K55 DENGELER DEĞİŞTİ

W A R D A D D Y

Baltacı
Ahahah konu açıldığından beri neler yazılmış neler çizilmiş.

(1 tane Stalker üyesi gelip buraya bişey dememesine rağmen)

stalkerin ağzından veya stalkere karşı konuşmayı kendine görev edinmiş baya kişi :)

Yenginin yanında yenilgininde oldugu bu oyunda yenilgiyi kabullenemeyecek egoda insanlar degiliz hesapları silip dünyadan çekildik.. He şahsi görüşüm nop beni hayal kırıklığına uğrattı onu söyleyeyim beklediğim kadar iyi bir nop yoktu karşıda sayı, kadro ve diplomasiye baktığımda çok daha güzel bir savaş bekliyordum..

3 klanlık bir ekiple girmiştik dünya şartlarına ayak uydurmak için az ve öz kalamadık bu dünyada bu da ileride bize dezavantaj olarak döndü.
Dünyayı kapatacak klanı şimdiden tebrik ederim.

DeletedUser38381

Ziyaretçi
arafın eli kolu bağlı udw ile anlaşsalar nop vuracak bu sefer :D

**aNoLifeq**

Yasaklı
Şu karakter meselesini bir türlü ben anlayamadım.. Dün klanınızın birkaç oyuncusu forumda UDW oyuncularının mislerini kullanarak köy alıyoruz siz oduncusunuz tarzında şeyler yazarken çıkıp demiyorsunuz ki ya sen ne diyorsun?..

Ayrıca Arafın içerisinden köy alan kişi benim sanırım benim için diyorsun ama Araftan gelen bir savunma yok maalesef. Desteklerin görüntülerini de buraya atabilirim..

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Şu karakter meselesini bir türlü ben anlayamadım.. Dün klanınızın birkaç oyuncusu forumda UDW oyuncularının mislerini kullanarak köy alıyoruz siz oduncusunuz tarzında şeyler yazarken çıkıp demiyorsunuz ki ya sen ne diyorsun?..

Ayrıca Arafın içerisinden köy alan kişi benim sanırım benim için diyorsun ama Araftan gelen bir savunma yok maalesef. Desteklerin görüntülerini de buraya atabilirim..

Emin misin :p Ayrıca karakterle ilgili ettiğim laf sana değildi. Bir daha okuyuver postumu sana zahmet.

**aNoLifeq**

Yasaklı
Sen benden daha emin duruyorsun eğer altını doldurabileceğin bir şey varsa görüntüsünü özelden atabilir misin:p

Karaktersiz dememişsen bile ona yakın birşey söyledin :)

Ben köyü kaybederim gözü ile bakıyordum ama çok geç farkedildim.. Klansal olarak bir hamle yok ortada hatta Arafın 4 misini kestim..

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Sen benden daha emin duruyorsun eğer altını doldurabileceğin bir şey varsa görüntüsünü özelden atabilir misin:p

Karaktersiz dememişsen bile ona yakın birşey söyledin :)

Ben köyü kaybederim gözü ile bakıyordum ama çok geç farkedildim.. Klansal olarak bir hamle yok ortada hatta Arafın 4 misini kestim..

Sırayla cevaplayayım. İlk olarak çok umurumda değil sen Araf klanına girdikten sonra, sana destek atılmış, atılmamış falan... 4 misini Araf'tayken mi kestin? Yani buradan çok saçma duruyor ilk söylediklerin.

İkincisi karaktersiz demedim. Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişecek karakterler var, değişmeyecek karakterler var. Karakter meselesi işte sonuç itibariyle. Değişen karaktersiz veya değişmeyen karakterli olmuyor. İzafi bir kavram sonuçta karakter sahibi olmak veya olmamak.

Üçüncüsü o da bölgede oyuncuların gafilliği. Bu gafilliğin acısını çıkartmak da sana kalmış artık :)

DeletedUser62974

Ziyaretçi
Hesap sil olan klana girenin çıkanın haddi hesabı yok kaç gündür. Pek silmiş gibi durmuyor buradan...
sana özelden oynuyormusun diye sormuştum :D biraz önce udw savaşindan önce bıraktığını sölemiştin.. bütün bunları nereden bile biliyorsun :D

**aNoLifeq**

Yasaklı
Sırayla cevaplayayım. İlk olarak çok umurumda değil sen Araf klanına girdikten sonra, sana destek atılmış, atılmamış falan... 4 misini Araf'tayken mi kestin? Yani buradan çok saçma duruyor ilk söylediklerin.

İkincisi karaktersiz demedim. Yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişecek karakterler var, değişmeyecek karakterler var. Karakter meselesi işte sonuç itibariyle. Değişen karaktersiz veya değişmeyen karakterli olmuyor. İzafi bir kavram sonuçta karakter sahibi olmak veya olmamak.

Üçüncüsü o da bölgede oyuncuların gafilliği. Bu gafilliğin acısını çıkartmak da sana kalmış artık :)

Araf klanına girme amacım farklıydı. Yukarıda destekledi demişsin ona ithafen yazdım destek olayını açıklık getirmek içindi.. Araf klan oyuncusunun o aldığım köylerde 4 misyonerini kestim diyorum..

Karakter ile alakalı söylediğin şeyde mütabıkız sonuçta adamların karakteri ile alakalı değerlendirme yapmıyor musun? Aynı şeyden bahsediyoruz