Isim bulamadik ya la :)))

• Konuyu başlatan DeletedUser48635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48635

Ziyaretçi
akşama toplanalım da o arada bizimkilerden birisi marjinal bi isim çıkartır ortaya :)

DeletedUser42651

Ziyaretçi
HAREM iyiymiş de, otobüs terminali diye anlaşılabilir, hatta öyle anlaşılır bizim klanın haremlik bi durumu yok bence ahaha :D

DeletedUser

Ziyaretçi
pre lazımsa emire gonderdıgım 8300 preden bı kısmını yollıyabılırım arkadaslar cebime mesaj atmanız yeterli :) özgür bu arada ben oynamıyorum sana 21 de mutluluklar :)

DeletedUser47241

Ziyaretçi
Orjinal isim dururken neden yan sanayi arıyoruz beyler :D

DeletedUser

Ziyaretçi
pre lazımsa emire gonderdıgım 8300 preden bı kısmını yollıyabılırım arkadaslar cebime mesaj atmanız yeterli :) özgür bu arada ben oynamıyorum sana 21 de mutluluklar :)

cansın kanka şaka maka senle ciddi anlamda oynamayı özledim he kolun molun kırılsında 24 e gidelim kanka 2 vs tüm dünya :D

DeletedUser

Ziyaretçi
harem koymayın la .harem klanı ugur la benım projem .onu biz baska bi serverda kurucaz .sizi cagırmayız muhtemelen ..:D
lan ozgur senın matematıgın kac lan .:)
5000 bin ne .:D 5 ın yanında kı o 3 sıfır ne anlama gelıyor da bıde üstüne bin yazmıssın .:D

DeletedUser42651

Ziyaretçi
harem koymayın la .harem klanı ugur la benım projem .onu biz baska bi serverda kurucaz .sizi cagırmayız muhtemelen ..:D
lan ozgur senın matematıgın kac lan .:)
5000 bin ne .:D 5 ın yanında kı o 3 sıfır ne anlama gelıyor da bıde üstüne bin yazmıssın .:D

uğurla ikiniz kuracaksınız harem klanını ve klanda ikiniz olacaksınız, şimdi burdaki soru şu? iki kişi ne haremi, burası kimin haremi, ne yapacaksınız iki kişi haremde? hee bilader cevap bekliyorum :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
işte senı bu yüzden almıyoruz kanka kafan basmıyor .:) harem klanı full dolu olacak ve ugur la ben olucak digerleri de baya arkadas lar olucak onlar sizden iyi oynuyor bu oyunu .:))

DeletedUser42651

Ziyaretçi
işte senı bu yüzden almıyoruz kanka kafan basmıyor .:) harem klanı full dolu olacak ve ugur la ben olucak digerleri de baya arkadas lar olucak onlar sizden iyi oynuyor bu oyunu .:))

baya ne kanka? anlamadım :D :D şaka maka kurulacak klana üye alımı yok, üye alımından cashonova ile gaara arkadaşımız ilgilenecek ve sadece bayanları alacaklar diye duyumlar var :D erkekler klana gelmek için başvurmasın şimdiden söyleyeyim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben sorumlu falan olmam hıc bıseyden kanka .:) klanın işlerini siz halledin bayan arkadaslar dısında üye alırsanız da düşman klana gecer size dalarım .:) bastan söylüyorum sonradan sattı demeyin.:)

DeletedUser42651

Ziyaretçi
ben sorumlu falan olmam hıc bıseyden kanka .:) klanın işlerini siz halledin bayan arkadaslar dısında üye alırsanız da düşman klana gecer size dalarım .:) bastan söylüyorum sonradan sattı demeyin.:)

ben niye ilgilenim la klanla :D emir var işte tepe tepe kullanıcaz, diplomat o, üye alımı o, destek sorumlusu o (ki destek isteyen pek olmaz)..

kanka o değil de ben dedim diplomasi yok, üye alımı yok, tek klan alayına değil kralına gidicez ahahah :D

üye alımı da bayanlar başvurabilir :D

DeletedUser

Ziyaretçi
olum savaşmıcaktık hani kımseyle :( alayına gıderızden haberım yok benım .ben sadece farmvilla oynayıp muhabbet edıcez sanıyordum ..savasıcaksak bana destek atında köyumu almasınlar..:)

DeletedUser42651

Ziyaretçi
olum savaşmıcaktık hani kımseyle :( alayına gıderızden haberım yok benım .ben sadece farmvilla oynayıp muhabbet edıcez sanıyordum ..savasıcaksak bana destek atında köyumu almasınlar..:)

kanka benim o konuda haberim yok, faruğu diplomat yapalım herkesle savaş çıksın erkenden siliniriz işte :D faruğa söylerim ben senin köyleri destekler korkma la :D :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
cansın kanka şaka maka senle ciddi anlamda oynamayı özledim he kolun molun kırılsında 24 e gidelim kanka 2 vs tüm dünya :D

kanka cidden oynamak ıstemıyorum yaa cok zaman alıyo ama sırf senın ıcın bı server da oynarım ama sımdı ne yerı nede zamanı :) hatta sız bı hesap acın bana 2 3 koy yapın sonra ben gelırım öle daha iyi oyun baslarında cok kotu oluyorum gece ruyamda baltacılar goruyom benıde anlayın da :)

DeletedUser

Ziyaretçi

kanka su farmvilla nasıl bı oyun la allah askına suna baslıyak cok soyluyolar kesın guzel oyun bu kadar dıle geldıgıne gore :D

DeletedUser

Ziyaretçi
baya ne kanka? anlamadım :D :D şaka maka kurulacak klana üye alımı yok, üye alımından cashonova ile gaara arkadaşımız ilgilenecek ve sadece bayanları alacaklar diye duyumlar var :D erkekler klana gelmek için başvurmasın şimdiden söyleyeyim :D

erdal kanka neden o zaman mesaj attın benıde klana alırmısınız dıye :) bide utanmadan erkekler basvurmasın dıyon nıye basvuru yapıyon arkadasım bak buda benım kafamda soru işareti bıraktı :) o degıl forum kurallarına taciz ettım galıba 3 post bırden :)