Kapak Hesap Sil

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Tampon görevi gören bir klanın hesap sil kararı alması üzerine 17 sayfa konuşulması çok saçma olmuş. STALKER'a destek için geldik diyorsunuz ama farklı diplomasilere sahipsiniz. Bizim premiz yok bu yüzden kasamadık hesaplarımızı ordu basamadık diye acıtasyon yapmışsınız. Dünya özellikleri belli, girecek klanlar belli. Kendinize güvenmiyorsanız şansınızı clasiclerde ve casuallerde deneyin. STALKER'a size arkadan vurduysa ve siz dönüp vuramıyorsanız zaten bir işleviniz yok demektir. Gireceğiniz diğer dünyalara daha sağlam ve iyi plan yaparak girmenizi tavsiye ederim, sonraki dünyalarınızda başarılar

Madde madde yazayım anla jnm olmuyan bişeyler sezdim sende

1-KAPAK klanı bu w eski oyunculardan 2-3 kişi var gerisi yeni oyuncu

2-Yapılan diplomasileri CONFORY sağlamıştır Kapak yönetimi değil

3- EXİT aşağıdan sağlam vuruyodu Stalkere Kumarov vs vs ağlıyodu Kapak klanına sav destek mis arası atın
sorsunlar kendi oyuncularına yalanlarsalar belgeleriyle atarız buraya

4- Confory Lokale sordu yardımcı olabilirmisin bize dedi Lokal Anestezi eski arkadaşı Conforyi satmayarak Stalkere bireysel geçip Exit ten Kingostatici vurdu

5-Maydonozda yukardan dayanınca CONFORY 3.5-4.5-5.5 attı

6-RİCHİE RİCH’in dediği gibi Confory kendi oyuncularını değil Precileri seçti KAPAK klanına karşılık EXİTİ bünyesine kattı

7- Stalker bize saldırıları çıkmadan 2 gün önce Hallederiz klanlarından destegimizi çekmemizi soledi telefonda neden dıye soruldugunda Galaksinin Vefa kıtasına inmesini istemiyoruz dedi bizde hallederizi satmıyacagımızı ilettik VEFA ya çıkacagımızı soledik

CONFORY KAPAK KLANINI KENDİ DİZAYN ETTİ KENDİ UYGULADI KENDİ SATTI

Söylediklerimi Allahın kulu yalanlıyamaz tek üzüldüğüm nokta Richie Richie satan adam neleri satmaz

Richie Rich

Mızrakçı
Ah benim üzümlü keklerim tekrardan geçmiş olsun. Faruk foruma gelmez boşuna beklemeyin. Olan olmuş biten bitmiş.

Benim gibi kendinize sadık ve kemik kadro oturmuş bir ekip varsa ocak ayında açılacak olan tribalwars.net teki servera girmenizi tavsiye ederim. Türkiye serverını eleştirmek yerine, farklı bir adım atıp tepkinizi belli etmiş olursunuz.

CenkxD

Çaylak

3- EXİT aşağıdan sağlam vuruyodu Stalkere Kumarov vs vs ağlıyodu Kapak klanına sav destek mis arası atın

4- Confory Lokale sordu yardımcı olabilirmisin bize dedi Lokal Anestezi eski arkadaşı Conforyi satmayarak Stalkere bireysel geçip Exit ten Kingostatici vurdu

6-RİCHİE RİCH’in dediği gibi Confory kendi oyuncularını değil Precileri seçti KAPAK klanına karşılık EXİTİ bünyesine kattı

7- Stalker bize saldırıları çıkmadan 2 gün önce Hallederiz klanlarından destegimizi çekmemizi soledi telefonda neden dıye soruldugunda Galaksinin Vefa kıtasına inmesini istemiyoruz dedi bizde hallederizi satmıyacagımızı ilettik VEFA ya çıkacagımızı soledik

Söylediklerimi Allahın kulu yalanlıyamaz tek üzüldüğüm nokta Richie Richie satan adam neleri satmaz

1-Preci diye ithamdan önce bu oyunda ki herkesin pre hakkı oldugunu hatırlatırım.
2-Bu klandaki bir çok oyuncu pre gucu olsada olmasada oyunculuklarını kanıtlamış kişilerdir
3-İthamda bulunmadan önce insanların geçmişlerini neler yapabildiklerine bakarak yorumlayınız
4- ''Kimse yaşattığını yaşamadna ölmez'' sevdiğim bir sözdür
5-Oyunculuğa gelirsek zaten sahada herkes maçın skorunu görüyor anlatmaya gerek yok.
6- YTD

Ah benim üzümlü keklerim tekrardan geçmiş olsun. Faruk foruma gelmez boşuna beklemeyin. Olan olmuş biten bitmiş.

Benim gibi kendinize sadık ve kemik kadro oturmuş bir ekip varsa ocak ayında açılacak olan tribalwars.net teki servera girmenizi tavsiye ederim. Türkiye serverını eleştirmek yerine, farklı bir adım atıp tepkinizi belli etmiş olursunuz.

KRAL bunlar boş atıyor
sen vardın :D CİN opunda Crystalizeye neler yaşattık kimseden görmediği ilgiyi bizden görmüştü anlat bunlar beni sevmio:(

1-Preci diye ithamdan önce bu oyunda ki herkesin pre hakkı oldugunu hatırlatırım.
2-Bu klandaki bir çok oyuncu pre gucu olsada olmasada oyunculuklarını kanıtlamış kişilerdir
3-İthamda bulunmadan önce insanların geçmişlerini neler yapabildiklerine bakarak yorumlayınız
4- ''Kimse yaşattığını yaşamadna ölmez'' sevdiğim bir sözdür
5-Oyunculuğa gelirsek zaten sahada herkes maçın skorunu görüyor anlatmaya gerek yok.
6- YTD

Hiç bir maddenize katılmıyorum hele 2 ile 5. Madde çok komik olmuş ahahhaa :D shahshsj

Len adamlar köylerinin adını boş yazmış oyunculuk bu olsa gerek :D

Richie Rich

Mızrakçı
KRAL bunlar boş atıyor
sen vardın :D CİN opunda Crystalizeye neler yaşattık kimseden görmediği ilgiyi bizden görmüştü anlat bunlar beni sevmio:(

Ben defalarca dediğim gibi burayı bıraktım. klanlardan, serverdan ve oyunculardan dolayı sürekli şikayet etmek yerine ben kurtuldum ve artık kafam rahat.
Sizde bence bir an önce kurtulmaya bakın nacizane tavsiyem.

Beni forum savaşına çekmeyin hiç oynamaycağım server hakkında ileri geri yorum yapmak istemiyorum.
Sadece makarasına foruma iniyorum ve kimseyede bulaşmıyorum.
Rahmi veya Selami hariçte hiç kimse beni bu servera tekrar getiremez.
Hepinize keyifli geceler ve oyunlar...
Tşk

tribalwars.net w117 den veya forumdan bana ulaşabilirsiniz.

teoden97

Acemi

Ben anlattığın her şeyi biliyorum zaten dostum. Sitem ettiğim nokta bu oyunda haksızlığa uğrayan, arkadan vurulan herkesin ağlaması ve pre ile kasanlara sanki pre ile hesap kasmak illegal bir yolmuş gibi davranılmasıdır. Hesap sil yapmak marifet değil, ya devam eder yapılan bu yanlışa bir karşılık verirsin yada başka bir bölgede başka bir ekiple başlar world sonunda hesabını görürsün. Kendinizi de bu kadar kullandırıyorsanız sizin de düşünmeniz gereken şeyler var demektir. Richie rich Oğuzun olayla sizinki çok farklı. Oğuzun STALKER için getirdiği ekibi ve o bölgede verdiği savaşı biliyorum. Oğuzun en çok sevdiğim yanı doğru ya da yanlış köşeli bir karakterinin olması. Savaştığı insanların klana alınmasını o bölgede savaşan veren kendisi başta olmak üzere ekip arkadaşlarına yapılan bir saygısızlık olarak gördü. Sonucunda da ekibini o bölgeden çekti.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.