Isim bulamadik ya la :)))

• Konuyu başlatan DeletedUser48635
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48635

Ziyaretçi
ÇOK BÜYÜK Bİ İDDAMIZ YOK ÖNCELİĞİMİZ GIRGIR ŞAMATA ZATEN DESTEK BAŞLIĞINI BİLE SOHBETE ÇEVİREN Bİ EKİPTEN FAZLA BİŞEY BEKLENMEZ tt2tt2

TÜM KLANLARA BAŞARILAR DİLERİZ

DeletedUser42651

Ziyaretçi
yeni bir ekipsiniz sanırım, kadronuzda kimler var? :D

DeletedUser48635

Ziyaretçi
evet dostum istersen üye yapalım seni de :) klanın en boş adamı CAN diye bi arkadaşımız var üyelik kaydını o yapıyıor :p

DeletedUser48635

Ziyaretçi
valla dostum o işlere ben bakmıyorum can a yönlendire bilirim seni vaad ve vaazları bizzat kendisi veriyor :)

DeletedUser48635

Ziyaretçi
onun için bekliyoruz kısmetse w23 e kadar bi isim bulacaz :)

DeletedUser48635

Ziyaretçi
tamam la tamam burcu da gelecek yanında çaylağıyla istediğin oldumu :)

DeletedUser48635

Ziyaretçi
lan bizden kimse olmaz diye gece açım başlıgı dedim yine sohbete döndü olay

DeletedUser42651

Ziyaretçi
kanka oyunu ben ögrettim ona tabi seveck tt2

nasıl sen öğrettin kanka :D fake saldırı atmışlar, bana mesaj atıyo kurtar köy gidecek casuslu mis geliyo diye :D dedim noluyo, ne casusu ne misi. sonra her köyüne 1 casus desteğe attım, tamam sıkıntı yok ben destekledim köylerini, gitmeyecek dedim :D böyle öğrettiysen ne diyeyim sana kanka :D :D :D öğretme daha iyi lan :D

DeletedUser48635

Ziyaretçi
oglum bende o kadar biliyorum işte wub sıkıntı yok yani ben yatıyorum sohbetle kirleteyin başlığı :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Çok kirlenirse biz temizleriz, içiniz rahat uyuyun :)

DeletedUser42651

Ziyaretçi
tema nedir? Lotr olabilir mi mesela

tema ciddi anlamda makarayı seven, bu dünyada öylesine takılmak isteyen, sadece muhabbet için w22'ye başlamış, çoğunluğu boş insan fakat aramızda yaşça büyük birkaç abimiz de olduğunu için geneline boş insan diyemeyeceğimiz bir gruptan oluşuyor. tema bu :)