KEFENDİKEN SAVAŞ/OP RAPORLARI

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bugün itibariyle oyunun 21. gününde ilk ciddi opumuzu gerçekleştirdik. 3 köy hedefledik ve maalesef 2 sini alabildik. 1 köy ise 4 misin gazabına uğradı.
Elbette şunu baştan söylemelyim, her ne kadar 21 günde ilk ciddi opumuzu yapsakta daha öncede iyi kesimler yaptık ancak şuana kadar yaptığımız kesimleri buraya koymadık çünkü bu kesimler harita temizliği kesimleriydi ve ciddi değildi. Ama bugünkü operasyonumuz ciddi bir operasyondu. Bu yüzden bismillah diyip açılışımızı yapıyoruz.

Operasyondan ayrıntılar,

Operasyon yaptığımız oyuncu favori klanın kurucu isimlerinden biridir.
Oyuncu bölgemizden köy alıp bize meydan okumuştu. O günden beri kendisini izledik. Ve son 3 günde puan artışında bir gariplik sezimleyip kendisine 28 saate kadar süren operasyon planladık ve gerçekleştirdik.
Opeasyona İSTİSNASIZ TÜM KEFENDİKEN oyuncuları katıldı. Kimisi kami kimisi mis kimisi destek attı.

Fazla uzatmadan sonuca geçelim.

Operasyon şablonu ve raporları
op.jpgop raporlaro.jpg

Sonuç
çivi çiviyi söker.png

TÜM KEFENDİKEN OYUNCULARINI TEBRİK EDİYORUM.

Accept

Milis
tebrik ederim kral hareket

Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın centurion7* saldırıya acık banlıydı kurnaz arkadaşllar banlı adama op yapıp bide burda başarıymış gibi sergiliyor sertan o hesapta olsa acaba siz 1 tane sarı rapor alabilirmiydiniz ?

öncelikle haberlerinin olduğunu zannetmiyorum. ikinci de oyun modları keyfine banlamadığından eminsek banlı olmasından bahsedelim. neden banlıymış?

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Bide böyle detaylı anlatıyorsun ya hastayım :) yok takip ettik yok şöyle oldu şikayet eden kim acaba ? Alla alla

adanaliiii01

Kılıç Ustası

öncelikle haberlerinin olduğunu zannetmiyorum. ikinci de oyun modları keyfine banlamadığından eminsek banlı olmasından bahsedelim. neden banlıymış?
Sertan içlerine girdi heralde onlar etmemiştir ya sanmam yani yapmazlar böyle şeyler bence

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın centurion7* saldırıya acık banlıydı kurnaz arkadaşllar banlı adama op yapıp bide burda başarıymış gibi sergiliyor sertan o hesapta olsa acaba siz 1 tane sarı rapor alabilirmiydiniz ?

Cezalı hesaptan aldığımız köyleri başarı olarak sunmuyoruz böyle bir hedefimiz de yok. Buradaki durumda hedefimiz, az ve öz kişiyle doğru zamanda doğru adımlarla doğru sonuçlar elde edilebileceğini göstermek.

Bide böyle detaylı anlatıyorsun ya hastayım :) yok takip ettik yok şöyle oldu şikayet eden kim acaba ? Alla alla

Sence burada gerçekten önemli olan hesabı kimin şikayet ettiği mi yoksa bu kadar uzak mesafeden çok ufacık bir ihtimalin dahi denenmesi mi ?

Şu raporları şuraya koymanız bile ayıp isterseniz yüz köy alın

Bence sizin burada şu tavırlarınız çok ayıp. Aynı fikirde olmayabilirsiniz ama biz hiçbir kimseyi rencide edecek bir şey yapmıyoruz ve buradaki raporlarda rencide edilecek rencide olunacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Ama sizin şu tavırlarınızı ben size yakıştıramıyorum.

Sakalimizi kesmissiniz az bekleyin

Tüm yapabileceğimiz belki de buydu. Ama en azından yapıp yapamayacağımızı görmek istedik teşekkürler :)

adam modemi söküp götürüyor :D :D başkanınızdan 2 köy almış aynen sakal hahaha

Burada abartılacak durum bu köyleri almış olmamız değil. En azından almaya çabalamış olmamızdır. KEFENDİKEN ekibi olarak 20 kişinin altında bir kadro ile oyunun başından bu yana bakın 21 gün olmuş ve biz bugün bu operasyonu gerçekleştirebildiysek bu şapkadan birden çıkarılmış bir şey değil. Tamamen bir planlama var ve o planlamaya da 20kişinin kenetlenmesi söz konusu burada. Bunu anlatmak istiyoruz. Bugün ceza aldığını bilse de bu hesaba bu menzilden böyle bir op yapabilecek bölgesel bir klan bildiğim kadarıyla yok. Ve en önemlisi oyuncularımız başından beri premium harcamadan birbirine kenetlenerek bu günlere geldi. Ortalama üzerinde pre harcayıp bu düzeyde askeri seviyede olamayanlar var.

Furkii3535

Mızrakçı
Burada yanlış bir şey görmüyorum :) banlı olduğunu bilmiyor bile olabilirler, elinizden gelen tek şey başarılı opu tebrik etmek zaten savaşın henüz başı, şimdiden laf dalaşına girmenin manası yok. Saygısızlık yaptıysam kusura bakmayın lütfen, iyi oyunlar.

Narkoz31

Yasaklı
tebrik ederim iyi asker basmışsınız optan önemli olan o süreki durmadan kamileri fulleyip belli bir savunma basıp durabilirsiniz gerçekten onlinesanız 50 100kişilik boş bir klandansa 20 aktif kişi daha iyidir

DAĞISTANLI

Yasaklı
Raporlar ve operasyondan bağımsız olarak küçük ekip ile girdiğin için tebrik ederim.
Durmak için diplomasi yapıldığında zaten büyük ekibe dönüşüyorsun diyenler çıkabilir ama bu mevcut düzende bazı adımların atılması zor bu da bir adım ve yine de aile klanı olmaktan daha iyi bir seçenek bence. Umarım bir akımın öncüsü haline gelirsin :)

Centurion7*

Mızrakçı

sınır savaşı için vakti olmayan bi oyuncunun köyünü aldığım için 3 günlük ban yedim.Modlar pushing diye yorumladılar.Kefendikeni tebrik ederim,cezasız şartlar eşit bile olsa o kadar mesafeden köy kaybedilmez ama bunu denemek ve takip etmek güzel iş.Klan için gerekeni verdiniz yoksa bu rehavetle dünyayı kaptıracaz :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
tebrik ederim iyi asker basmışsınız optan önemli olan o süreki durmadan kamileri fulleyip belli bir savunma basıp durabilirsiniz gerçekten onlinesanız 50 100kişilik boş bir klandansa 20 aktif kişi daha iyidir

yorum için teşekkürler. Daha önce söylemiştim bölgemizi korumak için oynuyoruz ve elimizden geldiğince koruyacağız.

Raporlar ve operasyondan bağımsız olarak küçük ekip ile girdiğin için tebrik ederim.
Durmak için diplomasi yapıldığında zaten büyük ekibe dönüşüyorsun diyenler çıkabilir ama bu mevcut düzende bazı adımların atılması zor bu da bir adım ve yine de aile klanı olmaktan daha iyi bir seçenek bence. Umarım bir akımın öncüsü haline gelirsin :)

Çok teşekkür ederim. Bence bizim burada yaptığımız yapmaya çalıştığımız şeyler bir çok açıdan bir dönüşüm olabilir. Ama ben bunu çok zor görüyorum. Bu oyunda her oyuncunun klanın kalıplaşmış bir stili var. Bunun değişmesi çok kolay değil. Ama birilerinin yaptığımız işleri taktir etmesi bize devam etmeye cesaret verecek tekrardan teşekkürler :)

Kefendikeni tebrik ederim,cezasız şartlar eşit bile olsa o kadar mesafeden köy kaybedilmez ama bunu denemek ve takip etmek güzel iş.Klan için gerekeni verdiniz yoksa bu rehavetle dünyayı kaptıracaz :)

Çok teşekkür ederiz. Biz sadece şanslıydık. Mütevazilik yapmıyorum. Doğruyu söylüyorum. Aslında 1. köyünüzü almaya ve onu tutmaya oradan size karşılık vermeyi planlamıştık(tek başımıza yalnızca 1 köyü iyi destekleyebiliyorduk) olmadı 2.3. köyler bizde kaldı ama aslında bu köyleri alıp geri vermeyi en azından içindeki birlikleri kesmeyi ve sizi uğraştırmayı planlamıştık ama ana köyü alamayınca bir çuval incir berbat oldu yine de keyif aldık sonuçta bir nebze dişimizi de gösterdik :D

Accept

Milis
sınır savaşı için vakti olmayan bi oyuncunun köyünü aldığım için 3 günlük ban yedim.Modlar pushing diye yorumladılar.Kefendikeni tebrik ederim,cezasız şartlar eşit bile olsa o kadar mesafeden köy kaybedilmez ama bunu denemek ve takip etmek güzel iş.Klan için gerekeni verdiniz yoksa bu rehavetle dünyayı kaptıracaz :)

bu adaletli ve mantıklı yaklaşımınız için sizi tebrik ederim. ayrıca verilen banın nedenini anlamak güç.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Şuanda aldığımız 2 köyden biri düştü diğeri de düşecek. Dediğim gibi bu 2 köyü zaten geri bırakma mantığıyla almıştık. Ana hedefimiz ana köyü alıp tutmaktı ama maalesef şansızlık 4 mis sadakate takıldı :D

1-vert.jpg

def.png

Yani durum budur :D Yine de aldığımız 2 köy için YARGI ve Requieme yazdık ama onlarında durumu malum.
Bizim bu w yi kapatmaya aday daha büyük bir amaçla oynayan klanlardan destek bulmamız lazım. Ama sanırım onlar hadi ne lazım diyene kadar iş işten geçecek :D Bizim için sorun yok. Her kartımız açık. Başta da zaten keyif almaya haritamızın şartlarını oynama giriyoruz demiştik. Öyle de devam edeceğiz. Buradan bir kez daha bu w yi kapatmaya aday klanlara sesleniyorum bu haritayı bölgesel çekişmeleri vs iyi değerlendirin. Sonra yok bu adamlar favoriydi yok şundan kaybettik bundan demeyin. Bugün bizim yaptığımız op 20 gün önceki planlamızın neticesinde bu halde. Bugün bölgemizde çok güçlüyüz. Bu bizim çabamızla olan bir şeydi. Ama yarın ne olacak size söyleyim bu oyunun bir matematiği var haritası geniş olan klan güçlüdür. Dolayısıyla bizim geleceğimiz çok bariz belli. Ve bu ise bizim değil sizlerin bugün attığı adımlarla şekillenecek. İster haritanızda münakaşaları sürdürün biz keyfe oynuyoruz diyin buna da saygım sonsuz ama eğer biz büyük düşünüyoruz diyorsanız o zaman bir şeyleri farklı yapmanız gerektiğini görmelisiniz aksi halde başarısızlığınızı başka şeylerde ararsınız :D

Son bir SS bırakayım,

capture-20210805-170340.png

Şimdi belki baız şeylerin tesadüf olmadığını veya planlama ile hareket edildiğinde bazı şeylerin başarılma şansının olabileceğini herkes görmüştür.

İyi oyunlar.