Karabasan

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser631

Ziyaretçi
oyyy adamın dibisin asldalsd :D:D

uzatılmasından hoşlanmazmış, bi işe yaradığımız yokmuş

of of of ne laflar söylüyor hepimizi madara etti :D

Olum senin karakterini de, oyunculuğunu da biliyoruz zaten ötesi var mı :)

Hadi başka bir şey yazmıyorum reklamını yapmayak daha fazla :))

olm lu felan babanın oğlu karşında yok oyunculuk kadar karakterine önem ver az,ayrıca ben burda diyeceklerimi dedim w25 te herkes görecek daha da bir şeyi uzatma sizi 11.09.2014 saat 21.00 da güneydoğuda bekliyorum hadi görüşmek üzere...

DeletedUser37094

Ziyaretçi
olm lu felan babanın oğlu karşında yok oyunculuk kadar karakterine önem ver az,ayrıca ben burda diyeceklerimi dedim w25 te herkes görecek daha da bir şeyi uzatma sizi 11.09.2014 saat 21.00 da güneydoğuda bekliyorum hadi görüşmek üzere...

vayy neler biliyormuş öyle :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Velet adam olmuş :D dibimizden ayrılmazdı kovardık gitmezdi ağlardı, lütfen beni klana alın derdi şimdi artistlik yapıyor :D :D :D

Neden buraya yazıp senin gibi gereksiz biriyle münakaşaya giriyorum biliyor musun ?

Bir yerlerin kalkmasın diye :D

Hadi Bol Şans :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Velet adam olmuş :D dibimizden ayrılmazdı kovardık gitmezdi ağlardı, lütfen beni klana alın derdi şimdi artistlik yapıyor :D :D :D

Neden buraya yazıp senin gibi gereksiz biriyle münakaşaya giriyorum biliyor musun ?

Bir yerlerin kalkmasın diye :D

Hadi Bol Şans :)

Karakterin olduğun dan bile şüpheliyim neyse bekliyelim ve görelim aynı kıtada.....

DeletedUser

Ziyaretçi
Lafları sen istiyorsun ben söylüyorum :)

Önce saygılı ol, adam ol düşmanda olsan saygı duyayım, geçmişini unutup abicim abicim dediğin adamlara kalabalıkta artistlik yapma.

Seni kimsenin umursadığı yok he sadece kafa buluyoruz seninle, sen istersen 1000 tane klan kur istersen en büyük klan senin olsun senden bişeycik olmaz :) anca 1-2 liseli arkadaşınla forumda laf ebeliği yapar, oyunda da kurduğunuz saçma sapan klanlar dağılır diğer dünyaya girerken de çok başarılı gibi gösterirsiniz yine yıkılırsınız. Senin oyun hayatın bu olur, sana tavsiyem sen klan kurma. Beceremediğin işleri yapma :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Lafları sen istiyorsun ben söylüyorum :)

Önce saygılı ol, adam ol düşmanda olsan saygı duyayım, geçmişini unutup abicim abicim dediğin adamlara kalabalıkta artistlik yapma.

Seni kimsenin umursadığı yok he sadece kafa buluyoruz seninle, sen istersen 1000 tane klan kur istersen en büyük klan senin olsun senden bişeycik olmaz :) anca 1-2 liseli arkadaşınla forumda laf ebeliği yapar, oyunda da kurduğunuz saçma sapan klanlar dağılır diğer dünyaya girerken de çok başarılı gibi gösterirsiniz yine yıkılırsınız. Senin oyun hayatın bu olur, sana tavsiyem sen klan kurma. Beceremediğin işleri yapma :)

Sana abimi diyor muşum? şimdi karakterin çok belli :D ayrıca adamlığımı yargılaman için klanın ve senin adam olması lazım,ya halen sen kendini ve klanını rakipsiz görüyorsun ya bunlarla avut kendini,Ben kırmızı alarmın ne hallere düştüğünü ne gibilere abi çektiğini iyi bilirim açık açık söyletme burda sanırsın çok iyi laf ve cumleciklerle temiz ve güçlü klan sanır ula zaten 2-3 oyuncudan ibaretsiniz daha da batırma kendini, bu oyunu hayatında yer edinmişsin ayrıca klanın kadar oyuncularına mukayyet ol ah siz kendinizi komik zannetmiyor musuuz? yaşınız büyük olaabilr ama zekilik bakımında halen küçük bir akla sahipsiniz sen ve şu şımarık çocukların w25 güneydoğu karabasan vs kırmızı alarm bu savaş esas oldu ve yapılacak daha da uzatıp saçmalamanın sırası değil özgür azıcık ta olsa karakterini savun be adamım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Karakterini kendin savunmazsın, başkaları bilir :) Kendini övme bırak başkaları seni övsün :)

Sana söylediğim gibi eğer ki karakterin sağlam biri olsaydın kapının dışında değil içinde olurdun kuyruk acın da olmazdı :)

Biz kimseye abi çekmeyiz, ben çekmem en azından :) Valla ben zor günlerimizi hatırlamıyorum be bayram hadi bir ilk yaşat bana boş konuşma uzmanı :)

DeletedUser50201

Ziyaretçi
niye kavga edıyonuz ki "sokakta hayat var" yazısını hiç okumadınız mı :)

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Savaş istatistiklerinin yanına birde yorum istatistikleri eklenecek bu tür polemikler sayesinde :p daha dünya açılmadan millet kamileri çıkmış :)

DeletedUser53286

Ziyaretçi
dosluk lafı hikaye bence menfat peşindesiniz hepinizde komşunuza bile casus atıyorsunuz :mad:

DeletedUser45265

Ziyaretçi
dosluk lafı hikaye bence menfat peşindesiniz hepinizde komşunuza bile casus atıyorsunuz :mad:

savaş oyunu oynamaya mı geldin napmaya çalışıyosun anlamış değilim.asker basma olayı olmasın diyodun geçen gün de.napcaz saldırırken kardeşim madenlerini almaya geldik mi dicez adam kabul ederse alcaz etmezse almıcaz mı

DeletedUser53286

Ziyaretçi
asker konusunu yanlış anladınız süresinin kısaltılmasını istedim her açtım konuya neden karşı çıkıyorsunuz anlamadım :S