KEFENDİKEN SAVAŞ/OP RAPORLARI

Centurion7*

Acemi
yorum için teşekkürler. Daha önce söylemiştim bölgemizi korumak için oynuyoruz ve elimizden geldiğince koruyacağız.

Çok teşekkür ederim. Bence bizim burada yaptığımız yapmaya çalıştığımız şeyler bir çok açıdan bir dönüşüm olabilir. Ama ben bunu çok zor görüyorum. Bu oyunda her oyuncunun klanın kalıplaşmış bir stili var. Bunun değişmesi çok kolay değil. Ama birilerinin yaptığımız işleri taktir etmesi bize devam etmeye cesaret verecek tekrardan teşekkürler :)

Çok teşekkür ederiz. Biz sadece şanslıydık. Mütevazilik yapmıyorum. Doğruyu söylüyorum. Aslında 1. köyünüzü almaya ve onu tutmaya oradan size karşılık vermeyi planlamıştık(tek başımıza yalnızca 1 köyü iyi destekleyebiliyorduk) olmadı 2.3. köyler bizde kaldı ama aslında bu köyleri alıp geri vermeyi en azından içindeki birlikleri kesmeyi ve sizi uğraştırmayı planlamıştık ama ana köyü alamayınca bir çuval incir berbat oldu yine de keyif aldık sonuçta bir nebze dişimizi de gösterdik :D

çok kendini göstermen gereken bi oyuncu olduğunu düşünmüyorum.Multi atama kabiliyetin,oyun bilgin,düzenin gayet iyi.Gönderme yapmıyorum bu da tebrik edilecek bir şey yağma için.Umarım bu yaptığınız diğer klanlara ilham olur ve sayıdan daha önemli olan şeyi farkederler.emek ve sistem.İyi oyunlar :)

Centurion7*

Acemi
bu adaletli ve mantıklı yaklaşımınız için sizi tebrik ederim. ayrıca verilen banın nedenini anlamak güç.

onu ben de anlamadım ama o hesap başkasına kendini yağmalatmış ve o amaçla kullanılırsa alan kişi de bu düzenin parçası olmuş oluyor.Denk geldi diye düşünüyorum

ATAKAN ADAK

Çaylak
Şuanda aldığımız 2 köyden biri düştü diğeri de düşecek. Dediğim gibi bu 2 köyü zaten geri bırakma mantığıyla almıştık. Ana hedefimiz ana köyü alıp tutmaktı ama maalesef şansızlık 4 mis sadakate takıldı :D

27535 adlı eklentiyi görüntüle

27534 adlı eklentiyi görüntüle

Yani durum budur :D Yine de aldığımız 2 köy için YARGI ve Requieme yazdık ama onlarında durumu malum.
Bizim bu w yi kapatmaya aday daha büyük bir amaçla oynayan klanlardan destek bulmamız lazım. Ama sanırım onlar hadi ne lazım diyene kadar iş işten geçecek :D Bizim için sorun yok. Her kartımız açık. Başta da zaten keyif almaya haritamızın şartlarını oynama giriyoruz demiştik. Öyle de devam edeceğiz. Buradan bir kez daha bu w yi kapatmaya aday klanlara sesleniyorum bu haritayı bölgesel çekişmeleri vs iyi değerlendirin. Sonra yok bu adamlar favoriydi yok şundan kaybettik bundan demeyin. Bugün bizim yaptığımız op 20 gün önceki planlamızın neticesinde bu halde. Bugün bölgemizde çok güçlüyüz. Bu bizim çabamızla olan bir şeydi. Ama yarın ne olacak size söyleyim bu oyunun bir matematiği var haritası geniş olan klan güçlüdür. Dolayısıyla bizim geleceğimiz çok bariz belli. Ve bu ise bizim değil sizlerin bugün attığı adımlarla şekillenecek. İster haritanızda münakaşaları sürdürün biz keyfe oynuyoruz diyin buna da saygım sonsuz ama eğer biz büyük düşünüyoruz diyorsanız o zaman bir şeyleri farklı yapmanız gerektiğini görmelisiniz aksi halde başarısızlığınızı başka şeylerde ararsınız :D

Son bir SS bırakayım,

27536 adlı eklentiyi görüntüle

Şimdi belki baız şeylerin tesadüf olmadığını veya planlama ile hareket edildiğinde bazı şeylerin başarılma şansının olabileceğini herkes görmüştür.

İyi oyunlar.
1628174168271.png

EnesKOSOVA1

Yasaklı
çok kendini göstermen gereken bi oyuncu olduğunu düşünmüyorum.Multi atama kabiliyetin,oyun bilgin,düzenin gayet iyi.Gönderme yapmıyorum bu da tebrik edilecek bir şey yağma için.Umarım bu yaptığınız diğer klanlara ilham olur ve sayıdan daha önemli olan şeyi farkederler.emek ve sistem.İyi oyunlar :)

Zannederek yazdığın şu yazı daha önce tebrik ederim deyişinizi boşa çıkartıyor.Bu yüzden adınıza gerçekten üzgünüm.Ne değişti 1 saat önce tebrik eden sizle şuan ki siz de bilmiyorum. Bel altı vurmaya başlama sebebiniz ne çok iyi biliyorum ama olsun canınız sağolsun. Oyun hayatım boyunca illegal pre ile işim olmadı ama şuan öyle adamlarla aynı klandasınız bunu herkes bilmiyor mu ? Geçen gün bölgemize destek atan multi hesaplarınız değil miydi? Şimdi baştan ofsayt pozisyondasınız ama kalkıp başkalarına çamur atıyorsunuz. Hiç düşünmüyormusun insanlar ne düşünür diye? Bunları mı tartışalım istiyorsunuz bilmiyorum sizin yüzünüzden bu seviyeyee bir daha inmeyeceğim. Herkes aynada yüzünü görüyor. Basit bir oyun oynuyoruz. Lütfen bunu unutmayın.

elinize sağlık enes :)
Teşekkür ederim.

Centurion7*

Acemi
Zannederek yazdığın şu yazı daha önce tebrik ederim deyişinizi boşa çıkartıyor.Bu yüzden adınıza gerçekten üzgünüm.Ne değişti 1 saat önce tebrik eden sizle şuan ki siz de bilmiyorum. Bel altı vurmaya başlama sebebiniz ne çok iyi biliyorum ama olsun canınız sağolsun. Oyun hayatım boyunca illegal pre ile işim olmadı ama şuan öyle adamlarla aynı klandasınız bunu herkes bilmiyor mu ? Geçen gün bölgemize destek atan multi hesaplarınız değil miydi? Şimdi baştan ofsayt pozisyondasınız ama kalkıp başkalarına çamur atıyorsunuz. Hiç düşünmüyormusun insanlar ne düşünür diye? Bunları mı tartışalım istiyorsunuz bilmiyorum sizin yüzünüzden bu seviyeyee bir daha inmeyeceğim. Herkes aynada yüzünü görüyor. Basit bir oyun oynuyoruz. Lütfen bunu unutmayın.

Teşekkür ederim.

Evet basit oyun oynuyoruz ve sen kırılırsın diye yazdığımı silmeme gerek yok.Bu konuda duyduğum ve bildiğim bir şey,sen tarafından.Hatırlamıyorsun sanırım aynı klanda oynadığımızı :) herkes bi multi işiyle uğraşmıştır zamanında açıklama yapmanı gerektirecek bir durum yok :)

jenjenrosso

Acemi
Bugün itibariyle oyunun 21. gününde ilk ciddi opumuzu gerçekleştirdik. 3 köy hedefledik ve maalesef 2 sini alabildik. 1 köy ise 4 misin gazabına uğradı.
Elbette şunu baştan söylemelyim, her ne kadar 21 günde ilk ciddi opumuzu yapsakta daha öncede iyi kesimler yaptık ancak şuana kadar yaptığımız kesimleri buraya koymadık çünkü bu kesimler harita temizliği kesimleriydi ve ciddi değildi. Ama bugünkü operasyonumuz ciddi bir operasyondu. Bu yüzden bismillah diyip açılışımızı yapıyoruz.

Operasyondan ayrıntılar,

Operasyon yaptığımız oyuncu favori klanın kurucu isimlerinden biridir.
Oyuncu bölgemizden köy alıp bize meydan okumuştu. O günden beri kendisini izledik. Ve son 3 günde puan artışında bir gariplik sezimleyip kendisine 28 saate kadar süren operasyon planladık ve gerçekleştirdik.
Opeasyona İSTİSNASIZ TÜM KEFENDİKEN oyuncuları katıldı. Kimisi kami kimisi mis kimisi destek attı.

Fazla uzatmadan sonuca geçelim.

Operasyon şablonu ve raporları
27531 adlı eklentiyi görüntüle27532 adlı eklentiyi görüntüle

Sonuç
27533 adlı eklentiyi görüntüle

TÜM KEFENDİKEN OYUNCULARINI TEBRİK EDİYORUM.
Bu arkadaşı tanımam etmem, bir husumetim de yok. Fakat biri beni aydınlatabilir mi? Bu arkadaş işsiz mi böyle boş boş roman uzunluğunda yorumlar yazıyor?

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Tutabildinmi la aldigin koyleri.

Abi peşine destek attığımız köyü 4 misle alamadık dolayısıyla 0 a 0 elde var 0 oldu :D Hedef 1 köy tutmaktı kısmet değilmiş.

Bu arkadaşı tanımam etmem, bir husumetim de yok. Fakat biri beni aydınlatabilir mi? Bu arkadaş işsiz mi böyle boş boş roman uzunluğunda yorumlar yazıyor?
Lütfen rica ediyorum sizi rahatsız eden bu boş yazılarımı okumayın.Teşekkürler.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Evet basit oyun oynuyoruz ve sen kırılırsın diye yazdığımı silmeme gerek yok.Bu konuda duyduğum ve bildiğim bir şey,sen tarafından.Hatırlamıyorsun sanırım aynı klanda oynadığımızı :) herkes bi multi işiyle uğraşmıştır zamanında açıklama yapmanı gerektirecek bir durum yok :)

Tamam peki bunların bu w ile alakası nedir söyler misin ?

Narkoz44

Milis
Güzel Organize Olmuşsunuz Başarılı Bir Op Tebrik ederim
Karşı taraf eleştirmek yerine kendi tedbirsizliğini sorgulasın kaybedilen köyler geri alınır
Güzel kesimler elinize Emeğinize Sağlık.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Güzel Organize Olmuşsunuz Başarılı Bir Op Tebrik ederim
Karşı taraf eleştirmek yerine kendi tedbirsizliğini sorgulasın kaybedilen köyler geri alınır
Güzel kesimler elinize Emeğinize Sağlık.

Yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Kısa süre sonra daha güzel raporlar paylaşacağız.

Ryuzaki H

Yasaklı
Şuanda aldığımız 2 köyden biri düştü diğeri de düşecek. Dediğim gibi bu 2 köyü zaten geri bırakma mantığıyla almıştık. Ana hedefimiz ana köyü alıp tutmaktı ama maalesef şansızlık 4 mis sadakate takıldı :D

27535 adlı eklentiyi görüntüle

27534 adlı eklentiyi görüntüle

Yani durum budur :D Yine de aldığımız 2 köy için YARGI ve Requieme yazdık ama onlarında durumu malum.
Bizim bu w yi kapatmaya aday daha büyük bir amaçla oynayan klanlardan destek bulmamız lazım. Ama sanırım onlar hadi ne lazım diyene kadar iş işten geçecek :D Bizim için sorun yok. Her kartımız açık. Başta da zaten keyif almaya haritamızın şartlarını oynama giriyoruz demiştik. Öyle de devam edeceğiz. Buradan bir kez daha bu w yi kapatmaya aday klanlara sesleniyorum bu haritayı bölgesel çekişmeleri vs iyi değerlendirin. Sonra yok bu adamlar favoriydi yok şundan kaybettik bundan demeyin. Bugün bizim yaptığımız op 20 gün önceki planlamızın neticesinde bu halde. Bugün bölgemizde çok güçlüyüz. Bu bizim çabamızla olan bir şeydi. Ama yarın ne olacak size söyleyim bu oyunun bir matematiği var haritası geniş olan klan güçlüdür. Dolayısıyla bizim geleceğimiz çok bariz belli. Ve bu ise bizim değil sizlerin bugün attığı adımlarla şekillenecek. İster haritanızda münakaşaları sürdürün biz keyfe oynuyoruz diyin buna da saygım sonsuz ama eğer biz büyük düşünüyoruz diyorsanız o zaman bir şeyleri farklı yapmanız gerektiğini görmelisiniz aksi halde başarısızlığınızı başka şeylerde ararsınız :D

Son bir SS bırakayım,

27536 adlı eklentiyi görüntüle

Şimdi belki baız şeylerin tesadüf olmadığını veya planlama ile hareket edildiğinde bazı şeylerin başarılma şansının olabileceğini herkes görmüştür.

İyi oyunlar.

Şimdi öncelikle eğri oturup doğru konuşmak lazım,

Öncelikle op. için tebrikler fakat bu tablo ve devamı tam bir manipülasyon, oyunun erken safhasında dahi merkezde oluşan barbar yığını özellikle 1k ve üzeri köyler tesadüf mü ? :)

Dediğin gibi oyun matematikten ibaret, hiç pre çekmeden daha kısa sürede ve presiz o hallere gelemezsiniz. Öyle olamayacağını hepimiz biliyoruz.
Operasyon başarılı fakat bunun nedenlerini çok iyi oyuncu olup, presiz prelilerden çok daha kısa bir sürede büyümek olarak yorumlarsan sadece bazı kesimleri kandırmış olursun.

Screenshot_9.png

Saygı duyulmasını ve yağma dahi yapılmamasını istediğin bu haritayı hatırlarsın, dünyanın her kıtasını milim milim incele böyle kaç tane barbar köyü oluşumu ve o barbar köyünün puanını elde edebileceksin bul sonra gel ve tekrar presiz prelilerden daha kısa sürede gelişimi inceleyelim birlikte :)

Ve maalesef ki bu durum classic dünyalarda da aynı olduğu için normal bir oyuncunun kendini kanıtlama fırsatı artık ihtimallar arasında yoktur.

Centurion7* aşırı eminim ya bu yüzden ban yediğine :)
kesinlikle bir yanlış anlaşılmadır, katiyen senin suçun yoktur.

Klanlar ekibinin hatası tamamen sen normal oyununa bakıyorsun canım, sütten çıkmış ak kaşıksın, modlar hatalı modlar yalan yere ban atıyor seni çok iyi anlıyorum :)

Veri gizliliği muhabbeti olmasa buralar çok fena karışırdı da işte, adamlar acıyıp yenilen naneleri bile göz önüne çıkarmıyor :)

Oyunu yalan dümenden ibaret olup çeşitli yöntemlerle erken gelişim sağlayıp, hakkıyla gelişen ve meydan okuyan oyuncuları asıp kesen bir topluluk oldu.
Kalp atışlarınız buraya geliyor beyler, acaba ban yiyecek miyim korkusudan ötürü olan :)
Ve vicdanınız sizi bırakıp gideli uzunca bir zaman olmuş, emek hırsızlığı son moda :)

1 kere de ben uzun yazayım dedim enescim, umarım beğenmişsindir :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı

Öncelikle op. için tebrikler fakat bu tablo ve devamı tam bir manipülasyon, oyunun erken safhasında dahi merkezde oluşan barbar yığını özellikle 1k ve üzeri köyler tesadüf mü ? :)

Dediğin gibi oyun matematikten ibaret, hiç pre çekmeden daha kısa sürede ve presiz o hallere gelemezsiniz. Öyle olamayacağını hepimiz biliyoruz.
Operasyon başarılı fakat bunun nedenlerini çok iyi oyuncu olup, presiz prelilerden çok daha kısa bir sürede büyümek olarak yorumlarsan sadece bazı kesimleri kandırmış olursun.

27541 adlı eklentiyi görüntüle

Saygı duyulmasını ve yağma dahi yapılmamasını istediğin bu haritayı hatırlarsın, dünyanın her kıtasını milim milim incele böyle kaç tane barbar köyü oluşumu ve o barbar köyünün puanını elde edebileceksin bul sonra gel ve tekrar presiz prelilerden daha kısa sürede gelişimi inceleyelim birlikte :)

Ve maalesef ki bu durum classic dünyalarda da aynı olduğu için normal bir oyuncunun kendini kanıtlama fırsatı artık ihtimallar arasında yoktur.

Klanlar ekibinin hatası tamamen sen normal oyununa bakıyorsun canım, sütten çıkmış ak kaşıksın, modlar hatalı modlar yalan yere ban atıyor seni çok iyi anlıyorum :)

Veri gizliliği muhabbeti olmasa buralar çok fena karışırdı da işte, adamlar acıyıp yenilen naneleri bile göz önüne çıkarmıyor :)

Oyunu yalan dümenden ibaret olup çeşitli yöntemlerle erken gelişim sağlayıp, hakkıyla gelişen ve meydan okuyan oyuncuları asıp kesen bir topluluk oldu.
Kalp atışlarınız buraya geliyor beyler, acaba ban yiyecek miyim korkusudan ötürü olan :)
Ve vicdanınız sizi bırakıp gideli uzunca bir zaman olmuş, emek hırsızlığı son moda :)

Beğendim abi ellerine sağlık diplomasi için vakit bulamayıp burada düşüncelerini açıklamanı beğendim.

Gelelim diğer meselelere, ilk olarak oyun açıldığında en çok üye merkez bölgesindeydi ve ışınlanmasını en geç kullanan klan bizdik. ışınlanmamızı kullanmadan önce merkeze yerleşmiş bir klan yoktu ve merkez bölgesinde düşük puanlı çok oyuncu vardı bizde bu bölgeyi kısa sürede kontrol edebileceğimizi düşünüp bölgeye geldik. Bu haritayı neden oyunun birinci günkü haritasıyla karşılaştırıp buraya yazmıyorsun :) Bence insanları karalamaya çalışma nedeniniz çok acınası bir durum.

Hiçbir şekilde düşünmeden, incelemeden analiz etmeden, sadece zannederek ve tamamen artniyetle karalama yapmaktan başka birşey hedeflemeyen sizlere cevabı aşşağıdaki haritalar verecektir. Umuyorum ki :)

1.png

2.png

Resimdeki barbarlar bu dünyanın barbar haritasıdır. Her çember birbiriyle aynıdır her çember içerisindeki barbar zaten ortada.
Algı yaparak sadece kendini ikna edenler bu haritaları bir analiz etmeli öncesinde. :)

Centurion7*

Acemi

27541 adlı eklentiyi görüntüle

Tamamen beni tanımadan ezbere yazılmış biz yazı.Ben asla sütten ak kaşığım demedim kendime,bu world dışında her worldde bir şeyler yapmaya çalışmışımdır ve cezamı yemişimdir.Bu olayla ilgili malesef ki suçum yok,dedigim gibi modun açıklaması duruyor.Köyünü aldığım hesap çıkar amaçlı açılmış ve ben de köyünü alarak bundan fayda sağlamışım.Oysa eneslerin yakınında olmasa o oyuncuyla tanışmayacaktım bile:)
Enese gelirsek bu world ya da başka bir world yaptıklarını ayıplamadım ya da suçlamadım.A dan z ye bu world yaptığını da tebrik ediyorum.20 kişilik klanını ince inde işleyip bu noktaya getirdin.ham için bir çözüm buldun ve uyguladın.Bu yaptıklarını gölgelemiyor.Haritadan işaretlediğin yerlerin çoğunu kimin öyle yaptığını da biliyorum ama dediğim gibi bunlar bu oyunun parçası,adil oyun isteyen önce parasıyla oynamayı bırakmalı sonra barbar üretmeyi yargılamalı.Bu oyunun en masum hamlesi yagma için barbar attırmaktır.Söyleyeceklerim bu kadar tekrardan tebrikler ve başarılar.Kimseye öfkem,kızgınlıgım yok aksine teşekkür ediyorum klan hareketlendi sayenizde :)