KENE vs Diabla

• Konuyu başlatan DeletedUser37648
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Sen Girdiğine Göre Bende Girebiliyorum demekki Çiçeğimtrolltt2

DeletedUser38263

Ziyaretçi
ahaha kimle muhattap oluyorum ya şuna bak hala utanmadan konuşuyorsun keşke bende sen gibi utanmaz biri olsam gerçek hayatta sen gibiler bir yerlere gelebiliyor tt2

Sizin Gibilere Verilecek En iyi Cvp Küçük Bir>>>>:cool:
Muhabbeti Bozma Senin Önüne Bir Şeymi Attık Onu Yakalama Peşindesin .:)

NEyse Kene Diabla KarşılaşmasınınTakipçisiyim :):)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
bölgemize gelmediler , böyle bir karşılaşma olmayacak.Bize yakın 3-5 oyuncuları var onları öper yollarız evlerıne fakat bahanelerı hazır olur.Bız baska bolgede baslamıstıkta o arkadaslar uzak kaldıda destekleyemedıkte bız tek kısıydık onların hepsı saldırdı abı ühüüü replıklerını cok dınlıyecegız.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
bölgemize gelmediler , böyle bir karşılaşma olmayacak.Bize yakın 3-5 oyuncuları var onları öper yollarız evlerıne fakat bahanelerı hazır olur.Bız baska bolgede baslamıstıkta o arkadaslar uzak kaldıda destekleyemedıkte bız tek kısıydık onların hepsı saldırdı abı ühüüü replıklerını cok dınlıyecegız.

yerim bölgenizi:D çok uzak sayılmayız. hesaplar gelişince harita zaten daralır. ama arayı kapatacak olan diablo olacaktır emin olabilirsinthumbup

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Bana w12'deki destroyerm'leri hatırlattın :D 100 saate operasyon yapıp köy almıştım.Neyse alışığız nasılsa.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Ben onların klandaydım , sövdüm kurucuya attı beni klandan :D Kendime klan kurdum mikaili aradım dedim kanka müt olak diye :D Güldü güldü güldü bi 5-10 dakika bildiğin kahkaha attı yalnız o zaman benim klanımdada 3 adam vardı :D bu böyle dalga gecince ve mut eklemeyınce zoruma gıttı :D Bende haber saldım w12 benım dıye ertesı gun ılk 20 ye gırmıstık :D Mıkaıl msj cekmıs muttefık ekledın mı dıye :D dedım hayırdır mıko falan fılan derken bu bana bırısını atmam ıcın msj cektı dedı bu adamı at klandan dedım atmıyorum.O zaman dedı dusman eklerım , savas ılanını yolladım dedım zahmet etme :D Sonra basladık savasmaya , bızde onlarda cok saglam oyuncumuzu kaybettık fakat savasta acık ara farkla ondeydık , tabı o aralar troyada bızım savasa katılmıstı 2 gunde 150 koy verdıklerı ıcın bızım fark bıraz kapandı :) falan fılan bız savasırken troya dahıl butun klanlar savası ızledıgı ıcın enayı yerıne koyuldugumuzu dusunup savası bıtırdık sonrada operatorler yuzunden bız hesap sıldık.Operatorun bırısı kendını savunurken adam kayırmadık dedı bende destroyerm ustune kayıtlı butun hesapların adını verdım aynı anda 6 adam suresız ceza yedı ve bu klanın ılk 10 unu olusturan 6 adamdı durum boyle olunca zaten saglam oyuncularını bız ındırmıstık bırde ceza yıyınce gerıye hayatyalan kaldı sadece , oda tek basına bırsey yapamayacagı ıcın hesap sılmek zorunda kaldılar.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
bu arada nıye ozellıkle mıkaılın adını verdıgıme gelıncede bız savasırken butun hesaplar multı yapıyordu ve fena klanında operator oldugu ıcın ceza yemıyorlardı son bu forumdakı tartısmalarda o operator gorevı bırakmak zorunda kalınca bende ısımlerı verıp banlanmalarını sagladım :) O operatorunde koylerını almıstık :D harıtadan sılmıstık o gun ben bırısının bakıcılıgını aldıgım ıcın ceza yemıstım klanımdakı 3 adamda gereksız bı sekılde ceza yemıstı :D tıcket acıp bakıcılık atan adamın ceza alması gerektıgını ve bana bakıcılık atan adamın 5 gun sure ıhlalını yapıp yapmadıgını bılemıyecegımı soyledım fakat gelen cevap cok guzeldı :D Bılıceksınız , bızım sorunumuz degıl dedı operator :D