Katil Aramızda

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
@StayCool vs @FARAZA :D

spider-man-1967.jpg

StayCool

Okçu
:d Kazandın tebrik ediyorum başarılı bir kurtsun :)
ya sen gel burçiginin peşine takıl azrail kurtdaşınla tapatesi ele sonra are you serious u aradan çıkar bi güzel sonrada sungurdan şüpheleniyorum de sungurun sana oy vereceğini bilerekten oyunu azaltmak için bi güzel sunguru da ye sonrada gel bana utanmaz utanmaz sen kurtsun de :D

Ortalama Biri

Misyoner
Bu oyunda birçok eksiklik gözüme çarptı. Oyunu iki taraf için de biraz daha zorlaştırıcı unsurlar bulmaya çalışacağım ve yenilikler eklemeye çalışacağım.
Bir de @Tibelda istersen belli bir asgari post sayısı belirleyelim. O sayıya ulaşabileceğine inananlar katılır en azından. Pasif sayısı bir tık düşer.

Tibelda

Emekli Görevli
Bu oyunda birçok eksiklik gözüme çarptı. Oyunu iki taraf için de biraz daha zorlaştırıcı unsurlar bulmaya çalışacağım ve yenilikler eklemeye çalışacağım.
Bir de @Tibelda istersen belli bir asgari post sayısı belirleyelim. O sayıya ulaşabileceğine inananlar katılır en azından. Pasif sayısı bir tık düşer.

Katılıyorum. Oyunun aktif katılımcılar ile oynaması akışı daha güzel hale getirir. :)

FARAZA

Markiz
Bence de onlar yüzünden oklar bana yöneldi kurdun kazanması için çalıştılar resmen..
Kurt iyi oynuyor yalnız :)
@StayCool u tebrik edelim napalım :D
ya sen gel burçiginin peşine takıl azrail kurtdaşınla tapatesi ele sonra are you serious u aradan çıkar bi güzel sonrada sungurdan şüpheleniyorum de sungurun sana oy vereceğini bilerekten oyunu azaltmak için bi güzel sunguru da ye sonrada gel bana utanmaz utanmaz sen kurtsun de :D
Özgürsün oyumu verdim sende verdini görelim kim haklı :)

SungurAlp

Markiz

katılıyorum.

StayCool

Okçu
tek umudum destroy kardeşimin karga olması ve benle beraber farazayı oylaması yoksa oyunu kaybettik :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.