KENE vs Diabla

• Konuyu başlatan DeletedUser37648
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Bu Arada Sizle Sohpet Ederken Şahmerdanken Mancnık Olmuş Hepinize ayrı ayrı Teşekkür Ederim Bana Bu Duyguyu Yaşattığınız İçin Oyun İçin Gerilmeyin Hepinize İyi Eğlenceler .

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Hırsından yazı yazarken sürekli flood yapıyosun. Normalde şikayet etmemiz durumunda ceza yersin. İnsanlar kaale almadıkları için cevap bile yazmıyor. Daha hesap açmamanın tek sebebi gündem belki değişir de tutenste1n unutur. Merak etme hergün hatırlatacam sana ama senin ar damarı çatlamış bi kere. Olmadı diablo oyuncuları gibi artan petrol fiyatlarını bahane gösterip hadi yiyosa w16 ya gel dersin :)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Saol Samet , sende geleydin w15'e savasaydın ıyıydı.Stres atardın bıraz :p Bizde sana basarılar dilerdik :p

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Ev taşıyom olum :D 2-3 gün kalsın bakıcıda. Çaylak bitince ben oraları tarla yaparım :)

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Sana demedim olum , seni aldatıyom ben , Rena ile çıkıyoruz :p ( bugun ona sardım ) :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ne evmiş arkadaş :D kolonlarını da mı taşıyorsunuz evin lan troll

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Hırsından yazı yazarken sürekli flood yapıyosun. Normalde şikayet etmemiz durumunda ceza yersin. İnsanlar kaale almadıkları için cevap bile yazmıyor. Daha hesap açmamanın tek sebebi gündem belki değişir de tutenste1n unutur. Merak etme hergün hatırlatacam sana ama senin ar damarı çatlamış bi kere. Olmadı diablo oyuncuları gibi artan petrol fiyatlarını bahane gösterip hadi yiyosa w16 ya gel dersin :)

Hırs Değil O Forum Değiştikten sonra Msjlar 1 Dakka Geçince Değiştirelimiyor :::D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Canım benim sen flood ne demek biliyosun dimi ? veya forumda car car konuşacağına kuralları okudun mu ?

forumda ard arda yorum yapmak ceza sebebidir. aklına gelen herşeyi anında foruma yazıp millete laf atma peşine düşeceğine dediğin cümleleri kafanda 3-4 dk. sorgulasan zaten bu sıkıntıların hiç birini yaşamıcaz. neyse sen yazmaya devam et. bu zeka seviyenle yakında şovalye olursun.

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Canım benim sen flood ne demek biliyosun dimi ? veya forumda car car konuşacağına kuralları okudun mu ?

forumda ard arda yorum yapmak ceza sebebidir. aklına gelen herşeyi anında foruma yazıp millete laf atma peşine düşeceğine dediğin cümleleri kafanda 3-4 dk. sorgulasan zaten bu sıkıntıların hiç birini yaşamıcaz. neyse sen yazmaya devam et. bu zeka seviyenle yakında şovalye olursun.

Yukarıdaki yapılan yorumun cevabı bu mu?sana söyleneni anladın mı?bu cevabın anlamadığını gösteriyor.

anladım Karşımdakini De Arif Bildiğim için Uzatmadan onu yazdım.
Yazdığım msjı değiştir butonuna bastım Flod Olmasın Diye ona İlaveEdecektim Lakin zaman Aşımına Uğradığı İçin Flod Yapmak Zorunda Kaldım ..
Bu kadar Dert Etmeyin Ya .
İki Laf İtelicem Diye Hata Arıyorsa Gözleriniz Tamam Yazdıklarınız Dokundu Çok Zoruma Gitti MoralimSıfırthumbupcrying

DeletedUser33843

Ziyaretçi
o zaman 2 kere düşün 1 kere yaz. muhabbete 15.dünya'da oyunun içinden devam edelim istersen ? tabi gelirsen ?

DeletedUser

Ziyaretçi
hadi bakalım okulun açıldı, doğru okuluna hadi canım

DeletedUser

Ziyaretçi
Bize yaakın olan diablo üyeleri klandan çıkıyor 2 kişi çıkmış kırmızı yanıyordu azcık yakınımızda adam çıkmış :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Katılmıyoruz diyen DİaBlo klanı na bakın korkmuş kuzey batıda başlamışlar.

Kırmızılar DİaBLO
Mavi KENE yani biz

d464p.png

DeletedUser35791

Ziyaretçi
O bu değilde kimse kimsenin bölgeye gelmedi..rest sanırsm g.batıya gitti..kene haliyle kzueydoğuda diablo k.batıya ivişledi..:)

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Evet REST olarak güneybatıda başladık .
Düşmanımızın dibinde başlama gibi bir niyetimiz olmadı istesek başlardıkta .
Böyle daha iyi zamanla k55 de buluşuruz elbet :)