Kezzap vs Hayal

tipobaha

Mızrakçı
Afedersiniz çok naçizane bir sorum olacak. Dünya çıkmaza giriyor kanısına varmışsınız anladığım kadarıyla da bu tam olarak Jog ekibinin bir kısmı haritadan düşüp Hayal neredeyse tek başına kaldığında mı ortaya çıktı acaba? Çünkü Nostra-Cız tarafı için savaş sıkıntılı geçerken nedense Hayal ve müttefikleri forumda cirit atıyorlardı. Şimdi o taraftakilerden bazıları bir anda dünya uzayacak vs. diyerek anlaşılması gerektiği kanısına falan varmış. Arkadaşlar siz üstünken dünya rahat bitecekti de, Nostra-Cız ekibi savaşı eşit hale getirince mi uzayacak konuma düştü bu savaş? Kusura bakmayın da 5k köy farkını kapatarak rakibine yetişen Nostra-Cız ekibinin şu saatten sonra anlaşacağı kanısı Hayal tarafındakiler için ancak hayal olarak kalır bence.
Evet haklısın 5000 bin köy farkı kapandı hayalde ve jog ittifakın jög bölümü bazı arkadaş bıraktı o taraf cöktü tamam buda doğru kısa zamanda iyi başarı tebrikler ama artık o kadar kolay ilerlemeyecek diyorum sadece kilitlenecek harita alvere dönecek bence bu benim fikrim yakın zamanda rakkamlar benim fikrimi destekleyecek tarih yazın 2 mayıs durumlar eşit 18289 bizim 17940 sizin köy sayısı 1 ay sonra görüşelim
aynen dayı, biraz daha kontenjan dağıtalım yine arkadan vursunlar sdakdhfdasfdf
sjdfkjsdjksdkjjksdfjksjdkf
Ne bileyim siz hak edenler kapatsın diyince 5k köy farkını eritmişiz. Sizin için Dünyanın çıkmaza girdiği doğru şahsen bizim keyfim yerinde. Etkinlikten o kadar balta güçlendirici falan aldık israf olmasın savaşa devamke :D
Şey yapalim amca sen birakanlardan iyi köy topla bizim kapatmamiz hizlansin malum moralden vuramaz olduk
happydent : Olur senin dediğini yaparım ama şartlarım var ciğerim; sadece 18,00-23,00 (evet bir saat erken uyuyorum) arası saldırı çıkabilirsiniz, ben mesaideyken ya da uyurken saldırı çıkmak yok, köyüme o saatte saldırı girerse yine sayılmaz. Birde 5 Haziran'da izne gidicem o tarihten sonra saldırı çıkmadan önce haber edin muhakkak.

Abi dediğin gibi 1 ay sonra iş çözüldü sanki :)

Mrs. crixus

Kılıç Ustası
Beni de alıntıladığınız için yazıyorum yoksa hiç ortalığı germe niyetinde değilim zaten hepimiz gerginiz yeterince de, farkındaysanız bu muhabbetlerin üzerinden iki taraf da oldukça yıprandı ve farklı düşüşler oldu oyunda yerine göre. Daha bir sürü sebep var ama o zamanla bu zamanı direkt bir tutmanız çok gereksiz.

happydent

Kılıç Ustası
Beni de alıntıladığınız için yazıyorum yoksa hiç ortalığı germe niyetinde değilim zaten hepimiz gerginiz yeterince de, farkındaysanız bu muhabbetlerin üzerinden iki taraf da oldukça yıprandı ve farklı düşüşler oldu oyunda yerine göre. Daha bir sürü sebep var ama o zamanla bu zamanı direkt bir tutmanız çok gereksiz.

Bitti gitti boş verin oyun içersinde olur böğle şeyler kimseye kırgınlığım yok sonunda DOSTLUK KAZANDI KENDİNİZE İYİ BAKIN