HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

Pikacuu37

Hafif Atlı
vaaay anasını bee! alt tarafı son kez sizle oynayıp bırakcaktım 37 olmadı 38 dedik buda olmadı :D bi bırakamadım :D :D

Pikacuu37

Hafif Atlı
yaw son kez HUCUM la oynayıp bırakıcam zaten çünkü ortam desen var neşe desen var keyif desen var oyunda en çok zevk aldıgım klan :D Haklarını ödeyemem

Pikacuu37

Hafif Atlı
abi gelecegim tabiki pikacusuz olmaz :D ama orası bize deplasman sayılır şimdi :D baktık kaybedeiyoruz. Hemn rovanş olarak 39 da yapalım :D

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Başarılar hucum ailesi :)
Eksik var ama cinsizmi gireceksiniz :eek:
cin hucum hiçbir fark yoktur. yeri gelir hucumda oynarız yeri gelir hucumun oyuncuları bizimle oynar. yeri gelir farklı farklı klanlar kurarız:)

vedat hocam sana sözümü unutmadım. yarın istanbula döncem ama işler güçler yüzünden biraz geç başlayacam. arayacam seni daha net konuşuruz

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Hadi cinde silsin w35 de c7 gelin w35 bitme yormayın kendinizi biten dünyalarda oynayalım :D

DeletedUser62479

Ziyaretçi
w35 5 -6 klan kalmış nasıl silelim:)

bu arada okumamıştım mesajların tamamını hucum kurulmayacakmış bilmeden yazdım sevindim buna şükrü ile aynı klanda oynamaya daha kendimi tam hazırlamamıştım: )

DeletedUser63059

Ziyaretçi
cin hucum hiçbir fark yoktur. yeri gelir hucumda oynarız yeri gelir hucumun oyuncuları bizimle oynar. yeri gelir farklı farklı klanlar kurarız:)

vedat hocam sana sözümü unutmadım. yarın istanbula döncem ama işler güçler yüzünden biraz geç başlayacam. arayacam seni daha net konuşuruz
sen geç başlama diye 15 20 gün erteledik abi .)

DeletedUser61775

Ziyaretçi
Hucum klanının klasikde iş yapacağını sanmıyorum

DeletedUser51008

Ziyaretçi
Abdullah oyun onemlı degıl ne zaman musaıt olursan telini bekliyorum

DeletedUser62739

Ziyaretçi
Hucum klani her yerde basarili olacak bir kadrosu var c7 de efsane olacaklarini dusunuyorum :) zaten efsane deiller mi :)

Volkan abiye selamlar

DeletedUser12581

Ziyaretçi
Hucüm kadrosunun yaş aralığı hakkında pek bir bilgim yok ama yaşı belli bir seviyenin üstündeki iş güç sahibi insanlar genelde Classic dünyanın temposuna ayak uyduramazlar.Tabii konu HUCUM olunca bir durup düşünmek gerek :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
hucum gibi klanlar en iyi klasikte başarılı olurlar. premiumla oynamayan çok sayıda oyuncusu var. ayrıca çok aktif bir klan. başarılı olmayı geç hucuma tek başına rakip olabilecek bir klan olduğunu düşünmüyorum.