Kezzap - meteor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

La Calin*

Kılıç Ustası
Biraz hayale ağlayayımda sav atsınlar toplamasınlar beni sonra.
Her şey bitti simdi buna mı taktın?
Sana anlayacağın sekilde konusucam.
Bunu diyen birisinin puan olarak üstün oldugunu ve müttefiki nostrayla beraber op yaptığınıda söylemeli. Aksi taktirde ağlamış olur :D
Sen hep kal burda. Bi kaç ay sonra kim ağlamıs görücez

rize53

Yasaklı
Bunu diyen birisinin puan olarak üstün oldugunu ve müttefiki nostrayla beraber op yaptığınıda söylemeli. Aksi taktirde ağlamış olur :D
djsakldjsaldjalk sen sınırlendın mi sen gerçekler canını acıttı galiba :D

pasif hesaba op yapıp başarı olarak sayan bi oyun oynamaya çalışan bireylersiniz sende haklısın

oyuncu desem oyunu hakkıyla oynayan adamlara ayıp olurdu

kerchief

Kılıç Ustası

Nostra vurmadan önce hayalden def almıyordunuz yani :D

Defans alanda verende memnunsa bunlardan kime ne :)
Nostradan def almayın mı dediler size sizde alın :)

Bunlar başarısızlıpın bahaneleri :)

Cız destek almıyor atıyor. Pozisyonları rahat. Wolkadaw'ın destekçi puanı son zamanlarda Nostra'ya attığı savlar ile gelişmiştir. Ama bunun karşılığında Nostra'da Cız'a kami desteği veriyor olabilir.

Meteor klanının haritası gerçekten çok zor. En önemli oyuncularından birinin de saldırıya açık ceza alması ve bunun çok kısa sürede farkedilip saldırı çıkılması çok zordu. Bence üstesinden en iyi şekilde geldiler. Ben kendilerini tebrik ediyorum. İyi oyuncular. Sonuna kadar mutlaka son askere kadar savaşacaklarını düşünüyorum.

HapazCı.

Okçu
Dışardan baktığım bi gözle şuan zaten 3 vs 3 dünya kapama savası var. Bundan sonrasında bi savas olcağını düşünüyorum.
Burda benm yanlış gördüğüm cız tarafından 3 4 kişinin burda sav çekiyorlar diye yakınması.
Bu savaşta haritadan gördüğüm en rahat 2 klan cız ve hayal bunlar tabiki müttefiklerine yardım edebilirler.
Rakibiniz sizle savasırken dışardan sav almıycaz diye söz mü verdi ki bu yakınmalar niye. Diplomasi oyunu sonuçta.

Bence hayal meteor ve jog unda 3 ününde sınırı olan nostraya yüklenmesi lazım :)

CureShooT

Kılıç Ustası
Dışardan baktığım bi gözle şuan zaten 3 vs 3 dünya kapama savası var. Bundan sonrasında bi savas olcağını düşünüyorum.
Burda benm yanlış gördüğüm cız tarafından 3 4 kişinin burda sav çekiyorlar diye yakınması.
Bu savaşta haritadan gördüğüm en rahat 2 klan cız ve hayal bunlar tabiki müttefiklerine yardım edebilirler.
Rakibiniz sizle savasırken dışardan sav almıycaz diye söz mü verdi ki bu yakınmalar niye. Diplomasi oyunu sonuçta.

Bence hayal meteor ve jog unda 3 ününde sınırı olan nostraya yüklenmesi lazım :)
Sözler verilsede tutulmuyor hocam o kısmı boşver :). 3vs3 kısmı bir bölüm için doğruyken bir bölüm için yanliş Arma klani jog tarafına ne kami ne def yardımı yapıyor. Ama meteor tarafına kami yardımı oluyor. bugun zaten 3 klandan op yapıldı dünya eğlenceli savaşlar güzel umarım hak eden taraf kazanır :)

Sözler verilsede tutulmuyor hocam o kısmı boşver :). 3vs3 kısmı bir bölüm için doğruyken bir bölüm için yanliş Arma klani jog tarafına ne kami ne def yardımı yapıyor. Ama meteor tarafına kami yardımı oluyor. bugun zaten 3 klandan op yapıldı dünya eğlenceli savaşlar güzel umarım hak eden taraf kazanır :)

Hocam Arma Hayal sınırına da güzel sav atıyor. Gerektiği zaman da nostraya geçip vurmalar da oluyor. Ama gerçekten güzel savaşlar oluyor. Taktiksel olarak akıllı hareket eden taraf kazanır. Tabii biraz da hırs ve bırakmama gücü.

buducnost

Mızrakçı
Forumda ağlayan 1 tane meteorlu görmedim ama cızzlılar ortamı boş bırakmıyor :) utanmıyorsun da dimi :)))
Cızzdan kimse ağlamadı,sadece destek alındığı söylendi, Meteor ekibinden kimsenin de ağladığını söylemedik,iki ekip de oyunda savaşını veriyor. Bunlar her savaş forumunda olan şeyler ama sen her post altına gereksiz gereksiz yorum yapıp saçma sapan konuşuyorsun,utanmıyor musun diye sorman başlı başına bir ironi oluşturmuş :) İki tarafın da keyif aldığı bir savaş oluyor ve devam edecek,herkese iyi oyunlar.

Maykk

Okçu
Cızzdan kimse ağlamadı,sadece destek alındığı söylendi, Meteor ekibinden kimsenin de ağladığını söylemedik,iki ekip de oyunda savaşını veriyor. Bunlar her savaş forumunda olan şeyler ama sen her post altına gereksiz gereksiz yorum yapıp saçma sapan konuşuyorsun,utanmıyor musun diye sorman başlı başına bir ironi oluşturmuş :) İki tarafın da keyif aldığı bir savaş oluyor ve devam edecek,herkese iyi oyunlar.
Dediğin olay ağlamak oluyor :) foruma bu kadar zırlayacağınıza oyunda da görelim sizi pakt köy farkları büyüyor :)

Maykk

Okçu
Meteor sanki hayalden destek aldığını bilmiyormuş gibi burada meteora mı mğretiyosunuz ne yaptığını xd baya baya ağlayıp bahane buluyosunuz hadi iyi oyunlar

rize53

Yasaklı
Meteor sanki hayalden destek aldığını bilmiyormuş gibi burada meteora mı mğretiyosunuz ne yaptığını xd baya baya ağlayıp bahane buluyosunuz hadi iyi oyunlar

ben sizi ağlatıcam rahat ol sen köylere biraz daha def çekin :D

aslında burdaki olay zaten 1vs1 atma gibi bir durumunuzun en baştan beri olmadğını belli etmekti ilk esnadan beri yardım alan maşa bi klansınız çünkü :) ama o küçük beyinleriniz bunu anlamakta zorlanmış bizim hatamız kusura bakmayın gereken cevabı her savaşta yaptığımız gibi oyundan vermeye devam edicez

bu arada 1-2 ay sonra görüşürüz demiş birileride o kadar süre dünyada kalıcanızı kim söyledi ?

Moonknıght

Ağır Atlı
ben sizi ağlatıcam rahat ol sen köylere biraz daha def çekin :D

aslında burdaki olay zaten 1vs1 atma gibi bir durumunuzun en baştan beri olmadğını belli etmekti ilk esnadan beri yardım alan maşa bi klansınız çünkü :) ama o küçük beyinleriniz bunu anlamakta zorlanmış bizim hatamız kusura bakmayın gereken cevabı her savaşta yaptığımız gibi oyundan vermeye devam edicez

bu arada 1-2 ay sonra görüşürüz demiş birileride o kadar süre dünyada kalıcanızı kim söyledi ?

Senin böyle bir şeye çapın yetmez.Az çok görüyoruz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.