniz bizi yikamazdiniz ki ben nop a ile savaşa girmesem hesap silip gidecektiniz. Burada kaybetmiş yıkılmış olabilirim . Sebebi önemli değil her ne olursa olsun yenilgiyi kabul ettim . Ama arkadan is çevirme şu bu gibi ithamlari da kabul etmiyorum . Bugün arkadan çevirdiğimi ima eden tek bir yazım , tek bir sözüm , tek bir hareketim bile yoktur . Sözlerle değil gördükleriniz ve kanitlariniz ile geliniz .

Onun dışında dışardan yorum yapan benim emek harcamadigi mi söyleyen insanlar var . Dışardan insanları karalamak kolaydır . Neyse kalan klanlara başarılar dilerim .

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Acemi klanları ne olursa olsun savaşmış ve emek harcamıştır . Gerek nopdan gerek galaxyden kişiler gereksiz yorum yapmamaları gerek . Tebrik edilsin geçilsin :)

autocad kronos orjinal pikacuuu

ordaki pikacuuu bensem cok rica edicem ...
PiiiKaaaÇuuuuu olarak yazılsın :D

Acemi klanları ne olursa olsun savaşmış ve emek harcamıştır . Gerek nopdan gerek galaxyden kişiler gereksiz yorum yapmamaları gerek . Tebrik edilsin geçilsin :)
daha oncede gozume carptida kimin nerde ne yazacagina senmi karar veriyosun bu forumda yav brak isteyen istedigi gibi eylensin yazsin...

Savas basladigindan beri onde olan bir ekiptik ki . Sizde çok iyi biliyorsunuz ki 50 yıl ugrassaniz bizi yikamazdiniz

bu kismada bi seyler yaziyim bi yerden aklimda kalmis...
<<catismalar kaybedilebilironemli olan savasi kazanmaktir>>
o olsaydi bu olurdu 50 yil yikamazdiniz diyede bi sey yok yiktik bitti...

bunlarin disinda op yerken zevk aldim bu w te...
o bolgede **Serdar** SambouCris ankara297 hacistein06 Kohlidi ---EZEL---
Hesaplarini tebrik ediyorum iyi etlendik :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Belkide zafer algıları farklıdır yani sen dünyayı kapatmaya oynarsın o adam zevki ve ortamı için oynar karışmamak lazım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oncelikle kendimi tanitayim :)
2 aydir samboucris hesabinda ben vardim.
Galaksiden arkadaslar yazmista yazmislar:) Lafa nerden baslasam bilmiyorum. Galaksi klaninin icinde gercekden bu oyunu oynuyorum diyen 3 4 arkadasdan gerisi fasa fiso saksakcinin kralidir ki bu konu altinda saksakcilarin cogu kendini belli ediyor zatn. Bu worldde hesap sildim evet cunku klanlar tarihi boyunca bukadar rezil bi dunya gormedim. Afedersiniz kimin eli kimin cebinde belli degildi. He sozu bitirirkn sunada degineyim op yaptiniz evet 300 koye gelip tas patlasin 10 koy almak basarili bi op belki sizin icin onuda kabul ediyorum. Ama sunuda eklemeden bitirmeyeyim konusmami. Hesap silerken hepiniz tek tek yazdiniz tebrikler iyi oyncusun sole bole filan fistan simdi burada atip tutuyosunuz yazik ki cok yazik .

Kendal konusuna gelince ise. Her girdigimiz worldde birileri sksnca bu tarz konularla huzur bozup oyun oynuyoruz derken insanlarin kisisel hayatina yorum yapip ki yalan yanlis yorumlar bunlar. Kendinizi tatmin ediyorsunuzki buda ayri bi igrenclik. Neyse ben galaksi klanini tebrik etmek isterdim gercekden hakettiklerini bilsem ama ne care.

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrik etmem gereken arkadaslari zaten tebrik ettim gerisi saksakciliga devam edebilir.Hadi eyvallah..

DeletedUser47380

Ziyaretçi
@ally45 Madem ki bi yorum yapıp bilgi vericeksin bunu düzgün biçimde yap opta merkez bölgesinden 150 civarı köye geldik bunun dışındakiler k56 bölgesindeki acemi köyleriydi. Sizden gün boyunca al ver şeklinde 64 köy alındı merkezde üstünlük kuran 2 oyuncunuz neredeyse k45 den silindi lordun nerdeyse her köyü ve hacinsteinin bazı köylerinde yine çakılı savunma çıktığı içinde bu böyle gitti bu oyuncularda tebrik etmesini bildi. Şimdi gelelim sana k45 bölgesinde ki her köyün neredeyse boş hatta 1 köyünü mancınıkla 500-600 puana kadar çektiler burada gelip egonu tatmin etmene gerek yok sen çıkıp belki içinden ulan köylerimi boşalttılar gelemiyorlar gibi kendini yine tatmin ediyosundur ama sende kesilen o savunma sayesinde biz gayet güzel bi op çıkardık zaten.

Op konusunu sindirebildiyseniz birde şu özel hayat konusuna gelelim. Sanki biz iftira atmışızda milleti buna inandırmaya çalışıyor gibi konuşuyosunuz şu forumda. Kendi içinizde olan arkadaşlar bu durumu söylüyorlar. Dünya başından beri sizin yanınızda olup bize yapılan oplara katılan adamlar mı senin başkanına terörist dedi diye hain oldu ? Asıl hain sizsiniz bu başkanım dediğiniz adamın ne olduğunu bilerek halen daha savunmaya kalkıyorsunuz yazık size cidden

her ne kadar haksızlık etsende ben burdan tebrik ederim seni çakılı savunma falan köylerini savundun gayet iyi oynadın tebrik edilmeyi hakkettin

DeletedUser

Ziyaretçi
:) yukardaki yorum yapan arkadas kimsin necisin bilmem. 2 ayda sadece 5 hesap 200 koy aldi sizden.
Bak okadar kendini bilmez bi insansinki burada bile hala hain filan fistana dusuyosun. Sen evinde fosur fosur yatarken ben dagda nobet tutuyorum canim turk bayraginin altinda. Cok uzatmicam isine gucune bak 15 yildir oynadigim oyundan soguttunuz beni