Kezzap - meteor

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Burada ilk savaş başladığın rakip geldi burada büyük ahkamlar kesti hatta havalar attı. Hiçbir şekilde tartışmaya girmeden kaç gündür klan sadece oyununa odaklandı. Her dakika her saniye sınırda açık aranıp köyler yakalanmaya çalıştı. 4 tane oyuncusu haritadan silindi. İstatistikte 400 köy gerideler ki, ortada bir sürü istatistiğe yansımamış köy var. Bununla ilgili yazınca ya da kendi makaramızı yapınca nedense hemen konu değiştirilmeye ya da muhabbeti küçümsemeye çalışmalar felan. Ne kadar komik duruyor.

Savaşın sonucu ne olur bilmiyorum. Ama bugüne kadar vura vura ilerledik. Hiçbir şekilde farklı yollara da başvurmadık. Eğlencemizi de yapıyoruz kendi aramızda. Bu kadar gerilmenize gerek yok bence. Oyunun hakkını vere vere, vura vura gidebildiğimiz kadar gideceğiz inşallah.

İyi oyunlar, iyi savaşlar.

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Nostra mı şu ban yediğimde bizimkilerden önce haberi olan savaş ilanı bile veremeden saldırıları çıkan klandan mı bahsediyorsunuz. Ben oyuna geri dönüyorum siz de among us oynayın.

Dön tabii. Sizi de davet ederdim ama hep kazanmanız sıkıcı olur. Sonuçta arkasından bir ton küfür ettiğim kişilerden dönüp savunma isteyemiyorum o kadar inandırıcılığım yok. Gelip sürekli beni astırırsınız :p

Her neyse, hayalde sevdiğim arkadaşlarım var, bu meseleleri pek açmak istemem. İlle de tartışalım istiyorsanız bana uyar =)

Konunun dünyadaki klanlarla ilgisi yok.Onu şöyle yapıcam bunu şöyle yapıcam diyen herkese tanık oluyoruz az çok.Klan bazlı baktığındaysa konu,günlerce onu şöyle yaptınız bunu şöyle yaptınızlardan sonra s.a bozup ansızın meteora opa çıkan bir klanda gördü bu dünya.Çok problem değil o yüzden
O meseleye girme hiç yalan çıkar yalancı çıkarsın

hakki20

Kılıç Ustası
Dön tabii. Sizi de davet ederdim ama hep kazanmanız sıkıcı olur. Sonuçta arkasından bir ton küfür ettiğim kişilerden dönüp savunma isteyemiyorum o kadar inandırıcılığım yok. Gelip sürekli beni astırırsınız :p

Her neyse, hayalde sevdiğim arkadaşlarım var, bu meseleleri pek açmak istemem. İlle de tartışalım istiyorsanız bana uyar =)
Kızgın Osmanbeyamca :(

Vadlecx

Kılıç Ustası
Nostra mı şu ban yediğimde bizimkilerden önce haberi olan savaş ilanı bile veremeden saldırıları çıkan klandan mı bahsediyorsunuz. Ben oyuna geri dönüyorum siz de among us oynayın.

Kardeşim yanlış anlama, op başladığı gece sana 9-10 dk dan casus atmaya başlamıştım. Köylerinde hiç bir değişik olmadığını görünce klana haber verdim bu adam ya cezalı ya offline yapıştırın diye. Bizden kimse senin için ticket açmadı yani, neyden dolayı ceza aldın bilmiyorum ama, olay bu şekildeydi. Sana göre kötü ama bize göre güzel denk gelmiş, başka bişeye yorma.

Deadpool

Casus
Kardeşim yanlış anlama, op başladığı gece sana 9-10 dk dan casus atmaya başlamıştım. Köylerinde hiç bir değişik olmadığını görünce klana haber verdim bu adam ya cezalı ya offline yapıştırın diye. Bizden kimse senin için ticket açmadı yani, neyden dolayı ceza aldın bilmiyorum ama, olay bu şekildeydi. Sana göre kötü ama bize göre güzel denk gelmiş, başka bişeye yorma.
:)

Osmanbey06*

Hafif Atlı
Arkasından "xxx'i de vururum önemi yok" diyip savaş başlayınca adamın dibinden ayrılmamayı ağlamaktan daha onurlu görmemek lazım :p

La Calin*

Kılıç Ustası
haydaa daha kaliteli yazmanı beklerdim kafa yorma senin gibi seviye düşkünü adama yakışıyor mu :D kafa yormayacak olsam among us oynardık alperenle :D
Seviyeli gelen herkese seviye bizde bol. Gelmeyene de boldu. Ama siz saygıyı dahi yanlış yerlere cekiyorsanız seviyeyi ne diyeyim. Anlayacağın dilden de konusurum ben :D Burda böyle atabilceğiniz kadar atın bakalım , 2hafta öncesine kadar sesiniz çıkmıyordu. Sesiniz sadece kazanıyorken çıkacaksa suan bol bol konusun :D

The Wind

Mızrakçı
Seviyeli gelen herkese seviye bizde bol. Gelmeyene de boldu. Ama siz saygıyı dahi yanlış yerlere cekiyorsanız seviyeyi ne diyeyim. Anlayacağın dilden de konusurum ben :D Burda böyle atabilceğiniz kadar atın bakalım , 2hafta öncesine kadar sesiniz çıkmıyordu. Sesiniz sadece kazanıyorken çıkacaksa suan bol bol konusun :D

sen beni sessiz sanıyorsun da 2 aydır savaşıyordum üzerine yetmezmiş gibi 50 saatten yeni savaşa girdik. ben bölgeye yerleşirken beni sessiz sandıysan eğer şuan fırtınayı sana hissettirmediğimizdendir :D def buffın kaldı mı sen ondan haber ver :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.