Kezzap vs Hayal

ToraManyak

Acemi
Bu tarz bir dünya pek denk gelmiyor savaş bakımından çok zengin ve güzel bir harita oluştu ne kadar yorucu olsa da savaşılmaya devam edilmeli bence sınırlar tamamen oturduktan sonra daha da keyifli bir hal alacaktır. 60. dünyadan sonra açılan dünyaları görüyoruz kapananlar bile oldu. O yüzden bence bu dünyanın kıymetini bilmeli herkes :D
Doğrudur başkan, bakma açına bağlı birazda. Banada kalabalık geliyor yorucu geliyor.
Sen şimdi 10 hesap toplanıp rakibin 10m adamını indiremezsinki. İçeriden destekleniyor sürekli. Malum mis süre sınırı da var haliyle içeriyi de misleyemiyorsun.
Sürekli sınırda süren bi savaş.
Zevk alıyorsanız devam edin elbette ama benlik değil.
Oyun amacı zaten keyif almak, keyif aldığınız yere kadar devam etmek en makulu.
Baltanız keskin olsun

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Bencede bir toplantı yapılıp kapanma listesi hazırlana bilir Dunya cıkmaza doğru gidiyor

Afedersiniz çok naçizane bir sorum olacak. Dünya çıkmaza giriyor kanısına varmışsınız anladığım kadarıyla da bu tam olarak Jog ekibinin bir kısmı haritadan düşüp Hayal neredeyse tek başına kaldığında mı ortaya çıktı acaba? Çünkü Nostra-Cız tarafı için savaş sıkıntılı geçerken nedense Hayal ve müttefikleri forumda cirit atıyorlardı. Şimdi o taraftakilerden bazıları bir anda dünya uzayacak vs. diyerek anlaşılması gerektiği kanısına falan varmış. Arkadaşlar siz üstünken dünya rahat bitecekti de, Nostra-Cız ekibi savaşı eşit hale getirince mi uzayacak konuma düştü bu savaş? Kusura bakmayın da 5k köy farkını kapatarak rakibine yetişen Nostra-Cız ekibinin şu saatten sonra anlaşacağı kanısı Hayal tarafındakiler için ancak hayal olarak kalır bence.

Afedersiniz çok naçizane bir sorum olacak. Dünya çıkmaza giriyor kanısına varmışsınız anladığım kadarıyla da bu tam olarak Jog ekibinin bir kısmı haritadan düşüp Hayal neredeyse tek başına kaldığında mı ortaya çıktı acaba? Çünkü Nostra-Cız tarafı için savaş sıkıntılı geçerken nedense Hayal ve müttefikleri forumda cirit atıyorlardı. Şimdi o taraftakilerden bazıları bir anda dünya uzayacak vs. diyerek anlaşılması gerektiği kanısına falan varmış. Arkadaşlar siz üstünken dünya rahat bitecekti de, Nostra-Cız ekibi savaşı eşit hale getirince mi uzayacak konuma düştü bu savaş? Kusura bakmayın da 5k köy farkını kapatarak rakibine yetişen Nostra-Cız ekibinin şu saatten sonra anlaşacağı kanısı Hayal tarafındakiler için ancak hayal olarak kalır bence.
ben-sadece-atim-hanimefendi-diyen-at_1403316_m.jpg

happydent

Kılıç Ustası

Evet haklısın 5000 bin köy farkı kapandı hayalde ve jog ittifakın jög bölümü bazı arkadaş bıraktı o taraf cöktü tamam buda doğru kısa zamanda iyi başarı tebrikler ama artık o kadar kolay ilerlemeyecek diyorum sadece kilitlenecek harita alvere dönecek bence bu benim fikrim yakın zamanda rakkamlar benim fikrimi destekleyecek tarih yazın 2 mayıs durumlar eşit 18289 bizim 17940 sizin köy sayısı 1 ay sonra görüşelim

Baylawyer

Mızrakçı
Bencede bir toplantı yapılıp kapanma listesi hazırlana bilir Dunya cıkmaza doğru gidiyor
sjdfkjsdjksdkjjksdfjksjdkf
Ne bileyim siz hak edenler kapatsın diyince 5k köy farkını eritmişiz. Sizin için Dünyanın çıkmaza girdiği doğru şahsen bizim keyfim yerinde. Etkinlikten o kadar balta güçlendirici falan aldık israf olmasın savaşa devamke :D

Evet haklısın 5000 bin köy farkı kapandı hayalde ve jog ittifakın jög bölümü bazı arkadaş bıraktı o taraf cöktü tamam buda doğru kısa zamanda iyi başarı tebrikler ama artık o kadar kolay ilerlemeyecek diyorum sadece kilitlenecek harita alvere dönecek bence bu benim fikrim yakın zamanda rakkamlar benim fikrimi destekleyecek tarih yazın 2 mayıs durumlar eşit 18289 bizim 17940 sizin köy sayısı 1 ay sonra görüşelim
Şey yapalim amca sen birakanlardan iyi köy topla bizim kapatmamiz hizlansin malum moralden vuramaz olduk

Arcanar

Mızrakçı
Şey yapalim amca sen birakanlardan iyi köy topla bizim kapatmamiz hizlansin malum moralden vuramaz olduk

happydent : Olur senin dediğini yaparım ama şartlarım var ciğerim; sadece 18,00-23,00 (evet bir saat erken uyuyorum) arası saldırı çıkabilirsiniz, ben mesaideyken ya da uyurken saldırı çıkmak yok, köyüme o saatte saldırı girerse yine sayılmaz. Birde 5 Haziran'da izne gidicem o tarihten sonra saldırı çıkmadan önce haber edin muhakkak.

Deleted User - 848922491

Ziyaretçi
Hayal klanını tebrik ederim 2 ayı geçti ama hala ayaktalar ben çoktan silip gideceklerini düşünüyordum ama bu kadar avantajdan buraya düştülerse yolun sonu zaten belli ama bir ara discordunuza gelip 2.ayınızı kutlamak isterim söz verdik o kadar :)

Moonknıght

Ağır Atlı
Hayal klanını tebrik ederim 2 ayı geçti ama hala ayaktalar ben çoktan silip gideceklerini düşünüyordum ama bu kadar avantajdan buraya düştülerse yolun sonu zaten belli ama bir ara discordunuza gelip 2.ayınızı kutlamak isterim söz verdik o kadar :)

Bu sefer sen gel,önümüzdeki ay biz gelir gidişinin 2.ayını kutlarız <3 linki atıyorum :p