K55 DENGELER DEĞİŞTİ

DeletedUser54004

Ziyaretçi
Oyundaki nickim konfory.

Stalker klanını hafife alan ve nop a yüklenen bazı mesajlar var kendimce bir açıklama yapayım. Arkadaşlar Stalker klanı yönetiminden ve son 3 dünyadır kuruculuğunu yapmış kişi olarak söylemeliyim ki yorulduk :) misal ben w24 te hesap sildikten sonra w26 ya girdim orayı kapadık ekip olarak sonrasında ara vermeden w35 e girdik kapama yolundayız savaş kalmadı. Son olarak arkadaşların ısrarıyla classic e istemeden girdim ve yorgunluğun ve yoğunluğun baş göstermesiyle sıkılmıştık zaten nop un operasyonlarına bakıcak olursak son operasyonlarında 3 4 köy tutabilmişlerdi sadece yanlış hatırlamıyorsam öyle yıkılan dağılan bir durumumuz yoktu. Son hamle olarak aramıza kabus klanından katılan benim çoğunu çöp olarak gördüğüm bir oyuncu grubunun nopun başarılı hamlesiyle taraf değiştirmesi sonucu devam etmeye gerek olmadığını düşündük ve silme kararı aldık. Nop kendince doğru olanı yaptı bu hamleyi gerektiğinde her klan yapar suçlamaya gerek olduğunu düşünmüyorum şahsen. Devam etmiş olsak düşüncesine gelirsek o taraf değiştiren çöpleri toplamamız 1 günümüzü alırdı en fazla ve savaş o kadar da kolay olmazdı burda saçma sapan nopun karşısında olan ağlar ezilir vs gibi çapsız yorumlar yapılmış o arkadaşları dinlendikten sonra bir ara görmek isterim savaş alanında :) herkese iyi oyunlar dünyalar açılır kapanır hakarete aşağılamaya gerek yok Stalker klanı ismini karakteriyle duruşuyla operasyonlarıyla ve savunmasıyla her anlamda duyurmuş nice kalabalık ekipleri dağıtmış bir klandır :)

Hadi kolay gele

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Konu stalkerdi, araf oldu bir ara arapa bağladı sonra geyik oldu derken tekrar stalkere döndü.
Bu kadar hızlı geçiş yapmayın anlayan var anlamayan var,
oynayan var oynamayan var. Takip edemiyoruz.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Konu stalkerdi, araf oldu bir ara arapa bağladı sonra geyik oldu derken tekrar stalkere döndü.
Bu kadar hızlı geçiş yapmayın anlayan var anlamayan var,
oynayan var oynamayan var. Takip edemiyoruz.

Anlamayan yallah Arabistana

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Stalker klanlarinin yenilen rakip puanlari zaten herşeyi anlatmaya yetiyordu.Fakat savaşmanın ötesinde diplomasi ve psikolojik savaşı nopun daha iyi idare etmesi üzerine stalker hesap sildi.Yinede stalker üyelerine ve yöneticilerine tebrik ve saygilarimi iletiyorum baska worldlerde görüşmek üzere..