KENE

DeletedUser57044

Ziyaretçi
valla herkeste birileri var bakalım neler olacak amac eglenmek zaman öldürmek

myw**

Dük
mümkünse çok savaşalım kavga etmeden de oynayalım öenmli olan bu , sonucta bütün klanlardaki diğer arkadaşlar ve bizde bu oyunu stres atmak için ve oyunu sevdiğimizden oynuyoruz oyun içinde kimse strese girmemeli oyun sadece araç kesinlikle bir amaç değil hepimiz bilincinde olmalıyız... nekadar eğlenebilirsek o kadar kar iyi niyette bulunanlara teşükkür ederiz ...

bu arada sloganımızda pis kenetlendik onu yazmayı unutmusuz :)

DeletedUser57044

Ziyaretçi
mümkünse çok savaşalım kavga etmeden de oynayalım öenmli olan bu , sonucta bütün klanlardaki diğer arkadaşlar ve bizde bu oyunu stres atmak için ve oyunu sevdiğimizden oynuyoruz oyun içinde kimse strese girmemeli oyun sadece araç kesinlikle bir amaç değil hepimiz bilincinde olmalıyız... nekadar eğlenebilirsek o kadar kar iyi niyette bulunanlara teşükkür ederiz ...

bu arada sloganımızda pis kenetlendik onu yazmayı unutmusuz :)
Abi bunu bana itinadenmi yazdın ben çakır ben kavga etmiyorum yanlız direkt mimliyorum :D

myw**

Dük
yok kardeşim genel olarak yazdım tanıtımların altına gelip laf atıp ortalıgı karıstıran kişiler oluyor başka klan başlıklarında görüyoruz ondan dolayı yazdım . neyseki bizim başlıkta çamur yapabilecek kimse yok :)

DeletedUser57044

Ziyaretçi
inşallahda olmaz şu w baslasında az aktif olalım cok canım sıkılıyor böyle

DeletedUser

Ziyaretçi
Mustafa bu tarz yorumlar yapmak hoş değil. Kimin senin ile başladığı bizi alakadar etmiyor. Lakin Ali'ye selamımı söyle ismimi duyunca seni bırakıp yanıma gelmesin.

DeletedUser

Ziyaretçi
KENE klanı bu zamana kadar hep KUZEYDOĞU'da varlığını sürdürdü. Bana soracak olursalar yön tabiki yine KUZEYDOĞU olacak. Bana sormayada bilirler ama siz yinede KUZEYE gelin KUZEYE winter is coming ..

DeletedUser56593

Ziyaretçi
KENE klanı bu zamana kadar hep KUZEYDOĞU'da varlığını sürdürdü. Bana soracak olursalar yön tabiki yine KUZEYDOĞU olacak. Bana sormayada bilirler ama siz yinede KUZEYE gelin KUZEYE winter is coming ..

Kono klono Bo zomono kodor hop kozoy dogodo vorlogono sordordo kozoyo golon kozoyo wobtor os comong