Karabasan

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
restte deprex de beni ilgilendirmez :) ben alarm klanıyım :) he mesele alarm klanından 3-4 oyuncunun bulunduğu klanın sizin klanınızı 15 günde yenmesi ise evet yendik :) çok da köyünüzü aldık :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
kıta mis basan 3 kişi vardı 1 i bendim diğer 2 kişi sizdendi biz dağılırken, kaç tane köy aldınızda dağıttınız, bi iki sur yıkıp ordu patlatmakla klan dağılmaz kasmayın siz, çokta köyümüzü aldık diyosun, hatırladığım kadarıyla 1 köy aldınız?

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Aynen yönetiminde aksaklıklar olabilir fakat bizimde vurmamızla dağıldınız haktan :)

İmza Diaz Dizzy

DeletedUser14542

Ziyaretçi
oyunu oynayana hakkını vereceksin haktan.bencede açmayalım..tamam parscafe siz dağıttınız.mutlu olun bari.büyük iş başardınız.he birde uğur abiye saygımdan dolayı ilerletmiyorum daha bu muhabbeti..Karabasan klanınada tekrardan başarılar

DeletedUser14542

Ziyaretçi
kıta mis basan 3 kişi vardı 1 i bendim diğer 2 kişi sizdendi biz dağılırken, kaç tane köy aldınızda dağıttınız, bi iki sur yıkıp ordu patlatmakla klan dağılmaz kasmayın siz, çokta köyümüzü aldık diyosun, hatırladığım kadarıyla 1 köy aldınız?

oyuncular Rest klanına girmemişmiydi yoksa yanlış mı hatırlıyorum ;)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Aynen yönetiminde aksaklıklar olabilir fakat bizimde vurmamızla dağıldınız haktan :)

İmza Diaz Dizzy

kardeşim vurdunuz vurmadınız demiyorumki, ama abartılıcak bi savaş olmadı iki klan arasında, siz vurdunuz biz cevap bile veremeden yönetim yüzünden klan dağıldı, yönetimde isimler farklı olsaydı herşey farklı olurdu o zaman için, bu defteri ben kapattım açarsanız ben burda ceza yerim boş yere açmayalım.. herkese kolay gelsin, karabasana başarılar.

DeletedUser37094

Ziyaretçi
İstediğin kadar yırtın emir efendi kitlenen konuda velet demeni sana savaşta göstereceğim ey mi yaman bey mi yaman.

bizde bunu istiyoruz işte :D bize savaşla gelin lütfen :D umarım bu dediğiniz sözün arkasında durabilirsiniz :)

DeletedUser52052

Ziyaretçi
şu deyimleri de doğru kullansan bayram seni kaile alırdım...

DeletedUser49135

Ziyaretçi
klanları ve oyuncuları küçümsemenin bi anlamı yok despi, bu yüzden kaybediceksiniz, yürüyen egosunuz, yeniceğiniz varsa bile egonuz yüzünden yenilirsiniz, ben bunu classicte farkettim, egonuz için kardeşim dediğiniz adamları satarsınız, birinizi sattınız demiyorum, ama egonun sonu bu :) kendinizi fazla kaptırmışsınız oyuna.

DeletedUser

Ziyaretçi
KARABASAN klanı W18 de kurulan bir klandır.

KARABASAN olarak kalıcı olmaya çalıştığımız worldlerde w19 da ses getirdikten sonra w22 de PERFECT DAMAGE olarak ta bir süre oynadık.

Amacımız eski dostlukları pekiştirip daha yakın olabilmektir w25 te,

Başlangıcımızı oyun başında yapacağız ve dahası olarak benle kişisel olarak polemiğe giren klan kurucularını da w25 e beklerim...

Asla ve Asla Unutulmaması Gereken Altın Kural:OYUN DA OLSA KARAKTER GEREK ÖNCE...

Amacımız oyundan zevk alıp,güzel savaşlar yapıp,yeni dostluklar kurup kalıcı olmaktır....

Kemik kadromuzla w25 te olacağız.

Şimdiden Diğer Başlicak Klanlara ve Oyunculara Başarılarr.....

Rota:Güney Doğu...

-Darktr

Kardeş laf bize değil mi, geliyoruz işte ben sana eylül dedim aylardan eylül ve geliyoruz sende geliyormuşsun niye 24 diyorsun şimdi korkmaya başladın mı yoksa :)

DeletedUser

Ziyaretçi
klanları ve oyuncuları küçümsemenin bi anlamı yok despi, bu yüzden kaybediceksiniz, yürüyen egosunuz, yeniceğiniz varsa bile egonuz yüzünden yenilirsiniz, ben bunu classicte farkettim, egonuz için kardeşim dediğiniz adamları satarsınız, birinizi sattınız demiyorum, ama egonun sonu bu :) kendinizi fazla kaptırmışsınız oyuna.

yok biz koşan egoyuz :) diyemezsin la zaten bizim kardeşliğimiz oyunun ötesindedir, kardeşimiz dediğimiz adam için anca hesap sileriz 100 defa da yaptık :) başka da bişey yapmayız

DeletedUser631

Ziyaretçi
Kardeş laf bize değil mi, geliyoruz işte ben sana eylül dedim aylardan eylül ve geliyoruz sende geliyormuşsun niye 24 diyorsun şimdi korkmaya başladın mı yoksa :)

Ah şu korktu demeniz yok mu?? :D ula geceleri rüyalarıma giriyorsunuz o kadar çok korkuyorum özgür :( :D :D

@kafadansakat

kendin çok iyisin türkçede galiba :D :D yalnız beni kaile almıyormuş haktan çok üzülüom kanka ya :(

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Saçlarından bir tel aldım haberın varmı despi ?

DeletedUser37094

Ziyaretçi
yok biz koşan egoyuz :) diyemezsin la zaten bizim kardeşliğimiz oyunun ötesindedir, kardeşimiz dediğimiz adam için anca hesap sileriz 100 defa da yaptık :) başka da bişey yapmayız

kesinlikle daha önce defalarca yaptığımız gibi yine yaparız :)

DeletedUser52052

Ziyaretçi

biz bu oyunda kimseyi küçümsemedik bizi küçümseyenlerde her zaman layığını buldu...