KENE

myw**

Dük
eski klansavalarında da oynayan kene klanını tekrar bu dünyada kuracağız hem eski oyuncular olucak hemde yeni arkadaşlarımız olucak , çok ani bi karar la bu dünyada başlıyacağız amacımız eğlenmek eski dostlarla beraber oynamak dünya kapatma gibi büyük amaçlarımız yok olduğu kadar oynıcaz ayrıca dünyaya renk katacagımızı düşünüyoruz , şuan lık bölgemiz belli değil ilerleyen günlerde burdan belirticez..

kaosteorisi , mgkarakule , veb@ gibi oyuncularla beraber olacağız çok ani bir durum olduğu için herkese haber veremedik dostlara duyurulur , herkese başarılar arkadaşlar :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
başarılar kene ekibi samet ve esat varsa kalıcılık sağliyacağınızı düşünüyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar :)

başarılar kene ekibi samet ve esat varsa kalıcılık sağliyacağınızı düşünüyorum

dükkanı esat açtı. ben fasulyeyim. ama belli de olmaz güzel bir hava yakalarsak, 34teki düşmanları da tepelersek buraya ağırlık veririm :) ama bizi yamulturlar bu dünyada muhtemelen. hep ihtiyarları toplamışlar. kaosteorisi mi kaldı artık. yok daha neler :p :rolleyes:

DeletedUser

Ziyaretçi
Amaç sohbet muhabbet , eski dostlar ile bir çatı altında toplaşıp hoş vakit geçirmek. Başımızda abilerimiz olmadanda ne o sohbetin keyfi damağımızda kalmaz. KaosTeorisi benim için 10 tane Samet eder :d