Isim bulamadik ya la :)))

• Konuyu başlatan DeletedUser48635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser42651

Ziyaretçi
erdal kanka neden o zaman mesaj attın benıde klana alırmısınız dıye :) bide utanmadan erkekler basvurmasın dıyon nıye basvuru yapıyon arkadasım bak buda benım kafamda soru işareti bıraktı :) o degıl forum kurallarına taciz ettım galıba 3 post bırden :)

:D :D kanka orda bi hata olmuş olabilir ama yanlışlıkla olmuştur yani :D o değil de şimdi despi klana girmek için başvurdu diyelim, ne cevap vereceğiz ona bu mantığa göre :D :D

DeletedUser42651

Ziyaretçi
şu can'ın forum hesabı yok mu bilader, can'ı getirin buraya!!11!bir :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
canınız sağolsun sözün ucu emir abiyse ben sustum :))

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka cidden oynamak ıstemıyorum yaa cok zaman alıyo ama sırf senın ıcın bı server da oynarım ama sımdı ne yerı nede zamanı :) hatta sız bı hesap acın bana 2 3 koy yapın sonra ben gelırım öle daha iyi oyun baslarında cok kotu oluyorum gece ruyamda baltacılar goruyom benıde anlayın da :)

yok kanka şimdi zamanı değil zaten başka server için diyorum :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bu oyun da en son hata yapacağım insan,değer verdiğim ve manevi bakımdan en yakın abilerimden eray abi :)

DeletedUser48635

Ziyaretçi
lan boş yapmayın sabahtan beri yardırıyorum sahalarda arada anıl abi ile durum degerlendirmesi yapıyorum hen haltı ben yapıyorum tahta siz kurulacaksınız :)

DeletedUser42651

Ziyaretçi
hala isim yok, yarın başlıyoruz kısmetse :) hayırlısı olsun, güzel bir world olsun, eğlenceli olsun yeterli bizim açımızdan :D

DeletedUser48635

Ziyaretçi
at kafası :)) profilde de at kafası olacakmış dedim nedir bu atlarla senin alıp veremediğin :)