Kırılma noktası ve gelecek

• Konuyu başlatan DeletedUser43905
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Kim demişti unuttum birbirlerine düşecekler diye ama bu kadar çabuk olmasını hiç beklemiyordum bari hesaplarımız barbara düşeydi :D
Noldu len emin döneği hani 3 klan görüyodunuz world sonunu daha silmemizin bitmesini beklemeden havlamaya başlamışın :D
Geri kalanlarda çok yakında anlar eminin gerçek yüzünü
World kapatmak için köprüyü geçene kadar yoldaşlık eder o

Ehehehe muhteşem 3 lü dusman biter bitmez sorunlar yaşamaya başlamış.Bu üçlünün tamamen bizden ve şamandan korkusuna birletistigini zaten söylemiştim şimdi de bunu kanıtlıyorlar neyse geçmiş geçmiştir.Ne kadar çok sevdiğim Sefa ve Enes pts de oynayacak da olsa Error klanı pts yi yener gibi geliyo bakalım izlemedeyiz :)

ZOOM

Baltacı
ZOOM burda zoom oldugu yerde sorun olmaz sorun cıkartanın hesabını alırız sıkıntı yok. Bazı çevreler pts ile vuslat klanının arasını bozmak için baya yogun mesai harcadı hele ixsirlegend arkadman fena atıyormus zoom hiç sevmiyorum diye neden diye sorarsanız yapacakları oyunları bozdugum için :D ayrıca batucum sizden korkuyor olsaydık hesap silerdik şlakjjkla :D Yani 3 klanın pakt kurması kadar dopal birşey olmaz düşmanlar ortak siz vardınbız rm klanları vardı şaman vardı şaman gitti sab gitti kaldı geriye rm onlarda yakıdır gitmeleri oyuncuları op yiyor hesapları bırakıyrolar bazı çevreler ongayı yem etme karşılığında sis klanını istiyor vs vs..rm bitene kadar muhteşem 3 lü arasında savaş olmayacak rm bittiği gün oturup konusuruz sizene sizi ne ilgilendiriyor kendi aramızda belki savaşırız yani mesela ben hiç op yemedim belki bana op yaparlar fln fln :D:D:D:

Kandırmayın milletiiii :D tamamen mecburiyetten müt olan 3 klan var ortada ve biz varken kardeşiz beraber kapaticaz lafları dolaşıyordu.Düşman biter bitmez ne kardeşlik kalmış ne mütlük zoraki müttünüz bu ta bizim zamandan da belliydi :) Error klanı başkanı profiline 2 tane pts li oyuncuyu yazicak ve size bu dünyayı kapattırmam yazicak sonra adama baskı yapılıp yazılar sildirilicek sonra hiç bir şey yok gibi devam :D @.ZOOM Sana o dünyada op olmaz daha bu saatten sonra o konumdayken :)

DeletedUser64811

Ziyaretçi
PTS SIS VUSLAT PAKTI ASLA BOZULMAZ SİZ RAHAT OLUN SADECE PTS DEKI BI KAÇ KAYPAK ARKADAS VAR BIDE KLANINI SATAN BI SEFA KARDEŞ VAR ZAMANINDA O SI VE YANINDA OLANLAR DÜŞMANIMDIR PTS DE FURKAN OLDUKCA KARDES KLANIM OLARAK KALACAKTIR.

DeletedUser64811

Ziyaretçi
Kim demişti unuttum birbirlerine düşecekler diye ama bu kadar çabuk olmasını hiç beklemiyordum bari hesaplarımız barbara düşeydi :D
Noldu len emin döneği hani 3 klan görüyodunuz world sonunu daha silmemizin bitmesini beklemeden havlamaya başlamışın :D
Geri kalanlarda çok yakında anlar eminin gerçek yüzünü
World kapatmak için köprüyü geçene kadar yoldaşlık eder o

sensu la barbar köyy kaybol :D

DeletedUser43905

Ziyaretçi
Barbarım ama dediklerim çıkacak yakında adım kadar EMİN im merak etmeyin az kaldı...

DeletedUser63084

Ziyaretçi
Eminle laf mi yarıştırıyorsun Sen. :) Konuşmaktan daha iyi yapabildiği hiçbirşey yok arkadaşın. Klavye'de KRAAAAAAAAAAAAAAAL

ZOOM

Baltacı
Kandırmayın milletiiii :D tamamen mecburiyetten müt olan 3 klan var ortada ve biz varken kardeşiz beraber kapaticaz lafları dolaşıyordu.Düşman biter bitmez ne kardeşlik kalmış ne mütlük zoraki müttünüz bu ta bizim zamandan da belliydi :) Error klanı başkanı profiline 2 tane pts li oyuncuyu yazicak ve size bu dünyayı kapattırmam yazicak sonra adama baskı yapılıp yazılar sildirilicek sonra hiç bir şey yok gibi devam :D @.ZOOM Sana o dünyada op olmaz daha bu saatten sonra o konumdayken :)

batucum neden zoraki mütlük oldu diyorsunuz ben anlamış değilim ama ben hep diyorum hep diyorum fazla polemiğe gireyi sevmem işim rm klanı ile

DeletedUser63084

Ziyaretçi
batucum neden zoraki mütlük oldu diyorsunuz ben anlamış değilim ama ben hep diyorum hep diyorum fazla polemiğe gireyi sevmem işim rm klanı ile

Vallaha Mustafa Abi Zoraki Mütlük olsa çooktaan bozulmuştu bu. RM'ye Karşı BamBamBam

DeletedUser63543

Ziyaretçi
Neler olmuş yahu burada vay anasını :D Herkes pc başında yazmışta yazmış gerek yok böyle şeylere ne denirse densin PTS-SIS-VUSLAT aynı devam ediyor ben bir sıkıntı göremiyorum :) arkanıza yaslanıp takip edebilirsiniz sizlerde umarım eğlenceli gelir sizede bizim world ü kapatmamız :)

konuşucak bişey yok müttefik yalamaya devam edin siz. Yola error olarak çıkıp eminin klanına dönüşmek sizin için acı olmalı. Sert cocuk feryatt bebenin birisi 15 güne gidicek ttakmayın derken elinde ki klanı kaybetti error oldu vuslat güler misin aglar mısın :) Hayat zor dünyayı kapatmak için pts yalamaya devam edin

Boş konuşana kurdale takarlar Külhan Beyi az yavaş ol edebini takın.

Sizin yaptığınız zoraki müttefikliğe benzetme bizim dostluğumuzu .
Yeri gelir pts , vuslata omuz veririz yeri gelir vuslat ptsye omuz verir . Senin çapın yetmez aramızdaki bağı anlamaya.