K55 DENGELER DEĞİŞTİ

DeletedUser

Ziyaretçi
Hesap sil olan klana girenin çıkanın haddi hesabı yok kaç gündür. Pek silmiş gibi durmuyor buradan...
anlatamadım heralde.oyuncular silmemiş olabilir.o oyuncuları hala ARAF adı altında zikretmen saçma bundan bahsediyorum.anlatabildim umarım ama anlamak istersen o da tabi..

DeletedUser58115

Ziyaretçi
anlatamadım heralde.oyuncular silmemiş olabilir.o oyuncuları hala ARAF adı altında zikretmen saçma bundan bahsediyorum.anlatabildim umarım ama anlamak istersen o da tabi..

Güzel kardeşim, şu an o oyuncuların bulunduğu klanın ismi ARAF. Ne diyeyim? Araf'ın yönetici kadrosunun hesap sildiği ama devam eden oyuncuların ARAF adı altında devam ettiği ama aslında ARAF olmayan klan mı diyeyim?

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Araf klanına girme amacım farklıydı. Yukarıda destekledi demişsin ona ithafen yazdım destek olayını açıklık getirmek içindi.. Araf klan oyuncusunun o aldığım köylerde 4 misyonerini kestim diyorum..

Karakter ile alakalı söylediğin şeyde mütabıkız sonuçta adamların karakteri ile alakalı değerlendirme yapmıyor musun? Aynı şeyden bahsediyoruz

Valla işte ARAF'a geçmeden önce ve geçtikten sonra şeklinde casus raporları gösterdiler. Tabi ki ispatlayamam ARAF'tan geldiğine dair... Destek almak için girmedin, misler ziyaret etsin diye girmedin... Neyse, sonuç itibariyle banane :D

**aNoLifeq**

Yasaklı
Valla işte ARAF'a geçmeden önce ve geçtikten sonra şeklinde casus raporları gösterdiler. Tabi ki ispatlayamam ARAF'tan geldiğine dair... Destek almak için girmedin, misler ziyaret etsin diye girmedin... Neyse, sonuç itibariyle banane :D

Özelden sana içerideki desteklerin görüntüsünü ve misleri kestiğimin görüntüsünü atabilirim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel kardeşim, şu an o oyuncuların bulunduğu klanın ismi ARAF. Ne diyeyim? Araf'ın yönetici kadrosunun hesap sildiği ama devam eden oyuncuların ARAF adı altında devam ettiği ama aslında ARAF olmayan klan mı diyeyim?
bence uygun yani diyebilirsin

DeletedUser

Ziyaretçi
arap olsun bence.bedevi olduk iyice kutup ayıları kovalıyor peşimizde..

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Kime sövüyoz şimdi? Ben arafa sövücem. İtirazı olan?

DeletedUser62974

Ziyaretçi
araflık ne varkı araf yonetıcılerı hesap sılmıs bıldıgıme göre :D

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Araf demeyelim de ne diyelim? Mahmut mu diyelim? Klanın adı araf işte. Neden takınıldı bu konuya bu kadar?

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Post kasma alanına dönüştüğüne göre ben kaçayım :D tartışma çıkarsa mesaj atarsanız sevinirim xjcj