Kezzap - meteor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 848903939

Ziyaretçi
Hiç bir b.ktan haberin yok meteora beleşçi vs denmedi. Neyi nr amaç ile yaptığımızin hesabını sen mi tutuyorsun ? Nerelere kimlerin ne şekilde yalvardığını biliyor musun ? Boş konuşma kardeşim işinize bakın Basher yok wordde insanların sınırlarını zorluyorsunuz kendinizi bir halt sanıyorsunuz yanıyorum yanıyorum ona yanıyorum neyse ben daha fazla konuşmak istemiyorum. Biz yokuz meteor var emek veren meteor oyuncularını tebrik ederim

Basher klanindan arkadaşlarım sizden ricam muhattap olmak zorunda bırakmayın beni
@Tibelda @Anhur @Mr.Storm @Strafe arkadaş ağzı bozdu pistten alalım bence

Deleted User - 848903939

Ziyaretçi
beleşçi diyen basherin haritasında valahalla gibi klanların savaşa girmesini bekleyip arkadan vurup vurup toplayarak büyümesi ayrı bir traji komik

MQKOKO

Kılıç Ustası
Teşekkürler paylaşım için, bu saldırı savunma oranı normalde kaç olmalı ki klan başarılı sayılsın? 1'e 2 mi oran?
Klandan klana bakış açısı dünya hızı dünya yaşı yapılan operasyon bölgesi tutulan köy sayısı vb unsurlara göre değişir ama biz genelde asker basım hızı vb hesapladigimizda 1.8 oranının altını saldırıda başarılı kabul ediyorduk.

Canikkk

Baltacı
beleşçi diyen basherin haritasında valahalla gibi klanların savaşa girmesini bekleyip arkadan vurup vurup toplayarak büyümesi ayrı bir traji komik

Kim olduğunu bilmiyorum lakin hakkaten hepiniz kurduğunuz bu ütopyaları reel hayatınıza da uyguluyorsaniz nasıl yaşıyorsunuz anlam veremiyorum. Herşeyden bir haber gelip yorum yapmak ile olmuyor bu iş valhanin diplomasi ile ilgilenen arkadaşına diplomasinin ne zaman biteceği ve ondan sonra nötr cekecegimiz ve saldiracagimizi söyledik söylediğimiz haricinde yalnızca savaş actik ki ha saldırmışsın ha savaş açmışsın aynı halt
Ek olarak bunu Valha klaninda banditgeridondu Sezgin ve tony montana Caner dahi biliyordu Ikiside o vakitler muhabbet ettiğimiz arkadaşlar hatta Canere kanka gel bizim klana dedim yok yarı yolda bırakmak ayıp olur dedi sonuna kadar katılıyorum söylediğine duruşunu gösterdi ama savaşacağız dedim oda kanka savaşmayalım birlikte oynayalım dedi bende olmayacağını söyledim ve sonuç olarak savaştık.

Biz şu ana kadar hiç bir klana kendi ortamımız dışında farklı klanların olduğu platformlarda beleşe köy topladı demedik demeyiz kaybedersek ben çıkar tebrik ederim kazanırsak herhangi bir karşılık beklemiyoruz oyun oynuyoruz alt tarafı kendinizi binbir şekle sokuyorsunuz anlam veremediğim noktalar bunlar benim word kapatmak ile benim isim yok keyif almaya oynuyorum he hiç dusunmuyormuyum elbetteki düşünüyorum ama karakterimden ödün vermedim vermeyeceğim tum sorumluluk bende oldugu surece klan cizgisini bozmayacagim isteyen gelip istediğini söylesin kimin ne halt yediğini biliyoruz bizim anlımız açık dün ne söylediysek bugünde aynını söyleriz oyun için belli değerlerimizden vazgeçmeyiz.

Wordde olmayan bir ekip içinde ileri geri konuşmanız aşırı derece de gereksiz. Devam eden tüm klanlara başarılar dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.