KENE vs Diabla

• Konuyu başlatan DeletedUser37648
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Evet Geçmişe Yönelik bakıclıktan Ban Atılıyorsa Bu biraz Art Niyetle Yapılıyor :D
Kene Sanırım W12 İsmini Duyurdu Ve 15 Te Jübile Değil Karier Yapcak Benim İzlenimim Bu :)
Geronimo yada Biri Sözlük versin Kariyeri Araştırısn troll

DeletedUser38263

Ziyaretçi
liseler açılsa da kurtulsak senden okulun yok mu senin yat zıbar burada kendinden büyüklere laf soktuğunu zannediyor :)

Papağanlı Bi Fıkra Var Blirmisin ..
İşte Aynı Öyle Ne o Laf Yemeden Yatamıyorsun Healde ..:::D
Sen Bak makarana Makaran Büyüsün tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
yapma yani şimdi sen laf soktuğunu mu zannettin :D bel altı espirilerle herkes laf sokar o bir yetenek değil kardeşim :D önemli olan ince espirilerle laf sokmak yani bir şey söyleyeceksin dışardan normal gibi ama inceleyince bir sürü manası olmalı :D yoksa hamuya kelimesindeki a yı çıkar ne kalıyor aa bak demekle laf sokmuş olmuyorsun be çilekli turtam :D

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Beniim Kimseye Bir Laf Soktuğum Yok Ufak Tefek Hataları Alay Konusu Yapılan Esprileri Mukabilinde Cvp Veriyorum.:)
Sen de Sanırım Ordan Kendine Pay Alıp Cvp Yazıyosun Yazma Kardeşim Elinden Tutup Zorlamı Yazdırıyolar .
Liseli Muhabbeti Ne Çekip İşi Kimin Laf Üretmeye Çalıştığı Belli Ben Postumu Kasarım Gerisnine KArışmam :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
@-Gardiyan

la bebe sen hala hangi yüzle burada laf yapıyosun. 1 hafta önce klavyemi elime verecektin hani ? klanı bıraktım en önde ilk gün hesap açtım ki herkes biliyodu şuan ev taşımamdan dolayı 3-4 gün online olamıcam. bakalım sen nasıl bi mazeret üreteceksin başlamadığın için

DeletedUser

Ziyaretçi
seni az çok tanıdıysam ne dersem diyeyim saçmada olsa cevap verirsin o yüzden başlığı daha fazla katletmeyeceğim

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Bana Bebe Diyene Bak Kurduğu Cümlelere Bak :cool:
Azcık Aklı Olan Ve Bu oyunu Bilen Kişi 200 punla senin Eline verse Verse 3 5 tane Mızrakçı basıp Onu verir .
Bebe Liseli yalaka Cart Curt Bu Ne ya Benim Burda YazDıklarımın Hepisni İnceleyin Bir Önceki Msja Uygun Kendi Çapımda Karalar Çizerim.
Söyleyek Kelime Bulamayınca Öyle bebe mebe İşine Gitmiyorum.
Yazık Gençliğinize Yazık .
İnsanlar Sizin Pencerenizden Bakıp İşinize Gelmediği Gibi Yorum Yapınca Bozuluyorsunuz .
Bırakın Herkes Kendisi Olsun .thumbdown

Bak koçum artık bu laf oyunların sıktı.

Tutens...
Hanginiz iyi oynuyor Esatmı senmi :)
yoksa serhat seyhanmı ?
İşte world 15 te bu Abiniz Klwyenizi elinize verip yollaycak ...
Pc başındyken klwyenizi kemireceksiniz...:Dthumbup

Bu senin bana w12 forumundan yaptığın meydan okuma. Ben de diyorum ki normalde 1 hafta geç başlayıp klanın arkasında başlayacak olmama rağmen sırf meydan okumandan dolayı klanımdan erken k35 te başladım. tüm ekip k46 da ve bakıyorum haritaya ne gardiyan var ne muhafız. Sen hala burda laf ebeliği yapıyosun. Ya defol git bu oyunu oynama ya da birine rest çekeceksen devamını getir.

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Adam haklı , en azından yorum yapma özrünü dile ali gibi çekil kenara boşu boşuna tartışıpta zevklerimizi gidermeyelim.Oyundan zevk almak istiyoruz.

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Bak koçum artık bu laf oyunların sıktı.

Bu senin bana w12 forumundan yaptığın meydan okuma. Ben de diyorum ki normalde 1 hafta geç başlayıp klanın arkasında başlayacak olmama rağmen sırf meydan okumandan dolayı klanımdan erken k35 te başladım. tüm ekip k46 da ve bakıyorum haritaya ne gardiyan var ne muhafız. Sen hala burda laf ebeliği yapıyosun. Ya defol git bu oyunu oynama ya da birine rest çekeceksen devamını getir.

Bak Koçum bende Diyorumki O Lafı Benim Yüzmüme Vurman İçin Erken Olduğunu Sana Oyun Tecrüben Söylemsi Lazım Açılalı 3 Gün Olan Bir Dünyada Daha 30 Tane Balta basılıyorken Ben Senin Eline Nasıl Klawye Veriyim.
Yakışıyormu Bu Senin Karizmana closedeyes

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Senin yazdıkların Hep Böyle hahah hihi Kibirli Birisin
Hahahah hihi den başkada Sözlük Kullanan Birisn .
Evet evet hahaha >> ben Buna Puhahaha Diye Gülerim :::D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Bak Koçum bende Diyorumki O Lafı Benim Yüzmüme Vurman İçin Erken Olduğunu Sana Oyun Tecrüben Söylemsi Lazım Açılalı 3 Gün Olan Bir Dünyada Daha 30 Tane Balta basılıyorken Ben Senin Eline Nasıl Klawye Veriyim.
Yakışıyormu Bu Senin Karizmana closedeyes

tatlım benim, ben sana hadi ordu at gardiyan demiyorum. senden kat kat daha fazla tecrubem var. ama ben hesabımı açıyorum işte gardiyan burdayım nick im de tutenste1n diyorum. sen hala bi esrarengiz tavırlar bi gizlilik içindesin. benim senden beklediğim lafının eri ol tutenste1n al bu benim hesabım. 1 ay sonra da seni burda maymuna çevirecem. de bunu canımı ye

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Tecrübededik Şiştin hemen Daha Hesabı açmadım Şampiyon :)

DeletedUser38263

Ziyaretçi
Maymuna Mı Çevircen Hary potermi Neydi O Çocukların Filmi Çok fazla Seyretme :D