Kezzap vs Hayal

Ventiguard

Kılıç Ustası
En azından bot kullanmıyoruz :)
fake scpritten yedim dostum, onaylı olan değilmiş mağlesef bot felan girersen siz daha çok zararlı çıkarsınız. O yüzden birine bişey sıçratmadan önce dönüp benim klanımda varmı acaba bu adama diyorum ama? diye kendine bir sor :) bottan olsaydı global yerdim 3 günlük değil

hakki20

Kılıç Ustası
fake scpritten yedim dostum, onaylı olan değilmiş mağlesef bot felan girersen siz daha çok zararlı çıkarsınız. O yüzden birine bişey sıçratmadan önce dönüp benim klanımda varmı acaba bu adama diyorum ama? diye kendine bir sor :) bottan olsaydı global yerdim 3 günlük değil
Anlıyorum hocam. Geçmiş olsun. inşallah diğer üyelerinizde olduğu gibi alışkanlık yapmaz. Başarılar.

Ulluuhhh

Mızrakçı
bu forum niye böyle oldu eskiden herkes birbirine saplıyodu şimdi saygı sevgi çiçek böcek ..
böyle hiç tadı yok acilen bişiler yapmak lazım @kerchief @rize53

Deleted User - 848922491

Ziyaretçi
düşmandan hayır yok adnana sallıyayım diyecem oda tom oyunda yargı dağıtınca korktu kaçtı :(
Sen istatistik kas diye ben dünyadan ayrıldım hayır karşıdakiler de oyuncu olsa döneyim dönüp topliyim diyecem bunlar oyuncu değil gardaşım :)

Ulluuhhh

Mızrakçı
uzun zamandır banlarla savaşıyoz zeten op yapsak ban op yesek ban oyuna girmeye korkuyoz ban yicez diye :)

Deleted User - 848922491

Ziyaretçi
Bu dünya da adminlerle daha çok savaştık zaten herkesın kullandığı yazılımlar sadece belli oyunculara ceza kesılmesı kadar komik bir durum yok genel tarama yapılıp herkes banlansın madem destek sistemi tarafsızlığı pek inandırıcı değil reportlayan isme göre muamele veriyor :)

Çok geçmiş olsun kardeşim benim. Dünya malı boşverin. Sini yapacak bir şey yok.