HUCUM

• Konuyu başlatan DeletedUser59476
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53035

Ziyaretçi
düşünebildiğine sevindim.

insan da karakter önemli bir şey tartışacaksan bile karşındakinin karakterli olması lazım arkadaşın da dediği gibi gidenin arkasından sallamak kolaydır o yüzden bu sana son yazım buradan atıp tutmaya devam et İSTEYEN İSTEDİĞİ EKİPLE CESARETİNİ GÖSTERİP C7 YE KARŞIMIZA GELSİN

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
insan da karakter önemli bir şey tartışacaksan bile karşındakinin karakterli olması lazım arkadaşın da dediği gibi gidenin arkasından sallamak kolaydır o yüzden bu sana son yazım buradan atıp tutmaya devam et İSTEYEN İSTEDİĞİ EKİPLE CESARETİNİ GÖSTERİP C7 YE KARŞIMIZA GELSİN

BEN kimsenin arkasından sallamadım,atıp tutmadım. Arkadaşın biri yanlış konuşmuş,bende ona yazdım siz üstünüze alındınız. "Karakter" dediğin şeyin ne olduğunu anlamadan etmeden direk paldır küldür saçma sapan yazılarla karşıma çıkan senden öğrenecek değilim.
Akabinde,arkama klanı alıp burada tek bir oyuncuya kafa tutamam ben,tutmak bana yakışmaz.

BEN,klasiğe geliyorum. Ekip arkadaşlarımla zaten 38'de oynayacağım. Zamanımın yettiğince "Dilek Sigarası" olarak klasikte yer alacağım. Anlaşıldı umarım.

Hücum klanında sevdiğim abilerim var,bunların başında da Özgür abi gelir. Benim kimseye karşı atıp tuttuğum yok. Klasikte görüşmek dileğiyle bebeler.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Yazmayayım dedim ama durduramadım kendimi.

Gelen ekibin isminden ziyade birliktelik farkettirir. "Hucum burayı gözü kapalı kapatır." demen senin kendi görüşün olabilir fakat yaptığın bu görüş sadece ToW klanı değil diğer klanlara da hakarettir. Bu oyunun kazananı hiç bir zaman belli olmadı,bu yüzden bu kadar tutuluyor.

Hucum'un kararı bizi ingilendirmiyor, ToW klanı olarak biz buradayız. İsteyen istediği ekiple,istediği şekilde gözü kapalı world kapatmaya gelebilir.

Yazdıklarını okudumda ne kadar saçma hem herkes düşüncesini yazar diyosun. Hemde benim düşünceme saygı duymuyosun. Ben burdaki arkadaşlara ve abilere güveniyorum da öyle dedim ki hala dediklerimin arkasındayım.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Yazdıklarını okudumda ne kadar saçma hem herkes düşüncesini yazar diyosun. Hemde benim düşünceme saygı duymuyosun. Ben burdaki arkadaşlara ve abilere güveniyorum da öyle dedim ki hala dediklerimin arkasındayım.
tamam sen dediklerinin arkasında dur,adamlar worldde oynamıyor. Sen ama yerini bozma,öylece orda dur.

Pikacuu37

Hafif Atlı
Sizle oynamak, rakip olmak çok isterdim ama yaklaşık 4–5 aydır diyorum. Son kez HÜCUM ile oynayıp bırakıcam oyunu diye. Başka bi dünyada diyeceğim ama işte bırakıcam

DeletedUser

Ziyaretçi
Koskoca ORIGIN klanı var burda konustugunuz laf mı hücum la tow neymiş :D hücuma c7 de tow A 38 de başarılar.Mesele yapmaya gerek yok biseyleri ya az kaldı dünya başliyor nasılsa :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Arkadaşlar bizim Hucüm geleneğinde polemik yapmayonız.. Her klan iddaılodr vede kendine ekibüne güvenir saygı dıymak gerekşr gereksiz ortam gerilmesin girin oyun keyfini çıkarın gerşsi teferruat

DeletedUser57020

Ziyaretçi
İsa laf salatası yapanlara gereken cevabı vermiş zaten uzatmaya gerek yok. Hücum ekibine klasikte başarılar.

DeletedUser42542

Ziyaretçi
Cin'i bilmemde hücumdan efsane flen olmaz olsa olsa kestane olur :D :D :D

DeletedUser51008

Ziyaretçi
W31 Sızı kestane yapacaktımda cın klanının elını opun:)

DeletedUser51008

Ziyaretçi
kusura bakma dıkkate almadıgım ıcın sonradan kestane oldugunuzuda unuttum :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Sonuç olarak kim çizdirmişti kestaneyi w31 de ?

Pikacuu37

Hafif Atlı
hahah :D w31'e HUCUM'a yapılmayan kalmamıştı. HUCUM ne kadar büyük bi aile ki o kadar yapılan planlara ragmen yıkılmadı. Hep dimdik durdu. Sadece HUCUM degil tabiki CİN klanının hakkını yiyemeyiz