Kapak Hesap Sil

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Richie Rich

Okçu
Ben anlattığın her şeyi biliyorum zaten dostum. Sitem ettiğim nokta bu oyunda haksızlığa uğrayan, arkadan vurulan herkesin ağlaması ve pre ile kasanlara sanki pre ile hesap kasmak illegal bir yolmuş gibi davranılmasıdır. Hesap sil yapmak marifet değil, ya devam eder yapılan bu yanlışa bir karşılık verirsin yada başka bir bölgede başka bir ekiple başlar world sonunda hesabını görürsün. Kendinizi de bu kadar kullandırıyorsanız sizin de düşünmeniz gereken şeyler var demektir. Richie rich Oğuzun olayla sizinki çok farklı. Oğuzun STALKER için getirdiği ekibi ve o bölgede verdiği savaşı biliyorum. Oğuzun en çok sevdiğim yanı doğru ya da yanlış köşeli bir karakterinin olması. Savaştığı insanların klana alınmasını o bölgede savaşan veren kendisi başta olmak üzere ekip arkadaşlarına yapılan bir saygısızlık olarak gördü. Sonucunda da ekibini o bölgeden çekti.

Eyvallah kankam teşekkür ederim. Dediklerinde sonuna kadar haklısın. Farklı olaylar ayrıca benim burda üzüldüğüm tek konu uyarmama rağmen bu duruma gelmeleri yoksa başka bir neden yok.

Ben kendime göre bir karar almıştım. Hala pişman değilim.

*RedKit*

Yasaklı
Abla yolla premi sabaha kadar seninleyim

Şuana kadar yazdıklarında kendi konun,kendi düşüncelerin.Biliyorum yapılanlar başta biraz ağır geldi,sonra yüzsüzlükleri görünce iyice canın sıkıldı.Kendince haklı olabilirisn.Güzel laf sokmuş da olabilirsin ama bir kadına böyle demesen daha iyi.Büyük ihtimal birinin sevgilisi, eşi,kardeşi.Ne kadar sataşılsa da bazı çizgileri aşmamak gerek.İyi forumlar.

Ben anlattığın her şeyi biliyorum zaten dostum. Sitem ettiğim nokta bu oyunda haksızlığa uğrayan, arkadan vurulan herkesin ağlaması ve pre ile kasanlara sanki pre ile hesap kasmak illegal bir yolmuş gibi davranılmasıdır. Hesap sil yapmak marifet değil, ya devam eder yapılan bu yanlışa bir karşılık verirsin yada başka bir bölgede başka bir ekiple başlar world sonunda hesabını görürsün. Kendinizi de bu kadar kullandırıyorsanız sizin de düşünmeniz gereken şeyler var demektir. Richie rich Oğuzun olayla sizinki çok farklı. Oğuzun STALKER için getirdiği ekibi ve o bölgede verdiği savaşı biliyorum. Oğuzun en çok sevdiğim yanı doğru ya da yanlış köşeli bir karakterinin olması. Savaştığı insanların klana alınmasını o bölgede savaşan veren kendisi başta olmak üzere ekip arkadaşlarına yapılan bir saygısızlık olarak gördü. Sonucunda da ekibini o bölgeden çekti.

Sorry yine anlamamışsın:D

Şuana kadar yazdıklarında kendi konun,kendi düşüncelerin.Biliyorum yapılanlar başta biraz ağır geldi,sonra yüzsüzlükleri görünce iyice canın sıkıldı.Kendince haklı olabilirisn.Güzel laf sokmuş da olabilirsin ama bir kadına böyle demesen daha iyi.Büyük ihtimal birinin sevgilisi, eşi,kardeşi.Ne kadar sataşılsa da bazı çizgileri aşmamak gerek.İyi forumlar.

Kral Abim benim seviyorum seni bayan olduklarını sende anladın sonunda :D sonra özelden yazarım sana asgssgah

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Madde madde yazayım anla jnm olmuyan bişeyler sezdim sende

1-KAPAK klanı bu w eski oyunculardan 2-3 kişi var gerisi yeni oyuncu

2-Yapılan diplomasileri CONFORY sağlamıştır Kapak yönetimi değil

3- EXİT aşağıdan sağlam vuruyodu Stalkere Kumarov vs vs ağlıyodu Kapak klanına sav destek mis arası atın
sorsunlar kendi oyuncularına yalanlarsalar belgeleriyle atarız buraya

4- Confory Lokale sordu yardımcı olabilirmisin bize dedi Lokal Anestezi eski arkadaşı Conforyi satmayarak Stalkere bireysel geçip Exit ten Kingostatici vurdu

5-Maydonozda yukardan dayanınca CONFORY 3.5-4.5-5.5 attı

6-RİCHİE RİCH’in dediği gibi Confory kendi oyuncularını değil Precileri seçti KAPAK klanına karşılık EXİTİ bünyesine kattı

7- Stalker bize saldırıları çıkmadan 2 gün önce Hallederiz klanlarından destegimizi çekmemizi soledi telefonda neden dıye soruldugunda Galaksinin Vefa kıtasına inmesini istemiyoruz dedi bizde hallederizi satmıyacagımızı ilettik VEFA ya çıkacagımızı soledik

CONFORY KAPAK KLANINI KENDİ DİZAYN ETTİ KENDİ UYGULADI KENDİ SATTI

Söylediklerimi Allahın kulu yalanlıyamaz tek üzüldüğüm nokta Richie Richie satan adam neleri satmaz
Eline Sağlık.

CenkxD

Mızrakçı
Kaçmak ? gel özelden ben seninle ilgilenirim hiç kaçarmıyım yahu :) Gereksiz uzamış konuda :)

Herkes içindekileri dökmüş konu başlığı hesap sil ee tamam o halde niye uzatılıyor adam açıklamasını yapmış :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.