Klasik Dünyanın Gerçekleri Vol 0.1

• Konuyu başlatan Kasap Neco
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Alttan alttan ağlıyorsun despicim ağlıyorsun . Çaktırmiyorum tm :)

Bilmiyorum ki ya hiç ağlamıyorum valla sana öyle geliyorsa uğraşamayacağım dediğim gibi allah sizin yerinize düşürmesin de varsın ağlayalım ağlamak bile erdemdir, kavga edersin dayağı yersin delikanlı olursun ama kavganın ortasında karşındakine abi çekersen millet bir taraflarıyla güler ben size güldüm benim gibi çoğu kişide güldü bak bunu xxx klan yapar eyvallah derim sesim de çıkmaz küçük klan zaten derim ama sen her world öyle klanız böyle klanız deyip kaçışırsan o iş olmaz bittiğin andır.

Biz 25 de ne yaptık baktık olmuyor eyvallah arkadaşlar biz gidelim yeter dedik gittik eşkiya bize şu teklifi yaptı ortak isimle bir klan kuralım beraber devam edelim biz ona bile yok çektik farklı insanlarız kendal ne sen ben olabilirsin ne ben sen olabilirim kasmaya gerek yok. Köyleriniz sizin için bazı şeylerden değerli bizim için ise değersiz o yüzden uzatmaya gerek yok bu konuyu senden ricam burada fazla yorum yapma bence yorum yapmaya yüz lazım çünkü.

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Vol 2 ne zaman? Bu konu daha bağlanmadı mı yahuu thumbdown

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Bilmiyorum ki ya hiç ağlamıyorum valla sana öyle geliyorsa uğraşamayacağım dediğim gibi allah sizin yerinize düşürmesin de varsın ağlayalım ağlamak bile erdemdir, kavga edersin dayağı yersin delikanlı olursun ama kavganın ortasında karşındakine abi çekersen millet bir taraflarıyla güler ben size güldüm benim gibi çoğu kişide güldü bak bunu xxx klan yapar eyvallah derim sesim de çıkmaz küçük klan zaten derim ama sen her world öyle klanız böyle klanız deyip kaçışırsan o iş olmaz bittiğin andır.

Biz 25 de ne yaptık baktık olmuyor eyvallah arkadaşlar biz gidelim yeter dedik gittik eşkiya bize şu teklifi yaptı ortak isimle bir klan kuralım beraber devam edelim biz ona bile yok çektik farklı insanlarız kendal ne sen ben olabilirsin ne ben sen olabilirim kasmaya gerek yok. Köyleriniz sizin için bazı şeylerden değerli bizim için ise değersiz o yüzden uzatmaya gerek yok bu konuyu senden ricam burada fazla yorum yapma bence yorum yapmaya yüz lazım çünkü.

Valla örneklerle pekiştirilince dahada doğru buldum ha ahdhah hakkaten kötü yapmışınız sir kendo

DeletedUser13497

Ziyaretçi
Herkesten daha farklı bir pencereden de ben yazmassam olmayacak sanki :) Ben ve arkadaşlarımın oyuna tek giriş amacı pusulaya dünyayı bitirtmemek ve eğlenmekti sadece. Rakı klanında gerçekten çok iyi oyuncular vardı fakat sayı yetersiz ve çoğunun zamanı yoktu bizde düşündük amacımıza nasıl ulaşabilirdik ? 1) pusulayı yıpratmak 2) alarmın önünü açarak savaşı kısaltmak...

Bunun için ya alarmın op bölgesine kamiler attık ya da ters noktalara giderek dikkat dağıttık. Yaptıklarımızın çoğunu alarm yönetimi dahil bilmiyordur fakat pusuladaki arkadaşlar eminim beni daha iyi anlarlar. Hangi klanın kapatacağı açıkcası bizim için önemli değildi önemli olan şey Pusulanın egolu profil yazısını tarihe gömmekti. Biz yavaşlattık, biz alarm oplarına katkı sağladık, biz pusula askerlerini savunarak kestik, biz oyun başı mis kayıpları yaşayarak yavaşlasınlar diye aynı köyü farklı kişilere aldırdık kısaca değişik stratejiler ile eğlendik ve amacımıza doğru yol aldık. Burdaki klanlar gibi öyle asarız keseriz lafları edemem öyle bir klan değildik ama doğru hamleler ile Alarmı pusula kıtasına dolaylı olarak taşıdık.

Her şey gayet güzel iken Alarm üstümüzden sıçramayı uzun yol olarak görmüş olacak ki bir bahane ile savaş açtılar. Bahane dememin nedeni sorun olarak gördüğünüz mesajı yazan kişinin hesap silmeyi kabul etmesi köylerini de alabilirdiniz hesap sildeyken kısaca sorun çok cabuk aşılabilirdi.. Ama bence çok mantıklı olarak bir bahane ile rakıyı toplamayı seçtiniz ben öle sattınız, adam değilsiniz demem çünkü bu bir strateji oyunu çalmadınız, çırpmadınız gayet mantıklı bir hamle yaptınız.. Asıl yanlış klanı bünyenize almanızdı o klanda 2-3 kişi hariç toplasanız çok daha iyi olurdu bu da güzel hamlenizi malesef öldürdü. Çünkü madem klana alacaktınız üyeleri direkt sorunlu hesap dışında kalanları alaydınız aynı şekilde size yardım ederdik çünkü olaylardan önce aklımızdaki klan, gönlümüzdeki klan Alarmdı.

Gelelim beleşci klanın udw ye katılmasına hiç sevemedim bu kendalı ama süper bir hamleydi takdir ettim :)

Alarm taktik bir hamle yapınca çok güzel diyenler, aynı şeyi beleşci klanı içinde lütfen söyleyin. Onlar önce köy aldı diyenler, bize hakaret ettiler diyenler, yapmayın etmeyin herkes herşeyi biliyor bence siz bile biliyorsunuz kendinize itiraf edemeseniz bile :)

Not olarak Pusula ya egolu bir klan dediğim için özür dilerim çünkü gelen gideni aratırmış daha egolu bir klan Alarm varmış ki bunda bizimde payımız var bunun içinde herkesten özür dileriz. Ayrıca Okana başarılar dilerim dolayısı ile udw ye :)

Yazdıklarım hakaret ya da itham değil sadece şahsi düşüncelerim ve en kaba şekilde bizim penceremizden küçük bir bakıştır hatam varsa affola..

selami bunu söylediğinde forumda top ateşine tutulmuştu
bizi yavaşlatmak ve alarma yardım için geldiğinizi en başından biliyorduk bugün 2. itiraf oldu bu ve geçte olsa itiraf ettiğiniz için tsk ederim iş işten geçmiş olsada ...

rakı klanını sevmedim (özellikle casus olaylarından dolayı vs) fakat ben baştan beri söylediğimi ve kimsenin inanmadığı şeyi tekrar sölüyorum biz alarmdan çok rakı ile savaştık
ve alarm diplomasi ile oynadı dedim eski postlarımdan bakılabilir
hatta bazı alarm oyuncuları bunu söylediğimde nerdeyse hakarete varacak cümleler sarfettiler sağlık olsun
yenildik ama boş beleş yenilmedik kaç ekibe karşı oynadık ortada buda bize yeter
hayırlısı...

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Hanımefendi tamam alarm diplomasi ile oynadı :)

Biz ne diplomasisi ile oynamışız ben rakı ile hatır gönüle müttefik oldum udw ile siz acemi ile diplomasi yaptığınızdan müttefik oldum ben hiç bir diplomasiye karışmadım kim ne derse tamam bize farketmez dedim bu gün udw biz acemilerle birleşicez dedi onada eyvallah dedik yav bunun neresinde diplomasi ben anlamıyorum gerçekten.

Hanımefendi tamam alarm diplomasi ile oynadı :)

Biz ne diplomasisi ile oynamışız ben rakı ile hatır gönüle müttefik oldum udw ile siz acemi ile diplomasi yaptığınızdan müttefik oldum ben hiç bir diplomasiye karışmadım kim ne derse tamam bize farketmez dedim bu gün udw biz acemilerle birleşicez dedi onada eyvallah dedik yav bunun neresinde diplomasi ben anlamıyorum gerçekten.

Özgür abi 2 dk relax yap valla patlayacan gibi hissediyorum crying

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Özgür abi 2 dk relax yap valla patlayacan gibi hissediyorum crying

yav yapmadığımız şeylerle üstümüze gelinince cidden susamıyorum yaptığım bir şey desinler eyvallah diyeceğim biri alarm diplomasi yaptı deyince deliriyorum

DeletedUser13497

Ziyaretçi
setakan ın postuna yanıt veriniz o halde

biz en başından nasıl biliyordk bu durumu pekala ve oyunun gidişatıda bunu göstermedimi ?
daha oyun aılmadan ana forumda ikili ilişkileriniz net ortadaydı sadece biz değil diğer klanlarda bunu biliyordu siz bizden sonra udw ile anlaştınız

biz en başından nasıl biliyordk bu durumu pekala ve oyunun gidişatıda bunu göstermedimi ?
daha oyun aılmadan ana forumda ikili ilişkileriniz net ortadaydı sadece biz değil diğer klanlarda bunu biliyordu siz bizden sonra udw ile anlaştınız

Ablacım 2 dk sende relax yap lütfen :D :)

DeletedUser53949

Ziyaretçi

her aram iyi olan klanla diplomasi yapmak zorunda mıyım? Ben kimseye gelip bana yardım edin demedim diğer konuda da söyledim bana bizim bölgede başlayacakları söylendiğinde

"Ya bizimle başlasınlar ya da vururuz söyliyim" dedim. Rakı sizle savaşmaya gelmiş benim solumda pusula sağımda udw hiç biri ile diplomasim yok rakı ile yaptım ben gidip onlara pusula ile savaşın demedim böyle bir şey yok yani çıkarın aklınızdan

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Özgür abi görmek isteyen herkes göeüyoe herşeyi
Forumda alarmdan yemiş olan düşüncesini süslü bi şekilde alarma karlu karalama yaparak kullanıyor. Bununda farkındayız 1 değil 2 değil.
Belki alarm kusursuz değil ancak diğer klanlardan daha doğru bir klan. Belki farklı klandakiler forumda veya klanda olmadıklarından ankamıyorlar ancak gerçekten öyle. Onu geçtim alarm klanına karşı yapılanlar hoş bir durum elbette değil doğruda değil ancak yinede saf tutarak doğru olduğunu düşünenler var bunada birşey yapamıyoruz. Sonuç olarak alarm hep düşmanının kötü oyunlarının kurbanı oluyor. İçimizdeki çürükler yine eleniyor ama alarma karşı yapılan karalamalar suçlamalar karşısında alarm yalnız kalıyor. :D hani bir söz vardır türkün türkten başka dostu yoktur diye alarm klanı içinde denilebilir duruma gelmiş farkında değiliz

DeletedUser53916

Ziyaretçi

:D ablacım burda doğru örnekler veriyorsun ancak herşeyi dıştan yargılıyorsun. Birşey bilmeden direk kendi doğru bulduğun kurguyu millete satıyorsun. Ben şahidim alarm tam anlamıyla rakıyla rahatlamak için müt yapmadı. Bu müttefiklik tak diye oldu. Şimdi fazla birşry söylemek istemiyorum özele giriyor ama öyle basitçe
Alarm rakıyla müt oldu pusula bitti rakuyı vurdu diyemezsiniz iç perdeyi bilmeniz lazım

DeletedUser

Ziyaretçi
3 klan (rakı +alarm +udw) 1 pusula ya saldırırken bunun adı strateji idi

üstteki postlarda bir arkadaş demişki 2 klan 1 klana saldırmadık durumu eşitledik
bu eşitlikse eyw. diyorum
çünkü bu bizim büyüklüğümüzü gösterir

udw klanı her ne kadar forumdan takip ettiğim kadarı ile ve yaşadıklarımızıda ekleyince alttan bizim yıkılmamız için çaba sarfetmiş olsada yiğidi öldürür hakkını yemem c3 te aynı çatı altında dünyayı kapadık en ufak yanlışları olmadı !

burda alarm klanı neyi bekliyordu anlamadımki alarm dünyanın 4/3 ünü alıp udw ye hadi kanka savaşıyoruz diyip tek lokmada udw yi yutmasını ve udw ninde bunu kuzu kuzu beklemesini mi ?

alarmın rakı ile onca olaydan sonra birleşmesi nasıl ki strateji ise udw-acemi birleşmeside aynı şeydir tartıştıınız nedir ?

piyon dediğiniz acemi klanı ile müttefiktik birbirimize belki fayda sağlayamadık ama en ufak bir yanlışlarıda olmadı şimdi burda karaktere onura kada laflar söylemek mantıksız

şimdi durum eşit ve iyi olan kazansın

abla yanlısım varsa düzeltte bu alarm rakı birlesmesini benim ismailin veya diger yönetici arkadaslarımın haberi olmadan nasıl oldugunuda söyler misin yoksa ben mi yanlıs anlıyorum

DeletedUser57691

Ziyaretçi

Yavrucum bunlar hep insanları dışardan yargilamak tanımadan yargilamak . Bugün , benim içinde silip gitmek önemli değil . Anlamadiginiz yada işinize geldiğince yorumluyorsunuz herseyi . Benim ekibim kararı aldı ve emek onların emeği . Ben sadece yönettim. Ve aramızda fark da su sizin için isim önemli , benim için ekibimin isteği ve emeği önemli . Bizim nasıl savastigimizi az çok görüyorsunuz. Kimseye açıklama yapma gereği bile duymuyorum . Ama insanları dışardan yargılamaktan vazgeçin . Ben korkak bir insan olsaydım . Gölge gibi adı benim klanim dan çok daha fazla anılan klan bir bölgede baslamazdim. Haa zaten golge olmasaydı ekibime sorabilirsiniz . Sizinle aynı bölgeye girecektik. Yani kendinizi özel hissetmenize gerek yok sağlam klan olabilirsiniz ama sizden korkacagimiz herhangi birsey yok . Benim bu worldde ki tek amacım kendi düşüncem ile hak edenlerin kapatmasi yönünde , eğer hak edenin siz olduğunu dusunuyorsaniz buna engel olur siz kapatirsiniz. Kaç gündür forumda siz konuşuyorsunuz savaşmak tan çok .

DeletedUser59244

Ziyaretçi
bence bu kadar yeter!

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Valla bana gidip amerikalı yaşa yada türk öl deseler türk ölürdüm en azından onurumu korumak isterdim.
Tabi bu bir oyun ama burdada var öyle şeyler. :) bunu klanının kararına mal etmen daha yazık oldu
Yapılan yanlışın 1 sorumluus olsaydı en azından topluca onursuzluk yapılmış ama kabul etmeliyiz ki bu yapılan onursuzluk ortalama bir seviyede bana göre. Sizi yerin dibine gömemem bu oyunda neler gördük sizinki onlarla mukayese edildiğinde günahınız az gözüküyor :)

DeletedUser59244

Ziyaretçi
Bak ya mod bey küçültmüş benim yaziyi neyse kapişiriz canim :d

ama dikkat et ben tarafsizim...