Kapak Hesap Sil

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

mizikcimert

Milis
Yahu adam diyor ki 'mis kaybetmek bizim için önemli değil, mis limitimiz de var basacak madenimiz de var' yani kısaca; 100 misimizi kesin biz 300 atarız.

Zevkle kestik. Saolun bizi son zamanda bile keyiflendirdiniz. Orada ağlıyorsunuz 15 dk dan mis atıyoruz falan demiş birileri de kimse ağlamıyor sizler gibi kolu bozuklarla dalga geçiyor. Farkına varamıyorsunuz biz işimizin sonunu biliyoruz . Sadece küçük oyuncaklarımızsınız. @ALEYNA TİLKİ ablamız matematik dersi veriyordu, verdirtiyordu. Hesaplama işine U mu taktı ben anlamadım. Senin arkadaşın 15 dkdan mis atmıyor sanki. Bizim için keyiftiniz keyif olarak kalacaksınız. Son köyümü aldığınızda hatırlatın birkaç taktik vereyim bu durumlar için yarın öbür gün kullanırsınız. Biz bize düşeni hiç değilse birkaç kişi sonuna kadar verdik de bunu yaparken bu kadar keyif alacağımı düşünmemiştim. Yaşasın Pembişin Suriyelileri ....

UNCHARTED

Dük
Burayı okudukça bütün keyfim kaçıyor.

Herkes kendini haklı çıkarma çabasında yazıp durmuş.

Biriniz bir olayı anlatırken sadece haklı göründüğünüz kısmı değil her yönü ile anlatın.

@R4gn4r bu söylediklerim en çok sana abi :)

Açık açık söyle her şeyi bahaneler atma ortaya o zaman adamsın doğru yapmışsın diyelim.

Sen kendi ağzın ile ben gücümü ölçmek amaçlı kafa attım dedin Stalkera şimdi MYR def atmamış kıtasında temizlik yapmış orada farmville oynamış tarzı yazılarınız komik duruyor

Bükemediğimiz bilek ile el sıkıştık yola beraber devam edicez diyip geç bahaneler sunmaya gerek yok kimse size güvenerek girmedi siz kimseye güvenerek girmediniz öyle değil mi?

myrd gelip size laf atacağına hesap silmeden savaşsaydı onlarda size güvenmedi

Hepiniz biraz doğruları yazın gözünü seveyim öptüler bizi diyin kaybettik diyin anlaştık bu şartlar böyle daha iyi oldu diyin neyin bahanesi bunlar gereksiz açıklama yapıyorsunuz

Exit birleşme yaparak kötü mü yaptı kendi adına hayır yapmadı ama yok def gelmedi yok temizlik yaptılar yazarsanız komik duruyorsunuz.

yaslı06

Mızrakçı
dayucum sen bazı şeylerin farkında değilsin galiba
2 tane köy peşeleyen kendini oyuncu sanmasın
Sor arkadaşlarına üç günde bir kaç mı onlarca mı köyleri peşlenmiş gariplerin :) sana anlatsınlar
Ama dediğiniz de haklısınız Peşleme ile oyunculuk ortaya çıkmaz
Burda deneyim ve oyun bilgisi eksikliği var. Sadece boş köye gitmeyi akıl edip köy ve puan sevdalısı olma sorunu var.
Bu sorunlar olmasaydı için de iki bin mız iki bin kılıç destek olan ve sürekli mis çıkılıp peşlendiği köye uzaktan mis atmayı akıl edebilirlerdi. Helali var bir kişi bunu akıl edebildi O da uzaktan mis çıktığı önüne korkudan dört kami koyduğu ve sadakatı 100 olan köye orduları bölerek atmayı akıl edemedi

yaslı06

Mızrakçı
Kanka onun anlayamacağı sayılar bunlar çok üstüne düşme
Doğru anlayamıyorum çöp dediğiniz kapak klanından o kadar çekinmişsiniz ki
Aniden açacağınız savaş da kullanmak için Benim anlayamayacağım sayıda mis basıp beklemişsiniz :)
Bu kadar hazırlanıp Bir hafta daha bekleyecek kadar da cesaretiniz yokmuş

mizikcimert

Milis
Doğru anlayamıyorum çöp dediğiniz kapak klanından o kadar çekinmişsiniz ki
Aniden açacağınız savaş da kullanmak için Benim anlayamayacağım sayıda mis basıp beklemişsiniz :)
Bu kadar hazırlanıp Bir hafta daha bekleyecek kadar da cesaretiniz yokmuş
Bunlarda çene dikiş makinesi maşallah. İcraata gelince sıfır. Yazdıklarımıza cevap bile veremiyorlar mantıklı bir şekilde :) Topu taça atmayı çok sevmişler gelene vurmaya devam sonuna kadar :)

akifS*

Hafif Atlı
Yaklaşık 10 paragraf yazdım az önce, sırf anlaşılabilmek, derdimi anlatabilmek için. Sonra dedim ki kime ne anlatıyom ya :D

URGAN

Mızrakçı
çok oyuncusunuz bu oyuna da her yönü ile hakimsiniz .
onun için şuan siz ağlaya ağlaya hesap siliyorsunuz bizde sizin köylerinizi güle güle topluyoruz.

mis kesmeyi marifet sayan arkadaşlar +40 mis limitinin yetmediği durumlar oldu sizi toplarken .
kabaca bakıyorum sadece misli saldırı raporum 250 tane fln var @URGAN dan 250 mis kestik diye bilirsiniz spesifik sayı vermiş olun bununla da övünün =)

mizikcimert

Milis
çok oyuncusunuz bu oyuna da her yönü ile hakimsiniz .
onun için şuan siz ağlaya ağlaya hesap siliyorsunuz bizde sizin köylerinizi güle güle topluyoruz.

mis kesmeyi marifet sayan arkadaşlar +40 mis limitinin yetmediği durumlar oldu sizi toplarken .
kabaca bakıyorum sadece misli saldırı raporum 250 tane fln var @URGAN dan 250 mis kestik diye bilirsiniz spesifik sayı vermiş olun bununla da övünün =)

Çok keyif aldım çok da alacağım sizin gibi amatörleri kesmek keyif. Bir bilsen ne kadar zevk alıyorum bir bilsen :) 50 tane adam 3 5 adamı bitiremedi bide dönekçe saldırarak ya o bile çok keyif. Biz sonumuzu bilerek kaldık, kalmaya da devam ediyoruz. Suriyeli'ler gibi el açmadık kimseye muhtaç olmadık çok şükür. Çizgimizi de bozmadık . Oyunumuzdan keyif almasını da bildik. Pembişin Suriye'lileri siz de boş köye mis kestirin :)

Mavıpsa

Yasaklı
Bizden herkes dalga geçiyor taş taş yapiyor bunlar hala oyunculukta cartta curtta su worlddeki Kapak klani kendini EXİT oyunculariyla birmi tutuyor önceki postlarda biri demiş @Crystalliz3 ye ara MS si bırakmadık diye biraksaniz o araya girer tokatlar gönderirdi zaten böyle konusamazdin şuan bu dediğin bana komik geliyor rakibin o kadar iyi ki MS birakmamissin tokatladim diyorsun konuşurken kelimelerine bak anlamlarını sağdan soldan oku ona göre konuş derler adama biz taş taşa devam siz ağlamaya kesin misleri 3 kesin 5 atarız 5 kesi. 10 atarız mis benim köy benim birader :D

mizikcimert

Milis
Bizden herkes dalga geçiyor taş taş yapiyor bunlar hala oyunculukta cartta curtta su worlddeki Kapak klani kendini EXİT oyunculariyla birmi tutuyor önceki postlarda biri demiş @Crystalliz3 ye ara MS si bırakmadık diye biraksaniz o araya girer tokatlar gönderirdi zaten böyle konusamazdin şuan bu dediğin bana komik geliyor rakibin o kadar iyi ki MS birakmamissin tokatladim diyorsun konuşurken kelimelerine bak anlamlarını sağdan soldan oku ona göre konuş derler adama biz taş taşa devam siz ağlamaya kesin misleri 3 kesin 5 atarız 5 kesi. 10 atarız mis benim köy benim birader :D

Bitanem küçük ufkunu genişleteyim. Biz zaten köyleri kaybedeceğimizi biliyoruz. 2 günde toplayacaktınız oldu 5. 5 olur 10 kim bilir :) Size kaybettirdiğimiz ve kestiğimiz her ordu, mis bizim keyfimize keyif katıyor. Anlam veremediğin nokta bu öğrenmiş ol. Sen 3 at ben 3 keseyim 5 ile köyü al. Yeter ki 3 gün sonra al :) Şerefimizle oynuyoruz biz ne olsa ne suriyeliyiz ne de kaypak ...

Mavıpsa

Yasaklı
Allasen keyif al sana hazzın doruklarini yaşatabilirim özelden yaz istediğin gibi mis kami atar kestiririm sana keyfin hazzın mükemmel seviyelere çıkar aşık olur duramazsin yerinde :D

mizikcimert

Milis
Allasen keyif al sana hazzın doruklarini yaşatabilirim özelden yaz istediğin gibi mis kami atar kestiririm sana keyfin hazzın mükemmel seviyelere çıkar aşık olur duramazsin yerinde :D

Hahahah sizinkiler deneyimli işi biliyor nick aynı köyler orda istediğin kadar at cancağzım sıkıntı yok :) Bitirin de gidelim gerçi sizde o kadar KOL da yok :)

Deleted User - 848900587

Ziyaretçi
Burayı okudukça bütün keyfim kaçıyor.

Herkes kendini haklı çıkarma çabasında yazıp durmuş.

Biriniz bir olayı anlatırken sadece haklı göründüğünüz kısmı değil her yönü ile anlatın.

@R4gn4r bu söylediklerim en çok sana abi :)

Açık açık söyle her şeyi bahaneler atma ortaya o zaman adamsın doğru yapmışsın diyelim.

Sen kendi ağzın ile ben gücümü ölçmek amaçlı kafa attım dedin Stalkera şimdi MYR def atmamış kıtasında temizlik yapmış orada farmville oynamış tarzı yazılarınız komik duruyor

Bükemediğimiz bilek ile el sıkıştık yola beraber devam edicez diyip geç bahaneler sunmaya gerek yok kimse size güvenerek girmedi siz kimseye güvenerek girmediniz öyle değil mi?

myrd gelip size laf atacağına hesap silmeden savaşsaydı onlarda size güvenmedi

Hepiniz biraz doğruları yazın gözünü seveyim öptüler bizi diyin kaybettik diyin anlaştık bu şartlar böyle daha iyi oldu diyin neyin bahanesi bunlar gereksiz açıklama yapıyorsunuz

Exit birleşme yaparak kötü mü yaptı kendi adına hayır yapmadı ama yok def gelmedi yok temizlik yaptılar yazarsanız komik duruyorsunuz.

Konunun senle ne Alakası var geçmişini unut sen eşkiyasın galaksiye yada küçük galaksiye laf at :D

duru78

Kılıç Ustası
Sor arkadaşlarına üç günde bir kaç mı onlarca mı köyleri peşlenmiş gariplerin :) sana anlatsınlar
Ama dediğiniz de haklısınız Peşleme ile oyunculuk ortaya çıkmaz
Burda deneyim ve oyun bilgisi eksikliği var. Sadece boş köye gitmeyi akıl edip köy ve puan sevdalısı olma sorunu var.
Bu sorunlar olmasaydı için de iki bin mız iki bin kılıç destek olan ve sürekli mis çıkılıp peşlendiği köye uzaktan mis atmayı akıl edebilirlerdi. Helali var bir kişi bunu akıl edebildi O da uzaktan mis çıktığı önüne korkudan dört kami koyduğu ve sadakatı 100 olan köye orduları bölerek atmayı akıl edemedi
oyunu kendi oyuncularınıza öğretseydiniz keske
aldığım köylerde maden 30 kısla ahır yok (ciddi anlamda yok), köy büyütmeye gelmişsiniz worlde, kafanıza vura vura topladık, reaksiyon bile veremediniz
siz burda ağladıkça daha keyifli oluyor :)

mizikcimert

Milis
aldığım köylerde maden 30 kısla ahır yok (ciddi anlamda yok), köy büyütmeye gelmişsiniz woağğğlama rlde, kafanıza vura vura topladık, reaksiyon bile veremediniz

ağğğlama diyorsun 5 kişiyi köy büyüten klanı 5 günde toplayamıyorsun 50 kişi oıyunun 1. ile sen nasıl bir kolsuzsun bana anlatsana pembişin suriyelisi

Jopcu Zehirx

Casus
53 den sonra burdada aynı surum olmuş. Bence kapak ekibi 17 deki duruşunu ve oyun anlayışını benimsemeli.

yaslı06

Mızrakçı
aldığım köylerde maden 30 kısla ahır yok (ciddi anlamda yok), köy büyütmeye gelmişsiniz worlde, kafanıza vura vura topladık, reaksiyon bile veremediniz
cevap ve zeka :)

dün en çok köyü kim almış gir bak reaksiyon kelimesini sonra kullan

yüzlerce misi olan arkadaşlar o misleri ne yaptıysa acaba

KonuKazanılan başarı: 1x Günün süper gücü
GönderildiOca 01, 2021 00:00:40
Günün süper gücü
award12.png

Bu dünyadaki en çok köyü sen ele geçir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.