Karabasan

• Konuyu başlatan DeletedUser631
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49135

Ziyaretçi
hangi bölgede başlıyosunuz postları okuyorumda :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ben ve egom orda başlıcaz kanka, egom ismail oluyo bu arada, bana güzel pre kasın göriyim sizi favorim siz olursunuz tt2

DeletedUser49135

Ziyaretçi
klan içi destek te buluncan listemde ismin var.

olm şu worlde başlıcak iyi klanların hepsinin listesinde benim ismim var, ben ama kendi klanımı kurdum tekliflere kaplıyım, teklif 10k pre(minimum) olmadığı sürece :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
olm şu worlde başlıcak iyi klanların hepsinin listesinde benim ismim var, ben ama kendi klanımı kurdum tekliflere kaplıyım, teklif 10k pre(minimum) olmadığı sürece :D

10 k preyi kim kaybetmiş ki ben bulim lan haktan tamam kendi klanını kur vazgeçtim :D bonservisin sende kalsın :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
10 k preyi kim kaybetmiş ki ben bulim lan haktan tamam kendi klanını kur vazgeçtim :D bonservisin sende kalsın :D

10k preyi tek hesaptan 10 günde yaparsın :D 10 gün geri kalırsan benim için olur :p küseyra ve legendrapiye söyle prelerini erkenden çeksinler çok pre kasıcam onlardan :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
sanal da ne kadar çevren varsa benim reel de 4te 1i etmez buda bir gerçek :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
sanal da ne kadar çevren varsa benim reel de 4te 1i etmez buda bir gerçek :D

olm ben düzcede yaşıyorum küçük bi yer herkes birbirini tanır, reeldeki çevremle hava atıcak kadar apaçi değilim allaha şükür ama twitterda 80k takipçim var, istesem pre çektirim bu oyunda ki hesabıma :D LoL için rp istiyorum burdada yaparım, hiç yani

DeletedUser631

Ziyaretçi
olm ben düzcede yaşıyorum küçük bi yer herkes birbirini tanır, reeldeki çevremle hava atıcak kadar apaçi değilim allaha şükür ama twitterda 80k takipçim var, istesem pre çektirim bu oyunda ki hesabıma :D LoL için rp istiyorum burdada yaparım, hiç yani

düzce mi kanka bende düzce üniversitesinde olacağım :D