Klasik Dünyanın Gerçekleri Vol 0.1

• Konuyu başlatan Kasap Neco
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bunlar neyin kafası la yeter savaş başladı başlayalı buraya gelip karakter analizleri ciziyorsunuz durusumuz durusumuz

Bu duruşu neden Rakı klanina yapmadınız mesela neden en küçük olaylarda direk sildiniz bu oyuncular neden ozman biz delikanliyiz bu savaşı tasvip etmiyoruz demedi pusula savaşında Rakinin sanki hiç faydası olmamış gibi konuşmalar yaptınız bunlar olurken delikanlı olan üyeler nerdeydi

Boş yapmayın bizim kararımiz bu dönüp 1 gün içinde size vurmadik tarih verildi savaş başladı ki siz bu tarih gelmeden saldırılara basladiniz ben bi hata görmüyorum bu konuda açıkça

bir alarmlı demek bütün alarm demektir sizde bunu anlayacak onur haysiyet olmadığı için rakı olayınıda anlayamazsınız <3 Siz savaşı kazanmak için bütün arkadaşlarınızıda satarsınız ters bi durum olduğunda :D:D size bir daha gülüyorum bil bakalım neremle?

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu aynı çanakkalede çatışmanın ortasında vurulan asker olayı gibi biz binlerce merminin içinde gider arkadaşımızı sırtlar getiririz sizde karşıda dersinizki bunlar onur şeref diye diye ölüyor mallar.Ama arkadaşımızdan duyduğumuz o Geleceğini biliyordum cümlesi bütün dünyalara bedeldir...

DeletedUser53831

Ziyaretçi
bir alarmlı demek bütün alarm demektir sizde bunu anlayacak onur haysiyet olmadığı için rakı olayınıda anlayamazsınız <3 Siz savaşı kazanmak için bütün arkadaşlarınızıda satarsınız ters bi durum olduğunda :D:D size bir daha gülüyorum bil bakalım neremle?

Dün gece Dolu olan yerinle mi gülüyorsun :confused:

DeletedUser53831

Ziyaretçi
Bu aynı çanakkalede çatışmanın ortasında vurulan asker olayı gibi biz binlerce merminin içinde gider arkadaşımızı sırtlar getiririz sizde karşıda dersinizki bunlar onur şeref diye diye ölüyor mallar.Ama arkadaşımızdan duyduğumuz o Geleceğini biliyordum cümlesi bütün dünyalara bedeldir...

acıtasyon yapma burda :) savaşta ön cephede savaşan arkadaşlarınızı savaş daha tam bitmeden karşı tarafın beyaz bayrağını görür görmez savaş açtınız ... acıtasyonlarla vicdanını rahatlatma boşa

DeletedUser58661

Ziyaretçi
acıtasyon yapma burda :) savaşta ön cephede savaşan arkadaşlarınızı savaş daha tam bitmeden karşı tarafın beyaz bayrağını görür görmez savaş açtınız ... acıtasyonlarla vicdanını rahatlatma boşa

size diyeceğim tek şey zavallılar :) nasıl bir akıl nasıl bir mantıkla düşünüp yapılanları onursuzluk değilde strateji olarak değerlendiriyorsunuz çok meraktayım ya sizin zeka sorununuz var ya benim.Çok farklı bir algılama yapınız var :)

DeletedUser53831

Ziyaretçi
size diyeceğim tek şey zavallılar :) nasıl bir akıl nasıl bir mantıkla düşünüp yapılanları onursuzluk değilde strateji olarak değerlendiriyorsunuz çok meraktayım ya sizin zeka sorununuz var ya benim.Çok farklı bir algılama yapınız var :)

zeka mı tt2 hahahaha bende mi thumbdown bilmiosunuz ya sallıyorsunuz havadan :) bak işine birader ben sana diyorum ki bu oyunda her şey var ... bu oyunda yapılanlar ortada ki bizim yaptığımız bi yanlışlık yok ... kusura bakmada sizin rakıya yaptığınız oyunu dünyayının devamına yapmanıza engel olduğumuz için kusurumuza bakma ... oyununuzu bozduysak özür dileriz :) ... ya hadi bak işine oyununu oyna

müktedir r

Milis
Rakıya bir şey yapılmadı ki eğer rakı galip çıksaydı bu cümleyi onlar için de kurabilirsin çünkü ortadaki durum öyle bir şey hatta onlar galip gelseydi onlar için kurman daha doğru olurdu... Senin dediğin suçu suçla bastırmak gibi oluyor ki ortada öyle bir durum yol :)

DeletedUser53831

Ziyaretçi
Rakıya bir şey yapılmadı ki eğer rakı galip çıksaydı bu cümleyi onlar için de kurabilirsin çünkü ortadaki durum öyle bir şey hatta onlar galip gelseydi onlar için kurman daha doğru olurdu... Senin dediğin suçu suçla bastırmak gibi oluyor ki ortada öyle bir durum yol :)

tamam sensin :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Rakı klanına neler dediğinizi üyelerine neler yaptığınızı nasıl kavga ettiğinizi bu forumu kullanan herkes biliyor. Dansözlük demiş az önce bir arkadaş kendisini anlatmış farkında değil pardon ben bu işlerde yeniyim de parayı nereye takıyorduk ?

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Rakı klanına neler dediğinizi üyelerine neler yaptığınızı nasıl kavga ettiğinizi bu forumu kullanan herkes biliyor. Dansözlük demiş az önce bir arkadaş kendisini anlatmış farkında değil pardon ben bu işlerde yeniyim de parayı nereye takıyorduk ?
Emircigim gerek yok kardeşim bırak onların klasmanına düşme onlar oyun için çıkar karakter analizi yapar hakaret eder falan ama delikanlidirlar ha gerek yok polemiğe girmenize

DeletedUser

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar kısmet olurda ban yemezse bu nick sizlere dobra dobro paylaşımlar yapağım, doğruya doğru yanlışa yanlış diyecek bi arkadaşınız dostunuz var artık..
Bundan sonra her şey net her şey tarafsız..

bir deli bir kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış

Ne C5' miş :)

Hak'tan ve hukuktan bahsederken sadece kendi haklarını anlatan alarm oyuncularının bu tutumu artık harbiden can sıkmaya başladı beyler bırakın bu mağduruz ayaklarını da oyun oynayın. Hepiniz yazıp çiziyorsunuz yok öyle yok böyle şu piyon bu bilmem ne haritasından bi haber olan adamların worlde olan biten herşeye kendi ütopyasında yorumlaması gerçekten saçmalıktan öte bir şey değil.Mağdur edebiyatını yapmakta iyisiniz anladık 3 5 şakşakcı daha gelince kendinizi haklı hissediyorsunuz bunuda anladık en sona iki klan kalana kadar savaş olmıycak denildi sonuç olarak worldte Alarm ve UDW klanları kaldı. Daha hala neyin peşindesiniz ?

Yapmak istedikleri ortada yenilirlerse veya kazanırlar ona göre zemin hazırlıyorlar.
Eğer kaybedenlere ama onlar birleşti bizi vurdu diyecekler. Kazanırlar bizi kimse yıkamadı biz en büyüğüz vs vs. Şu foruma vakit ayıracağınıza operasyonlara vakit ayırın da savaştığını değsin

DeletedUser55670

Ziyaretçi
tepki göster güzel kardeşim,

gösteriyorsun da zaten. fakat ağlamayın falan bunlar ergence laflar. ağlayacak duruma hiç düşmedik. savaş zaten yeni başladı sayılır, bismillah neyin ağlaması. ki yenilsek bile ağlamayız. arkadaşınızın bu tarz ergence ve düşüncesizce konuşmalarını engelleyin ilk önce.

bunun yanında, başlığı açan arkadaş bizim adımıza konuşmuş diyorsun, gerçekleri yazmış. ben neden böyle yazdın diyemem arkadaşa. hoşunuza gitse de, gitmese de durum bu.

başarılar.

ergen dediğin senden büyüktür rahat ol kardeşim. şimdi forumda dolandığın kadar bide oyunda görelim seni.

DeletedUser57691

Ziyaretçi
Savaşın ilk günü :

Savaş normal seyrinde
İkinci günü savaş normal seyrinde
Üçüncü günü alarm op yapar ve o koca her opta ortalığı dağıtan alarm bizim kuzeybatı dan fazla köy alamayinca ve aldiklarinida geri verince üstüne üstlük onlar op yapmasına rağmen bizim daha fazla köy almamızin da verdiği isyan durumundan dolayi hemen bize forum üstünden saldırmaya gectiler . Ben buna kısa süreli ego tatmini diyorum .

Çünkü biz udw ile birlesmeyip savaşmaya devam etseydik. Udw sinirindan desteklerimizi cekemeyecek, alarm sınırına istemsiz boş bırakmış olacaktık. Tıpkı pusula da olduğu gibi alarm ordan yine boş beleş köy toplayip forumda ne koyduk bee , ne orantısız güç kullanıyoruz bunlara , golge nin intikamini aldık gibi laflar kullanmaya devam edecekti . Sonra olası bir durumda tıpkı rakıya yaptıkları aynen bugün söyledikleri sözleri Pusulayı yıktık diye övgü yu kendine toplayacak rakı klanı gibi o kadar emeği bir hiç uğruna alarm a verdiği gibi udw de göçüp gidecekti .

Forumda konusmalariniz farklı sesli odalar da konustugunuz farklı . Udw ye can ciğerim demenizin işinize geldiğini böyle olsun biz udw ile yikip ekmeğin büyük payını yine biz alicaz mantiginda olduğunuzu burada bilen bildi duyan duydu .. O yüzden arkadaşlar geçin bu ayaklari ..

Kimse kalkıp savaşan ne udw oyuncusuna yada klanina ve acemiyiz oyuncusuna klanina tek laf söyleme hakkı yoktur . Burada iki klanda dengeli bir savaş vermiştir .

Udw nin alarm a da yaptığı hiçbir yanlış yoktur . Anlaşmaniz , acemiyiz yada pusula ismi kalmayana kadar devam edecekti . Ortada pusula yada acemiyiz ismi de kalmadığına göre bazı arkadaşlar neyin kavgasıni yapıyor ?

Biri xaereo özgür abinin lafını yapmış . Özgür abi sen bana telefonda benim klanima ve cikarlarima uygun her türlü hamleyi yaparım demedin mi ? Etik şekilde , diplomasiyi siliyoruz mesajını atarım 1 hafta süre veririm hazırlanması için sonra savasa başlarım diyen de sendin abi ? Udw nin burada ne yanlisi var ? 1 hafta sürede verdi direkte dalabilirdi . Yapsaydi udw bunu hepiniz haklı olurdunuz . Hatta o 1 haftalik süre içinde alarm kaç defa bize daldı yine köy toplamaya çalıştı . Onu geçtim udw nin ana kadrosun dan oyunculara da daldı ? Kalkıp kimse bunun lafını etti mi ? ..

Kimse kusura bakmasın hem de hiç kimse bu dünyada en çok savaşan iki ekip var . Ve o iki ekibin oyuncularının emeklerinin boş a gitmemesi adına , rakip klana da hiçbir yanlış yapmadan bir geçiş oldu . Ve savaş açıldı . Savaş açtığınız başlığın aciklamasinda ki yazının dışına cikmayin.

Tekrardan alarm klanlarina belki ilk defa worldde sağlam bir savaşa girdiklerinden ve gösterdikleri direncten dolayi tebrik ederim
..

Dipnot : Yine kanı kaynayan arkadaşlar bu başlığı alıntı yapıp altında birçok şey yazicak. Ama gerçekler bundan ibaret ne kadar zorunuza gitsin .

DeletedUser13497

Ziyaretçi
3 klan (rakı +alarm +udw) 1 pusula ya saldırırken bunun adı strateji idi

üstteki postlarda bir arkadaş demişki 2 klan 1 klana saldırmadık durumu eşitledik
bu eşitlikse eyw. diyorum
çünkü bu bizim büyüklüğümüzü gösterir

udw klanı her ne kadar forumdan takip ettiğim kadarı ile ve yaşadıklarımızıda ekleyince alttan bizim yıkılmamız için çaba sarfetmiş olsada yiğidi öldürür hakkını yemem c3 te aynı çatı altında dünyayı kapadık en ufak yanlışları olmadı !

burda alarm klanı neyi bekliyordu anlamadımki alarm dünyanın 4/3 ünü alıp udw ye hadi kanka savaşıyoruz diyip tek lokmada udw yi yutmasını ve udw ninde bunu kuzu kuzu beklemesini mi ?

alarmın rakı ile onca olaydan sonra birleşmesi nasıl ki strateji ise udw-acemi birleşmeside aynı şeydir tartıştıınız nedir ?

piyon dediğiniz acemi klanı ile müttefiktik birbirimize belki fayda sağlayamadık ama en ufak bir yanlışlarıda olmadı şimdi burda karaktere onura kada laflar söylemek mantıksız

şimdi durum eşit ve iyi olan kazansın

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
3 klan (rakı +alarm +udw) 1 pusula ya saldırırken bunun adı strateji idi

üstteki postlarda bir arkadaş demişki 2 klan 1 klana saldırmadık durumu eşitledik
bu eşitlikse eyw. Diyorum
çünkü bu bizim büyüklüğümüzü gösterir

udw klanı her ne kadar forumdan takip ettiğim kadarı ile ve yaşadıklarımızıda ekleyince alttan bizim yıkılmamız için çaba sarfetmiş olsada yiğidi öldürür hakkını yemem c3 te aynı çatı altında dünyayı kapadık en ufak yanlışları olmadı !

burda alarm klanı neyi bekliyordu anlamadımki alarm dünyanın 4/3 ünü alıp udw ye hadi kanka savaşıyoruz diyip tek lokmada udw yi yutmasını ve udw ninde bunu kuzu kuzu beklemesini mi ?

Alarmın rakı ile onca olaydan sonra birleşmesi nasıl ki strateji ise udw-acemi birleşmeside aynı şeydir tartıştıınız nedir ?

Piyon dediğiniz acemi klanı ile müttefiktik birbirimize belki fayda sağlayamadık ama en ufak bir yanlışlarıda olmadı şimdi burda karaktere onura kada laflar söylemek mantıksız

şimdi durum eşit ve iyi olan kazansın

hey gidi ablam beee :d