Kırılma noktası ve gelecek

• Konuyu başlatan DeletedUser43905
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Bak şimdi Ferhat 15 güne gidecek dediysek o zaman ki klanın durumu onu gerektiriyordu onu istemeyenler olduğu için anlayacağın aramızda bir plandi bu.
Demissinki elindeki klanı verdiniz isim ne farkeder kardeş oyuncular aynı biz nam peşinde değil dostluğun ve keyif almanın peşindeyiz bizi dünkü bebeler ile mi karistirdin birbirimize dusurecegini mi sanıyorsun sadece gülüyorum sana ve senin gibilerine:)

DeletedUser56082

Ziyaretçi
emre bunların aklı yetmez gardaşım bunlar buraya çıkar gütmeye geldikleri için :)) biz sadece dostluk için oynuyoruz bunlarsa köylerini sevsinler :)

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Aynen siz dostluk için arkadaşlık için oynuyonuz geri kalan herkesin tek derdi köy kasabilmek :D :D

ZOOM

Baltacı
vurmaya devam rm yeni opumuzu karşılamaya hazırlansın lütfen fazla söze gerek yok , yine de rm deki arkadaşları verdikleri mücadeleden ötürü tebrik ediyorum

DeletedUser56082

Ziyaretçi
abi rm ye sözümüz yok adamlar başından bari netler :) bizim sözümüz olamayanlara hahahaha ;)

ZOOM

Baltacı
abi rm ye sözümüz yok adamlar başından bari netler :) bizim sözümüz olamayanlara hahahaha ;)

:D bu word 3 klanın kaçışı yok zaten fazla polemiğe girmeyecen vur vur gitsin yalnız birşey merak ediyorum bunu dalga geçmek için sölmeiyorum rm bi op düzenledi opun giriş günleri 5 güne yayılmıştı mantık ne idi ? 18 temmuz ile 23 temmuz arası gelen oplar vardı misler kamiler yine 5 güne dağılmıştı. biri bana bunu açıklayabilir mi,?

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Klan ısmı ORtak karar la yapılan bır hamleydı ben rıca ettım kırmadılar.. Dostlarım saolsunlar.

artık savaşarak yenemıceğınızı kabullenıp fıtnelıklerle bölme bır bırıne dusurme cabalarına gırersınız :D ama avucunuzu yalarsınız :D

DeletedUser56082

Ziyaretçi
hahaha alkollü olabilirler abi ne çektilerse :))
Klan ısmı ORtak karar la yapılan bır hamleydı ben rıca ettım kırmadılar.. Dostlarım saolsunlar.

artık savaşarak yenemıceğınızı kabullenıp fıtnelıklerle bölme bır bırıne dusurme cabalarına gırersınız :D ama avucunuzu yalarsınız :D

işte bunu az destek gelmiyor siz yatıyorsunuz biz savaşıyoruz deyip klanlarını hiç edenler bize dostluk narası atanlar anlamaz emin boş yere yorma ciğerini :))

DeletedUser64811

Ziyaretçi
yormuyom knka önceden daha coktu bunlar kafalarını ezdıkce azaldılar :D

:D bu word 3 klanın kaçışı yok zaten fazla polemiğe girmeyecen vur vur gitsin yalnız birşey merak ediyorum bunu dalga geçmek için sölmeiyorum rm bi op düzenledi opun giriş günleri 5 güne yayılmıştı mantık ne idi ? 18 temmuz ile 23 temmuz arası gelen oplar vardı misler kamiler yine 5 güne dağılmıştı. biri bana bunu açıklayabilir mi,?

Musti abi bende sana onu sorucaktım görünce baya şaşırdım :D op 5 günemi yayıldı yoksa yakındanmı atmışlardı rastgele ?

DeletedUser63532

Ziyaretçi
giderken klanınn köylerini erorr klanına peşkeş çeken exselans bey burada mı :)

DeletedUser64691

Ziyaretçi
giderken klanınn köylerini erorr klanına peşkeş çeken exselans bey burada mı :)
Demissinki peşkeş çeken orda bı duracan işte onga ekibi sınırı.kapladigi için onlar arkasında kaldı error ekibi 100 tane köy almamistir bazi şeylere kafanıza göre konuşmayın bilmiyorsanız da bilen birine sorun bilmemek ayıp değil ogrememek ayıp

DeletedUser63971

Ziyaretçi
emre bırak ayak yapmayı tunavy ekbini söylesene ekibinin tüm köylerini topladı 1 bucuk milyonluk adam ilk 3 e girdi sus sus

DeletedUser64811

Ziyaretçi
lan neyın pesın desın sen tekmeyı yedınız işte basın gıdın artık bos muhalefet yapmayın

DeletedUser64691

Ziyaretçi
Tuncay(murat abi) samandan köy topladı doğrudur ama savaş zamanında topladı köyleri bunu bilen bilir zaten sinir oyuncularindan .arkadaşı oyunu bıraktı onu topladı o o yüzden biraz yükseldi . sadece o bölgeden alındı zaten köyler ben açıklamasını yaptım dahada tartışmaya girmeye gerek yok