KENE

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Samet abiye başarılar dilerim myw* ve holyman a da başarılar dilerim :)

Bu arada da udw den arkadaşla tartışma olmuş sanırım olur böyle şeyler ama kimse kimsenin nereye yazacagına karar veremez belirtmek isterim.

Tekrardan Başarılar.

myw**

Dük
Samet abiye başarılar dilerim myw* ve holyman a da başarılar dilerim :)

Bu arada da udw den arkadaşla tartışma olmuş sanırım olur böyle şeyler ama kimse kimsenin nereye yazacagına karar veremez belirtmek isterim.

Tekrardan Başarılar.

öncelikle tşkler udw den kimseyle tartışma olmadı oda nerden çıktı anlamadım

DeletedUser58862

Ziyaretçi
öncelikle tşkler udw den kimseyle tartışma olmadı oda nerden çıktı anlamadım

TEFO55 in yorumlarının altına yorumlar yapılmış yok şöyle yok buraya yazma gibisinden onun için dedim :)

Samet abinin yazdıklarına bişey demiyorum o bir kral :p:p

DeletedUser

Ziyaretçi
Karakter meselesi , biz kimsenin başlığının altına saygıda kusur edecek bir yazı yazmayız. Çok ihtiyaç sahibi olursak "başarılar" diler , tebriklerimizi iletir geçeriz. İleri geri konuşup , konunun varoluş amacından sapması için uğraş vermeyiz. Saygısızlık adı altında birleşebilecek hiçbir yazıyıda yazmayız. Tabi ki kimse , birilerinin hangi başlığa neler yazacağına karışamaz. Bizde zaten karışmadık. Rica ettik , insan olmanın gereğini yerine getirmeye çalıştık. Konuşarak bazı şeyleri aşmaya çalıştık. Lakin görüyorum ki siz haklının değil arkadaşınızın yanındasınız. Dediğim gibi sorun değil istediğinizi yazabilirsiniz , karakterinizi ve kişiliğinizi bu başlık altında ön plana çıkarabilirsiniz. Bu sizin en doğal hakkınız , bunu sizden alamayız. Saygılarımla , herkese iyi oyunlar.

myw**

Dük
TEFO55 in yorumlarının altına yorumlar yapılmış yok şöyle yok buraya yazma gibisinden onun için dedim :)

Samet abinin yazdıklarına bişey demiyorum o bir kral :p:p

yanlış söylemişsin kardeşlik eminimki bir yanlış bişi söylemezsin seni severim aslında bilirsin :)

DeletedUser

Ziyaretçi
samet hayırlı işler kardeşim başarılar gözlerim yaşardı yine köyü kaptırma dk 1 gol 1 yapma :)

inşallah yapmam ama belli de olmaz, bütün arkadaşlarım el birliğiyle özgüvenimi alt üst ettiniz. kesin konuşamıyorum bu konularda :D

DeletedUser

Ziyaretçi
valla belli olmaz gökhan bu işler, geçen sefer de çılgınlar gibi savunma atılmıştı. ütopik bi defans atılması gerekebilir. :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
daha açıklayıcı ol .d gomutanımamı haksız diyon yoksa gomutanımmı haklı hasan iki ucu açık yazı yazma la

bu arada kene klanı tekrardan başarılar

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Ramo trolleme burayı lütfen komutan ne dedi yazmayın dedi dimi sana 5 gün ceza :D