Katil Aramızda

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Hayır anlamadığım önce are you serius "avcıyım" dedi. Gerçekten avcıydı. Eğer sadece ortalığı karıştırmak için yazıyorsan o zaman devam edip gerekeni yapman lazım. :) Aynı şekilde @Lord Lord Kasırga bu rol yapma oyunu. Sen kargasın ve ben kargayım diyorsun. Ortalığı karıştırmak için sende bunu yapabilirsin ama oyunu bitir vs. diye kesinlikle konuşulunca oyun zaten bozuluyor. Yanlış mı düşünüyorum ? :)

StayCool

Okçu
Hayır anlamadığım önce are you serius "avcıyım" dedi. Gerçekten avcıydı. Eğer sadece ortalığı karıştırmak için yazıyorsan o zaman devam edip gerekeni yapman lazım. :) Aynı şekilde @Lord Lord Kasırga bu rol yapma oyunu. Sen kargasın ve ben kargayım diyorsun. Ortalığı karıştırmak için sende bunu yapabilirsin ama oyunu bitir vs. diye kesinlikle konuşulunca oyun zaten bozuluyor. Yanlış mı düşünüyorum ? :)
ya oyun bitince kimliğini açığa çıkardı modum faraza ve lord bana oy verdi 3 oy olmuş oldum her halükarda kaybetmiş oldum kurtlar kazandı

FARAZA

Markiz

Yanı haklısınız ama zaten oyun nasılsa bitti diye düşünüp yazdı sanırım

Ortalama Biri

Misyoner
Aslında başka köylünün çıkıp ben avcıyım demesi gerekirdi ya da ne bileyim suikastçıyım deyip kurt adamları korkutmasını beklerdim. Ya da muhafız olmayan birisi kurt adamlardan biri mesela çıkıp muhafız benim kendimi ya da şunu koruyacağım diye fake atmasını beklerdim.

SungurAlp

Markiz
Lord lord kasırga zaten forumu okumadan verdi, sorsa hangi sayfalarda yazılı diye yine söylerdik.Benim atılacağım belli zaten, atanda belli, kendisi hakkında zaten şüpheliyim.

Tibelda

Emekli Görevli
Neyse, oyunu sona erdirelim. Bazı eksiklikler özellikle akşam üstü heyecanınızı biraz azalttı zaten. :) Kurt adam @FARAZA'ydı. Oyunun galibi olarak kendisini ilan ediyorum ve tebrik ediyorum. :)

FARAZA

Markiz
Neyse, oyunu sona erdirelim. Bazı eksiklikler özellikle akşam üstü heyecanınızı biraz azalttı zaten. :) Kurt adam @FARAZA'ydı. Oyunun galibi olarak kendisini ilan ediyorum ve tebrik ediyorum. :)
Tebrikleri kabul edıyorum ayrıca hediye olarak pre göndermek isteyenöer oyunda da nikim aynıdır :D
Lord lord kasırga zaten forumu okumadan verdi, sorsa hangi sayfalarda yazılı diye yine söylerdik.Benim atılacağım belli zaten, atanda belli, kendisi hakkında zaten şüpheliyim.
Benden baya şüphelendin

SungurAlp

Markiz
Tebrikleri kabul edıyorum ayrıca hediye olarak pre göndermek isteyenöer oyunda da nikim aynıdır :D

Benden baya şüphelendin

Haklıydım çünkü ama 3 iyi insanın pasif hali oyunu verdirdi.Azrali geceden biliyordum, geceden karar verdim ölsün diye.Zaten onu hiç şüüphelendiğimi söylemedim hiç.Artık ölüydü benim için.

StayCool

Okçu
Aslında başka köylünün çıkıp ben avcıyım demesi gerekirdi ya da ne bileyim suikastçıyım deyip kurt adamları korkutmasını beklerdim. Ya da muhafız olmayan birisi kurt adamlardan biri mesela çıkıp muhafız benim kendimi ya da şunu koruyacağım diye fake atmasını beklerdim.
bence rolleri söylemek biraz yanlıs kaçıyor sadece ben köylüyüm denilebilmesi lazım öteki durumda ben mesela herkes rolünü yazsın desem 3 avcı yazan cıkarsa 3ünden 2sinin net kurt oldugu söylenebilir

Tibelda

Emekli Görevli
Gelelim performans değerlendirmelerine :)

@burçigin bir ara senin tahminlerin tamamen oyunu sona erdirecek şekildeydi. Kurt adamları tahmin etmiştin. Ancak oyunu @TaPaTeS'e harcayıp stratejini açık etmen kurt adamların dikkatini çekti ve sen darbe yapamadan kurtlar seni eledi. Dediğim gibi bir ara gerçekten oyunun favorisi sendin.

FARAZA

Markiz
Haklıydım çünkü ama 3 iyi insanın pasif hali oyunu verdirdi.Azrali geceden biliyordum, geceden karar verdim ölsün diye.Zaten onu hiç şüüphelendiğimi söylemedim hiç.Artık ölüydü benim için.
Ama bence çok kötü oynamadım az çok yönetebildim durumları ilk oynayışımdı başta rolleri tam bilmediğim için baya zorlandım saçmaladım

Tibelda

Emekli Görevli
@SungurAlp daha önceki tecrübeleri ile oldukça kontrollü bir oyun oynadı. Fazla risk almadı. Her zaman yapması gerekeni yaptı. Cadı olarak kurt adamlardan birini de öldürerek oyuna katkısını fazlası ile gösterdi. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.