Klanlar İtiraf

• Konuyu başlatan DieYoung
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
İnanç kısmını geçtim.Karma olayına da mı inanmıyorsun :D Sonra belaları üstüme geçiyorum diyorsun. Az bile sana :p

DeletedUser50676

Ziyaretçi
bela değil la şanssızlık diyelim... ya da bende herkes gibi ''ben şanssızım'' diyenlerdenim :p

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Sene bılmem kac abımın evıne mısafırlıge gıttım. Internet telden cok yavas oldugu ıcın telden sadece saldırı gelıp gelmedıgıne bakabılıyordum. 20dk sonra baktıgımda 300 e cıkan saldırıyı ısaretlemem ımkansız gıbıydı ..

Sonra bırsey oldu saldırılar ısaretlemıs ustune tam ordu, yarım ordu , 500 casus, mıs fake gıbı tanımlamıstı

Rakıp oyunculardan ozur dılıyorum

DeletedUser614

Ziyaretçi
Nasıl bir şeyler oldu? Ben anlamadım. Telefon kendi kendime mi yazmış orduları?

DeletedUser614

Ziyaretçi
Haydaaaa :D Bir de herkes favori gösteriyor yeni dünyada :D Ben 2 günde bir şikayet edeceğim o zaman :p

DeletedUser33303

Ziyaretçi
3-4 gün önceydi galiba ayaz a olanın aynısı bana oldu bir speed girmiştim gece vakti iyi gidiyordum her köy full asker falan en son biri yazdı modum kendinize asker yazmayın çok belli oluyor diye bende hiç tuyo vermeden kimseye çaktırma yoksa seni banlarım demiştim :p

pişmanmıyım değilim 1 oyunluğunada olsa yalandan mod olduk :D :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu rastgele klan dağılımlı speedlerden birisi açılmıştı. Birisi bizim klandaki oyuncuları tek tek indirmeye başladı. Haritadan da takip ediyorum adamı. Baktım bizimkiler durdu adam benimle kafa kafaya gelişiyor. Süreleri hesapladım. Beklemeye başladım bir yandan da yağma yapıyorum. Fazla geçmeden sıra bana geldi. 1-2 kere saldırdı orduyu kaçırdım. Baktım duracak gibi değil 3. saldırıyı atınca hesaplamayı yaptım. Hemen kilidi taktım. Adam hemen mesaj attı. Mod musun bu nasıl iş diye sitem etti. Ben de zamanında kilit attım ilk defa böylesini görüyorum dedi :D Bir gururum okşandı anlatamam :D Hemen raporu bütün klana ilettim oradan da gelen mesajlarla egomu tatmin ettim :D
Bir sonraki itirafım ise benzer bir speede ait olacak :p

Black Swan.

Markiz
Ben en çok casusu deli gibi basıp saldırı göndericek olan kişinin sürekli önden gönderdigi casusu kesip köyümü saklıyordum o da saldırı göndermiyordu demekki kamisi de yoksa demek :))) bana da yazardı saglam köyün heralde diye ee yolla ordunu da netleştir bu fikrini diye blöfler atıp tutuodum halbuki köyde asker toplasan100 tane yoktu :) ama en sonunda Allah ne verdiyse üj bej arkadasından destekle patlatmıslardı benı :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ahahahahah :SADF:ASD:D D: :D
O kadar köyüm oldu hiç casus köyü yapmadım. Saldırmadan önce de casuslamıyorum ki saldıracağım belli olmasın diye :D Zaman kaybı olarak görüyorum nedense :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir gün milli maça çıkmışız, skype'da tanımadığım bi ses duydum. Kim bu dedim baktım aa Mayıs konuşuyo :D O an hayallerim yıkılmıştı :D :p

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Ben en çok casusu deli gibi basıp saldırı göndericek olan kişinin sürekli önden gönderdigi casusu kesip köyümü saklıyordum o da saldırı göndermiyordu demekki kamisi de yoksa demek :))) bana da yazardı saglam köyün heralde diye ee yolla ordunu da netleştir bu fikrini diye blöfler atıp tutuodum halbuki köyde asker toplasan100 tane yoktu :) ama en sonunda Allah ne verdiyse üj bej arkadasından destekle patlatmıslardı benı :p
niye açıklıyorsun bunu ya öğrenmesinler benimde taktiklerim arasında bu vardı :D

DeletedUser12581

Ziyaretçi
bende sinsilikle planlanmış bir itiraf yapayım.
x oyuncu vardı (birden çok da olabilir :p) uyuz oluyordum dedim op var sana koordinat vereceğim oraya ordunu atacaksın ondan sonra bana haber vereceksin. gitti attı ve haber verdi... gerisini siz tamamlayın :D

Siz buna Mr.Paratoner demişsiniz ama bu bildiğimiz W36-Pasha06 :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hayatta en sevmediğim şey mouse'un pilinin bitmesi. Tıklayacağım yere götürürken yarı yolda kalıyor imleç. Tabii bunun klanlarla alakası olmadığı için buraya pek uygun düşmüyor ama yine yaban çakallığı yapıp saçma bir itiraf bulabilirim :p Aslında yukarıda bir sonraki itirafım speedle olacak yazmışım ondan vazgeçtim. Onu anlatmayacağım hiçbir zaman. Onu bekleyen varsa beklemesin. Zaten niye onu bir insan beklesin ki. Yine egoistçe konuşmalar yapıyorum üstü kapalı.

Her destek sirküsü çektiğimde klandan destek çıkmayacak çocuklar açıkta kalacak diye korkuyorum ve her seferinde de inanılmaz savunma bulunca içimden "ne kirli çıkıymışız" diyorum.